• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@sylva33 ještě ne podle mne
5. únor 2014 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Som uplne happy! dnesna krv dopadla super. v pondelok 18.dpo a 4+4tt bolo HCG 530 a dnes 20.dpo a 4+6tt HCG 1307! rastieme tak tesne dvojnasobne ale rastieme a dobre rastieme. som rada! sice inym zenam to stupa viac ale som aj za toto velmi rada!!! s tymto rastom ale pochybujem za o tyzden vo stvrtok ked budeme 6+0tt bude uz akcia srdiecka, ale tak mozno motyka vystreli a bude aj srdiecko :slight_smile:
5. únor 2014 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí (14)
@sylva33 aj mne také ukazuje, podľa mňa to nie je pozitívne - tak je to aj v návode, že pásik musí byť silný, ak je len takýto bledý, považuje sa za negatívny, takže skús ešte zajtra, ale zrejme je ovu blízko :slight_smile:
5. únor 2014 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa blahoželááááám :slight_smile: super správy, teším sa, že ti to vyšlo :slight_smile: len nech pekne rastie, aj keď pomalšie :slight_smile: srdiečko ešte vidieť zrejme nebude, skorej až 7-8 tt, hlavne ak ti hcg rastie pomalšie, no neboj, dočkáš sa, uvidíš aspoň bublinku s fazuľkou :slight_smile: potom chceme fotooooo :slight_smile:
5. únor 2014 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rybkaa tiez myslim, ale tak aspon si spravim taky valentinsky darcek a aj priatelovi aspon fotku prinesiem :slight_smile:
5. únor 2014 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rybkaa Moc díky, uvidíme zítra. Přidám foto. Zatím
5. únor 2014 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak som sa naštvala a graf manuálne rozdelila....že to špinenie minulý týždeň bola "akože" nepodarená prvá MS, lebo ja neviem, či som chybná ja (čo je viac pravdepodobné :grinning: ) alebo ovu testy :slight_smile: prikladám foto ovu testov, spodný je dnešný a vrchný je z pondelka - ja neviem, v limite to bolo trochu svetlejšie ako kontrolný pásik, potom to viac stmavlo - mám to považovať za + alebo - ? Na mikroskope mám krásne papradie - škoda, že to sa ofotiť nedá :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa
5. únor 2014 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rybkaa no zdaju sa mi podobne obidva. zaujimave ze take silne :slight_smile:

ale spodnemu este trochu chyba
5. únor 2014 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka v reále je ten spodný - dnešný kúštik tmavší ako ten z pondelka, no tiež myslím, že čosi chýba, len som zvedavá, ako sa teda zatvári teplota :grinning:
5. únor 2014 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lagunasa gratuluju, no ono se pak může rozjet rychleji a i kdyby ne tak za týden bude už okolo 10000 ato už by mělo být něco vidět a myslím, že už i srdíčko, pokud bude dobrý UTZ. Drž se.
6. únor 2014 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pisisvori dakujem. myslim ze moj dr ma dobry utz, lebo k nemu chodia tehotne zo sirokeho okolia, aj z BA dokonca aj na 4D ultrazvuk.
6. únor 2014 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko, dnes som zase zmerala, zobudila som sa skor ako zvonil budik, tak som vyuzila...
http://www.fertilityfriend.com/home/2400ff vcerajsie spinenie neberiem do uvahy, to som si uz oddepkovala, lebo je to moja klasika a BT takisto nie, lebo som si dala po najdeni spinenia hned 2tbl utrosu namiesto 1 a BT tym bude skreslena... vlastne, vzdy mavam o taktomto case cca takto vysoku teplotu... to len aby som sa nenudila, tak pisem :sweat_smile:
6. únor 2014 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mariankamk coby aby si sa nenudila. proste ťa potešila teplota, aj keď hneď si si našla vysvetlenie (pre teba) že prečo je vysoká a hlavne že mávaš takú :slight_smile: . Ale to vôbec nemusí byť pravda a môže to byť TÁ teplota, ktorú všetky čakáme. Aj ja som dnes stúpla troštíííííčka a tiež som z toho happy a potom som si pozrela ostatné moje grafy, že aj takúto som mávala :slight_smile: . ale čo AK.
6. únor 2014 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@mawiya no momentalne sa v robote nudim :grinning: jaaj, ked som teraz povedala, urcite sa mi toho navali zas dost, ako naschval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
svoje telo uz poznam ako staru backoru a oklamat sa nedam (inokedy byvavalo, ale teraz fakt nie) :wink:
6. únor 2014 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariankamk aj ja sa tvárim, že máááááám koopu práce. ale dnes sa mi fakt ale fakt robiť nejako nechce. tak som vybrala kopy starých spisov, že ich dávam "do kopy" :slight_smile: šéf mi na to skočil. dúfam. No ja mám 23 cyklus merania. tiež sa poznám. ale ja som naivka, ja stále dúfam, že práve teraz je to to pravé :slight_smile:
6. únor 2014 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kočky :slight_smile:
Tak ja som na to zatial takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/adamnela

@mariankamk presne, ved ze akurat to moze by ten vitazny graf, pretoze si to nejako nepripustas :slight_smile:
@lagunasa gratulujem velmi :slight_smile:
6. únor 2014 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mawiya jejda, ja mam tiez 23. cyklus :grinning: ja si tiez zvyknem pri malo praci nieco rozlozit, aby to nevyzeralo, ze sedim na prazdno, konika zminimalizujem na miniokienko a pisem... a ked treba, tak prehrabnem papiere na stole :sweat_smile: ale ked si zvyknem povedat, ze dnes je nejake podozrive ticho, zrazu pride aj viac mailov, zacnu ludia telefonovat a kolotoc sa v tom momentne roztoci viac, nez by mi bolo mile :sweat_smile:
@adamnela prave preto to nebude, lebo som od MS myslela, ze tento uz by mohol byt ten pravy... a preto som dostala vcera aj taku ladovu sprchu, nech si moc nenamyslam :sweat_smile: vcera som to oplakala a je dobre uz
tak uz si sa dostala z jamy spat na rovinku, tak uz len hore na kopcek to vytlacit :slight_smile:
6. únor 2014 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
6. únor 2014 v 09:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mariankamk
@mawiya baby hlavu hore, ved sme sa dohodli, ze rodime v oktobri :slight_smile: ja mam teraz len 13DC a cakam na ovu
6. únor 2014 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@adamnela ja som dnes tiez 13 DC a vyhliadam kedy pride ovu :slight_smile:
6. únor 2014 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Co vy na to??? plus mínus ob den pracujeme na tom, 25, 27 100%
6. únor 2014 v 09:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenocka78 ale veď jasne. ja už len v pondelok testnem, aby som videla tie koľajnice a potom už len na utz. či??? :grinning:
6. únor 2014 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@makronka1986 tvári sa to sľubne, už to len udržať hore :slight_smile:
@mariankamk no vidíš, nie je všetko stratené, potíšku držím palce :slight_smile:
@mawiya baby, ja pracujem ako vy :slight_smile: kopa bordelu na stole a tvárim sa, že ako veeeeľmi makám :slight_smile: volám to imitácie práce, aj dnes mám taký plnohodnotný deň :grinning:
6. únor 2014 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@rybkaa díky...fakt je holky, že díky za tipy na grafy, ono jen teplota to tak neni vidět....tak snad :slight_smile:))) uvidíme...já už bych testovala, ale vím, v\držet!!
6. únor 2014 v 09:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
toto je dnešný môj grafík, idem trochu dole, testu včera ešte chýbalo do plnosti, tak som ho dala ako negatívny, tak hádam dnes bude + a nabehne ovula, keď ma už tak MS okabátila, že prebehla len 1-dňovým špinením a ja furt na ňu čakám :slight_smile: kus cítim aj podbruško, tak hádam je to na dobrej ceste http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa
6. únor 2014 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rybkaa takže dnes ženy z MK pozdvihnú ekonomiku SR :grinning:
6. únor 2014 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mawiya tak nejako :slight_smile:
6. únor 2014 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenocka78 přidávám se..
6. únor 2014 v 09:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@makronka1986 OK, berieme vsetky co len chcu :slight_smile:)))))))))ň
6. únor 2014 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenocka78 tak si držme palce, kočky...ať rodíme ostošest :slight_smile:) nebo minimálně zatím ať ovulujeme... :grinning:
6. únor 2014 v 10:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek