• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@petulla28 držím palce, krásny graf, iste to vydržíííí :slight_smile:
29. led 2014 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulla28 nooooooo to musíš ísť vždy len s pozitívnou náladou robiť testy. s pozitívnou náladou, vychádzajú pozitívne testy :slight_smile:. Ale musím si to aj ja pripomenúť tento mesiac. Bo ja som sa rozhodla, že teda darček bude na valentína a preto aj ja budem mať dve čiarky tento cyklus. hhhhhh smola len, že ešte ani ovulka nebola :slight_smile:))))))
29. led 2014 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@rybkaa dakujem krásne, bodaj by si mala pravdu :slight_smile:
@mawiya snazim sa byt, aj ked som dakedy jak jarne pocasie.....no dnes po tychto peknych reakciach sa budem len usmievat, verit a dufať.....teba tiez caka krasne obdobie snazilkovania, to je za cely mesiac asi to najkrajsie, krajsie uz len bude najdenie dvoch ciarok na teste a bolo by to paradne, keby to vyslo na valentina, verim ze vyjde :wink:
29. led 2014 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petulla28 to by bolo super, keby to vyšlo na prvý šup, že? :slight_smile:
29. led 2014 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rybkaa no neuveritelna nahoda by to bola. pravdepodobnosť tak max. 20%...mozno menej? :slight_smile: ale urobila som vsetko preto, aby sa to podarilo a teraz uz je to len v rukach osudu, ci tento mesiac ,alebo neskor :grinning:
29. led 2014 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak asi z toho nic, zacinam klesat, test zatial negativny :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/45a5ae
29. led 2014 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa ale ale co to nevidim, idem sem kuknut na teba aty takto? no krasa krasa, pozitivne je ze nie je slabsi, cize verim ze sa udrzi ciarocka a bude silniet :slight_smile: a ako ste nakoniec dopadli? boli ste v tom Brne na ivf soft ci ako?
29. led 2014 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko tak tu ti davam aktualnu fotku :slight_smile:
tento cyklus sme mali absolvovat OPU v prirodzenom cykle v Brne, ale prisli sme neskoro a vajko utieklo ..... a asi si ho chytila ta spravna spermoska :slight_smile: a urcite mi pomohli aj tie cinske caje co mi dala namiesat akupunkturistka a samozrejme a akupunktura. urcite to vyslo vdaka tomu!!!!!!!!
http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
29. led 2014 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí (14)
@lagunasa cize uplne prirodzene? :slight_smile:
29. led 2014 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lagunasa Mimochodom, čiarka je nádherná. Veľmi držím palce :slight_smile: Maminka :-P
29. led 2014 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kalianka no bol mi pichnuty pregnyl koli opu, ale koli tomu pregnylu to prasklo skor ako malo ..... ale zvysok bol uplne prirodzeny. ved ani v grafe nemam nic ine okrem HCG shot zaznacene. a urcite pomohli aj cinske bylinky a z nich robeny hormonalne aktivny caj a akupunktura!!!!
29. led 2014 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lagunasa jeeej, keby tu bol tancujuci smajlik, tak davam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2014 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lagunasa jeeeeeeeej no vidis je ovela silnejsia, to je krasa, gratulujem moja, takze prirodzene, jupi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak posli recept na ten cajik od akupunkturistky :sweat_smile: :wink:
29. led 2014 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa a doktori vam co zistili predtym?mali ste nejake zdravot.problemy?
29. led 2014 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ennynka nezistili nic okrem toho, ze mam velmi nizke AMH, cize velmi nizku zasobu vajicok. tak preto odporucali IVF aby sa cim skor zadarilo .....
29. led 2014 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko dakujem, ale recept nemam. to mi Karolina-ta akupunkturistka dala namiesat podla jej vedomosti do TCM centra. toto je stastie v nestasti, lebo tie peniaze co sme mali odlozene na dalsie pokusy IVF teraz mozme aspon ciastocne pouzit na opravu naburaneho auta ( priatel dostal mikrospanok na dialnici, nastastie je v poriadku ).
29. led 2014 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa a priatel mal spg v poriadku?
29. led 2014 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa preboha, tak dufam ze je ok ... a teda gratulujem. no ona to davala asi namiesat nejak konkretne ze? ved ja by som sa s tebou este spojila ohladne tejto veci ak mozem :slight_smile:
a tebe nedavali clostil?
29. led 2014 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa juuuuj gratulka veliká. to je nádherná čiaročka. nech sa pampušik maličký drží poriadne a vylezie až o 8 pol mesiaca :slight_smile:
29. led 2014 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa no vidis, vcera som gratulovala potichu, dnes uz mozem teda trosku hlasnejsie :slight_smile: a mame prvu oktobrovku... cize @mawia @mariankamk podla dohody sa tiez pridavame ze? :slight_smile:))))) ja som bola dnes na hormonalnom profile, tak uvidime, samozrejme aj dalsim snazilkam prajem aby im to vyslo
29. led 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenocka78 jasne, pridavame :sunglasses: ja este len ovu cakam... :grinning: ach jo...
29. led 2014 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariankamk no ja tiez, ja som len 5 DC
29. led 2014 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko ahoj. ako sa mas? ako sa ti dari? :slight_smile:
29. led 2014 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@ennynka no pred rokom a pol ho mal ako tak v pohode, potom sa to zhorsilo a potom zase zlepsilo ako zacal s inou stravou.
@piefunko hej hej. kludne napis spravu a popytaj sa. a teraz mi nedavali aj clostil. pokus predtym ano ale vzniklo z toho jedno nekvalitne vajko tak sme to teraz nechceli tlacit. a dobre sme spravili.
@mawiya ved uz som sa s nim privitala :slight_smile:
@lenocka78 jasne, aj ja im to vsetkym prajem!!!! ja mam este stale zmetene pocity .... este stale mi to nejak nedochadza..... a ja som prva oktobrovka?
29. led 2014 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lagunasa tak z nas tu dlhodobejsie sa snaziacich urcite :slight_smile: inak neviem, je mozne, ze uz uplne prva nie, ale tak hlavne je, ze si a dufam, ze sa konecne tiez pridam :slight_smile:
29. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenocka78 aha tak si to myslela. a tiez ti to prjem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. led 2014 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lagunasa a na aku stravu presiel ked sa mu zlepsil ten spermiogram?co mu take pomohlo?
29. led 2014 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa clostil posobi aj mesiac po uzivani takze super, plati to :grinning:
@moni1007 ahojky no mam sa dobre a ako sa mi dari? no skor sa nedari stale ak myslis babatko :sweat_smile: ale inak ok :wink: snazim sa dat do normalu moje pco ale nejako sa nedari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2014 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ennynka no tazko povedat. hlavne on na to presiel koli tomu aby schudol a to sa mu dari. uz schudol 27kg. zo 130kg :slight_smile: to je super. a v podstate su zakladom vydatne ranajky ( prazenica alebo parky ) a potom vyhodil z jedalnicka muku a mucne vyrobky a sacharidy, takze vyhodil zemiaky a vsetko co je sladke. dalej nepije mlieko a mliecne veci ale to skor z presvedcenia a nekonzumuje ani ryzu ..... no takze mu ostalo maso, kopec zeleniny a strukoviny a vajicka. uz si na to zvykol, uz to tak ma asi 3/4 roka. posledne aj zacal behavat ale ma dost blbe problemy s clenkom tak nemoze moc behat....
29. led 2014 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@piefunko zeby? :slight_smile:
@moni1007 a co je s babatkom?????
29. led 2014 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek