• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
groka drzim palce, zajtra testujte vsetci spolu :wink:
12. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka: to je mi líto! :frowning2: ale tak výjde to příště :wink:! Moc Ti držím palce! jinak z takovýhle duchů by se vůbec neměly vyvozovat závěry.. Já u Tebe první den viděla slaboulilinkou čárečku a druhý den vůbec nic :frowning2: Proto asi vydržet s tím testováním .. ale to se lehko řekne :frowning2: :grinning: já to taky nevydržím .. puknu :grinning:
12. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri ale tam sa asi nieco dialo nie? lebo ako duchov - ved ten papierik reaguje len ha HCG v moci - na nic ine,nie? tak ked tam je aj tienik - tak to znamena ze stopove mnozstvo tam asi bolo,ci nie? :sweat_smile:
lauritka a kolko si namerala teplotu?
ty to vidis na tehu u mna?ja ani nie,moze to zacat klesat
tunis..tak sa držte bojovníčky..také niečo som ešte nepočula..a lekára by som určite žalaovala..alebo nech si ide dať vyšetriť sluch a zrak.. :slight_smile:
12. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka a aky mas krcok?
12. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
nellie: hlenik je takový trochu vodnatý, možná i trochu egg, ale nemám s tím moc zkušeností.
12. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no katka neviem, mozno to reauguje j na vzduch co ja viem. :slight_smile: janka ale ked tien ti da tiez nadej ;)

groka 36,8...to je uz u mne normalne pred MS, zajtra klesne este viac a v sobotu pride, ako hodinky :rolling_eyes:

groka uvidis, ved priznaky nejake mas nie ?
12. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka ja uz ani neviem,bolo mi blbo rano,ale uz je dobre,asi sa mi stracaju priznaky
12. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka : no to ano :wink: a proto by nás někdo měl tak do 15DPO přivázat k topení a testy zamknout do trezoru :grinning: já nechápu, jak to někdo může vydržet, netestovat brzy :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
babule môže byť 10 dpo vodnatý hlien?
12. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

prikladam moj grafik:

http://www.fertilityfriend.com/home/296b4f

dnes som volala gyndosovi a objednal ma az na 4.12. potvrdenie tehu. to je nejako neskoro, nie? :confused:
12. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Laurit ja som mala na 9DPO este biely test jak sneh, na 11 DPO tien a na 12 DPO uz aj odfotitelny....
Aj teplota klesla, pamatas? Ja na tvojom mieste este pockam na zajtrajsiu teplotu, kymnto uplne zabalim :wink:

Inak zdravim vsetky meratelky, nejake novinky? :wink:
12. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
groka : krcok je hore :rolling_eyes: je to jasne. mne bolo vcera tiez uz dobre, ani naznak natahovania... a mozno sa nieco aj pokusalo aj uhniezdit?? ale potom si to rozmyslelo :slight_smile:

janka : :slight_smile: no veru, ja teda vydrzat neviem, keby, ze cakam na mrchu tak si ani nezatestujem. :grinning:

nela: podobny hlien ako pri ovu mavaju tehulky :dizzy_face:
12. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
vavi dik, ale krcok je jasny :unamused: ten ma este nesklamal. uz je hore, tazko na neho dociahnem a to znaci mrchu.
12. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, ja takto dnes prekvapenie
http://www.fertilityfriend.com/home/28e157

Nechápem, prečo som po ms mala vysoké takmer poovulačné teploty. Som zvedavá, čo sa zajtra dozviem na UTZ.
12. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
bibi24...dufam ze mate vsetky pravdu..... uz ste chceli jest teplomer niektore(ak to nie je pravda), vraj mam super grafik..ale ja kym to nemam na testiku a neskor potvrdene lekarom, ja tomu stale neverim
12. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
laurit: tak já jsem to nevydžela :grinning: Moc jsme o tom mluvily :grinning: a po 20min tam mám slaboučkou čárečku a JE TAM :grinning: Ksakru!!! měla jsem to po pěti minutách vyhodit a byl klid!!! Teď jak to nebude sílit, půjdu si to hodit :grinning: :grinning: :grinning: áááá
12. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri jooj to si mi nemala ani písať, budem si namýšlať :grinning: ja mám pocit, že ten krk mi nemení polohu, len mäkne, tvrdne, otvára sa a zatvára. dočiahnem ho stále rovnako ľahko :sweat_smile:
12. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Lauri,
no tak to aj ja mam problemy s duchmi na tehotenskych testoch.
Dnes rano som to pre istotu zopakovala a test bol cisty ako lalia...
Dnes po 13 tej budem vediet vysledky z krvi na HCG (som zvedava ci tam nieco bolo.., kedze test mi vcera dopadol ako dopadol, vsak ste videli..)
u mna sa mrska riadne rozbehla...
janka ukáž :dizzy_face:
janka sup sup s nim do albumu :wink:
12. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jankaaaaaaaaaaaa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: odfoooot;)

dia ale u teba to uz nebol duch, to uz bola pekna ciarka, uvidis, ze budes mat nejake cislo na hcg...
ale zrejme sa to neudrzalo a mala si potrat uplne v skorom stadiu, teda to sa ani neda nazvat potratom, skor mikropotrat. mala to aj flamenqa aj katkajurko. vajku sa nieco napecilo :confounded:
12. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
andzi já taky mívám někdy na začátku cyklu teploty na poovulační úrovni až do cca 10 DC, tak jestli něco zjistíš zajímalo by mne to taky
12. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka aj ja som to mala :frowning2:
12. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já tady nemám foťák .. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Skočím pro něj dneska a vyfotím to večer, pokud to ještě bude viditelné :wink: Nicméně jde vidět i v šeru :slight_smile: já jsem fakt padlá na palici :grinning:!!!
12. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
andzi teploty si mohla mat zvysene aj kvoli tomu clostylu.
12. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
janka a aký to bol test?
12. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no aha :( ono keby vtedy nikto netestoval, ani sa to nedozvie a mysli si, ze len dosla normalna MS.
ze vraj velke mnozstvo oplodnenych vjicok takto konci, kym sa naozaj najde to spravne :wink:
12. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky

meruska,nela:máte krásné grafíky :dizzy_face: :wink:
janka:taky pěkný grafík..ukaž testík :wink:

lauritka a holky....mě těhotenské testy dělají druhé stínky pořád vážně.to je děs..kolikrát už jsem takhle plašila že jsem těhu dokud jsem prostě nepřišla tomu na kloub že u mě jsou stínky na denním pořádku a už nejaším..a i mamatest! :slight_smile: i ted tam mám třetí den stále stín a jde vidět jak se to sbarvuje za začátku a pak to vybledne.a není nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: to je na zabití vážně.

lauritka:ale ješte nemáš ms!!!přece.myslím ale že ten mamatest ti neukázal až takový stíneček..že je to trošku lépe vidět.a teplotu nemáš až tak nízkou přece :slight_smile: jak vypadá ten mamatest po zaschnutí.je to sbarveno do růžova?? :slight_smile:

no a já dnes takto....
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70756/nummer=6
12. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek