• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@edinka25 ja som tu par dni :D:D nam sa podarilo na prvy sup tak som tu dlho neotravovala :D uz ma pridalo do skupiny septembrovky 2014
12. led 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
detto...tak tam si pisete?v septembrovkach?v marci tam mozno pribudnem :D
12. led 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikus20 já právě mívám na ovu testu čárku jen při ovu (silnou) a pak trošku slabou těsně po ovu, ale jinak jsem mívala čistý test, uvidím, zítra jestli klesne zase teplota /dnes klesla z 36,9 na 36,8) a to na 36,7 nebo níž, tak je to jasný, že přijde ms, takže během max. tří dnů se uvidí. Jen jsem hrozně netrpělivá a už nemám těhu testy, jen ovu testy
12. led 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 poznam jaosm tiez mala len ovu ael potom som si zbehla kupit aj tehu:slight_smile: jasne ksus sledovat ci bdue stmavnut ja ti pridama j moj graf dnesk asom stupla uz na 37,2 co som ja este nikdy nemala:slight_smile:
12. led 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 no ale tak vyzeraju aj moje teploty 36,0 - 36,2 pred ovu, potom som mala 4 dni za sebou 36,0 a potom 36,1 36,2 36,3 a tak mi poslednu 36,0 oznacilo ako ovu..a dnes som 6DPO a 36,6 :grinning:
12. led 2014 v 15:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Gratuluju, holky!! Jak říkám, nějak se nám to tu rozjelo :slight_smile:). Kéž bych se tak mohla svést na stejné vlně. No, říkala jsem si, že to vydržím a počkám, jak to dopadne, ale nejde to, musím Vám sem prsknout ten svůj graf, třeba z něj budete moudřejší, než já. S potěšením jsem vyčetla, že snad ovuluju, horší to bude s tím "kdy". Co soudíte?
12. led 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinika taky máš dva kluky? Já též, proto to teď zkoušíme co nejdál od ovulace, pět dní nevyšlo, čtyři dny nevyšly, teď jsme měli třetí den (po druhé i minulý měsíc to byly tři dny), tak uvidíme (ale moc tomu nedávám) a příští pokus bude dva dny před ovu. Nechceme třetí kvůli holčičce, ale tak si říkám, že to vyzkoušíme :wink: Ale i na chlapečka se těším :slight_smile:
12. led 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mona01 no my sme aj mali 5 dni ale tak neveim dajake divne to bolo a na dalsi den envyslo a tak uz az tak pred ovu čo uz a tiez hlavne kvoli babe sme planovali dve deti ale ze reku este skusime :D ked nebude baba nevadi aj tak sa tesim :D
12. led 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 nam sa to podarilo na prvykrat v podstate lebo min. mesiac raz po menstruacii tak maly ochorel mal horučky a tak reku z bude ovu neskusame a nejaky divny cyklus som mala tak teraz pre istotu sme dali este raz a sup ovu označilo skor ako som čakala .D
12. led 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@modrypitrisek vyzera to na ovulku toho 6.1., program pletie ta jedna vysoka teplota na novy rok, asi si menej spala alebo nieco popila, tak je asi skreslena a vyssia, ked ju das o 0,1 dole, myslim, ze ti to vyznaci ovulku, inak sa drzis odvtedy pekne hore :slight_smile:
12. led 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka myslíš, že by to mohol byť aj anovulačný cyklus?ja neviem moja... http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e akosi som stále nízko...ale brucho bolí stále.... :angry: už by som aj mrchu privízala , cez víkend mám vírivku, saunu.... :angry: :angry: :angry:
13. led 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@modrypitrisek ja by som dala ovu na 6.1., vymaz BT 1.1. a graf by sa mal spamatat a hadam ti 6.1. vyznaci uz... ked nie, nevadi, pridaj si k tomu dnu poznamku a budes do buducna vediet
13. led 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím o názor. Měřím první měsíc BT, cyklus mám 25-26 dní, dnes jsem 24 DC a zvýšila se mi teplota - viz graf - může to značit hnízdění vajíčka nebo těhotenství, když je to takto těsně na konci cyklu? Vypadá to nadějně nebo je to normální výkyv?
13. led 2014 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n teraz si este v obdobi, kedy sa to moze vyvrbit hocijak... mozes zajtra/pozajtra rano skusit test, ale vysledok je 50:50...
13. led 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak u mna takto este si musim počkat testovala som skoro
13. led 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tinika ale posledna 12DPO je uz pekne viditelna :slight_smile:
13. led 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ale stale to nie je dialnica :D:D si počkam do piatku :D resp. este dlhsie bo mne fakt neskor ukazuje
13. led 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinika pred chvilou som pozerala graf, kde este 15DPO negativ, tak mas casuuu :slight_smile:

ja som sa prave najedovala sama na seba, bola som v tom, ze som si urcite zobrala gynastan caj do prace, vsetko pripravene, ciahnem do kabelky a caju nikde, vrrr :angry:
a ten moj doki gyn ma neminie, ale pockam este na MS, ma dojst najneskor takto o tyzden a skor sa mi nepodari objednat :unamused:
13. led 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk tak tak to bolo pri prvom synovi sa smejem ze čim dalej tym skor ukazuje :D:D:D a ty jak vidis aj starsie grafy moje?
13. led 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinika to som pozerala galeriu FF
13. led 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk to kde sa da?
13. led 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinika nalavo v menu Charts
13. led 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk tam ked pozeram kopa grafov ale nevidim ktory komu patri :D a ze jak si sa dostala k starsim mojim :D
13. led 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinika ja som sa k tvojim nedostala vobec, v galerii sa da vyhladavat podla zadanych kriterii, nieco som hladala, co sa tyka mna, je tam strasne vela grafov, zeny z celeho sveta ich tam davaju, takze sa moze velmi casto stat, ze aj 10 zien naraz ma podobne udaje v grafe, nie rovnake, len podobne... a je tam x grafov, kedy sa da najst aj neskoro pozitivny...
a neviem, ci ty vkladas vo FF svoje grafy do verejnej galerie, ktora tam je, asi nie, ci? :sweat_smile:
13. led 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk neviem o tom ze by som tam vkladala ale ked vravis ze si videla kde som mala na 15dpo este negativny .D a to ty graf si videla nejaky nie moj nevidim na oči :D:D
13. led 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinika ale ja som nepisala, ze som videla tvoj, iba ze som videla graf :sweat_smile:
13. led 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenocka78 @mariankamk Tak toho jsem se právě obávala... přijde mi to hrozně pozdě. Dnes čekám ms, takže LF bude asi mocmoc krátká :frowning2: . Dnes teplota spadla na 36,5, takže hádám, že nic...
13. led 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk nie nie to ja plano čitala :D
13. led 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mavas stale taku kratku LF? lebo mozno sa teraz predlzi a pokles znaci uhniezdovanie :slight_smile:
13. led 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek