• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@mariankamk ahha chápem. :slight_smile: čím viac počujem o FC tým viac sa mi pozdáva. A ešte sa mi veľmi páči Brno. Ale máme to ďaleko :frowning2:
20. led 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 nad Brnom som ja vobec neuvazovala, co zatial potrebujem, mam aj tuto v BA poruke, mozno nam to nebude ani treba... teraz mi staci mat len cerstve vysledky SPG a tak...
20. led 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za pár dní začínám opět měřit, tak snad se přidám k říjnovým rodičkám :wink:
20. led 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tinika ještě jsem se chtěla zeptat, jak víš, že to bude kluk? To máš ověřený, že dva dny před už je to kluk? Kluk by měl být den před, nebo v den ovu nebo den po,ne? Třeba to bude holčička :wink: - teda říká se to, je mi jasný, že to ne vždy platí, aby se toho někdo nechytl a nesoudil mě.
20. led 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 poznam baby čo mali dievčata je to na prirode :D ale ako pozeram graf je dost mozne ze druhy syn nebol 4 dni pred ale den po :D ale starsi bol 3 alebo den pred to tiez moze byt ze to bol ten den pred :D neviem to nikdy nezistim ked sa to podarilo :D
20. led 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk to s tou dečkou nemyslíš vážne :grinning:. aj ja som začala. a ešte maličký kabátik z vlny dolphin baby - lebo mi ostalo len máličko a veď budeme mať zimné bábatká. som rada že nie som len ja šiši :grinning:
20. led 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya dnes cestou domov som premyslala, ze na aky obvod hlavicky spravit zimnu ciapku :sweat_smile:
toto sa mi inak v poslednej dobe stava casto... :confused:
mavam take obdobia, ked ma zrazu pochyti pocit, ze uz musim nieco planovat, chystat, ze potom nebude cas... pritom v tej chvili nie je jasne, ci sa toho vobec dockam... a potom z nicoho nic to pride... :confused:
20. led 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk ale príde neboj. my sme boli po vianociach na akciách v obchodoch a nakupovali sme oblečko pre našich starších chalanov 10 a 12,5 a neviem ako sme zablúdili na miminkovské a tam čiapočky zimné pre mimčo dve za euro a krááááááááásne. a mužík mi hodil do košíka, že šak takú využijeme do marca :slight_smile:))))). no zlatô. takže máme čas v podstate "tehotniet" ešte 5 mesiacov. čo už keď máme čiapočky :slight_smile:)))))). hlavne že starším sme čiapky kúpiť zabudli. :-P
20. led 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya no ale starsim dietkam ciapky vydrzia dlhsie, tam uz hlava tolko nerastie ako pri babatku a treba kupit, ked je, lebo potom uz nebude :sweat_smile:
inac nie som sama... my sice rodine nic neoznamujeme, nik nevie, ze sa snazime, ze vobec planujeme a uvazujeme nad babom... no moja mama uz ma kupenu knizku na pletene a hackovane papucky pre babatka, ze sa zacne ucit a skusat... ale ono je to tak, nieco sa naucis a ked to aj nevyuzijes na prvotne zamyslanu vec, zide sa to inde...
20. led 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk pekný prístup. aj ja som začala háčkovať dečku a medzitým som urobila asi 10 zvieratiek. síce ešte nie sú úplne super, ale vytešujú sa z nej nielen moji "veľkí chalani" ale aj väčšina detičiek okolo mňa. :D
20. led 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya ja mam rozrobenych teraz vela veci... kobercek do obyvacky, s ktorym sa hram od Vianoc a nie a nie to dokoncit, potom take hackovane pivko (chyba usko a pena), Kowalskeho z Madagascaru (nechce sa mi stale kridelka dokoncit), mam uz nachystane vyfuknute vajicka a kupenu perlovku na obhackovane velkonocne vajicka, svadobne bolerko, ktore som si nestihla k svadbe dokoncit... a samozrejme ta detska deka, moj najnovsi vymysel... medzicasom som ale spravila 2 decky na konferecny stolik, tak aspon nieco... ale uz som si zakazala vymyslat nove, az dokoncim, co mam nacate... :slight_smile:
20. led 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk
@mawiya baby ja tiez hackujem, cize okrem toho, ze sa nam nedari mame este aj toto spolocne? no to je na zamyslenie :slight_smile: nebude to v tom? :slight_smile:)))))))))))
20. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenocka78 takze by sme mmali prestat hackovat? :grinning:
20. led 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk no neviem, neviem, vyskusame? :slight_smile:
20. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenocka78 ja nie, to je uz moj konicek, comu inemu by som sa venovala? :sweat_smile:
20. led 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk no tomu dietatu :slight_smile:)) keby to tak slo, hned vymenim...
20. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenocka78 este si uzijeme :grinning: mali by sme si tuto stranku ulozit do oblubenych, o par mesiacov sa sem vratime a budeme nadavat, ze ako sme sa chceli vzdt takejto pohodovej doby :sweat_smile:
20. led 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk no u nas zase taka pohodicka neni, ja uz jedno dieta mam a dost narocne, ale samozrejme by to bolo potom este viac, ale aj tak chcem :slight_smile: tak dufam, ze nam to vyjde v tomto roku vsetkym
20. led 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mariankamk ahoj, no ja som už dnes pekne klesla, takže mrcha je viac než istá. no neva, ideme ďalej. CAR to isti :confounded:
21. led 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 tak zase dookola :unamused: ale tak aspon dovod sa objednat do CAR :wink: aspon sa to nejak pohne...
21. led 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk presne tak :slight_smile:
21. led 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 a nerozhodla si sa este pre konkretne CAR?
21. led 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ešte nie :unamused: stále hľadám informácie ohľadom centier
21. led 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak mam potvrdeny 5tt hcg 4436 mala som ruzovy vytok a bolesti tak som pre istotu isla
21. led 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
čo si o tom myslíte?je tá teplota ok? alebo je teplomer pokazený...http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
21. led 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucerkaa zadala si zly link :slight_smile:
21. led 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucerkaa musis dat: sharing - setup - a skopírovať tú adresu, ktoru ti tam vyhodi napr ako moja:
http://www.fertilityfriend.com/home/3ce8a6
21. led 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucerkaa super uz to ide ale vyzera to zatial na anovulak.
21. led 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek