• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@rybkaa ahoj,, no ja znalec na tie mikroskopy nie som :D ja mam doma dva, aj so svetlom, mne ukazovali hovadiny. :grinning:
7. únor 2014 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivet1987 já bych řekla, že ano
7. únor 2014 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kettrinka hezké moc a moc, mne dneska trošku pokles...ale to nevadí..že ne, ne?? ne?? :slight_smile:)
7. únor 2014 v 18:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kettrinka taky držím palce, kdy testneš??
7. únor 2014 v 18:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ennynka výtvarná mi ide :grinning: v návode je taký krpatý obrázok príkladu výsledku, že aj na to potrebujem mikroskop, preto tu hľadám vysvetlenie :slight_smile:
@bubulacka tieto kresliace časti biológie ma bavili, toto je taký malý návrat na ZŠ počas pracovnej doby :grinning: šéf len kukal, čo to maľujem :slight_smile:
@asimama aj ja mám dnes taký test a neviem čo z neho vylúdiť :confused:
@hankamisa myslím, že áno....záleží ale na tom, ako dlho pred meraním si zjedla tabletku
7. únor 2014 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lauritka tiež mám ten so svetlom :slight_smile: mne zrejme ukazuje celkom dobre, lebo inokedy mávam len bodky, teraz toto.... a test? no čo ja viem :slight_smile:
PS. ďakujem, tie tvoje už dorazili, hneď som aj odskúšala :slight_smile:
7. únor 2014 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@rybkaa tak ale aj ten one step mas pozitivny ;)
7. únor 2014 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka veď práve :grinning: asi tie ružové prestanem brať do úvahy, šak tie sú pozitívne furt :grinning: skúsim teda zajtra, čo ukáže, či zbledne či čo, bo týmto štýlom budem mať ovu celý mesiac :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2014 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rybkaa joj no dugam, ze nie. to by si mala nejak vela LH hormonu... :fearful: :confused:
7. únor 2014 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka to hádam nie :slight_smile: skorej si myslím, že tie ružové čínske paličky by ukázali vodu aj zo sirupovej vody :grinning: včera ma večer začali pobolievať vaječníky, aj dnes ich ešte cítim, hlien vodnatý, mení sa pomaly na bielok, takže zrejme z toho niečo bude práve teraz, uvidíme ešte, čo teplotka.... :slight_smile:
7. únor 2014 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rybkaa jj, tak by sa to mallo uz blizit ;)
7. únor 2014 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka zajtra ideme na turistický prechod, aspoň si kus vyvetrám hlavu, po návrate testnem :slight_smile:
7. únor 2014 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@makronka1986 pokles nevadi ;) hlavne kdy nedorazi ms!! Ja testnu asi az ten desatej den, pokud to do te doby nedostanu..
7. únor 2014 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rybkaa sa z teba docikám. ako ty len vieš krásne kresliť :slight_smile:))))
7. únor 2014 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mawiya nechci vidieť, aké kreslím žirafy a kone :grinning:
7. únor 2014 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mawiya špeciálne pre teba moje zoo z jednej chaty :grinning: neviem prečo, ale vždy odo mňa deti kamošiek drankajú, že "teta Rybka, nakresli mi toto a nakresli mi tamto..." no vysvetli decku, že teta Rybka nevie kresliť :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2014 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@kettrinka ,)))uvidime,))))držim palec,))!!
7. únor 2014 ve 20:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@rybkaa no babule mi pisali,ze mu este kustik chyba..tak plavcov presuvam na zajtra :slight_smile: ale ked vidim toho svojho,ze je taky nachcipany nechce sa mu do toho velmi..tak bude len rad :grinning: samozrejme musim sekeru dat pod postel :grinning: :grinning: :grinning: nech zarobi dievcatko :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2014 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rybkaa no dievča, ty si sa minula povolaniu. Tie bičíkovce a stromčeky neboli nič moc, ale tá opica, slon, krokodíl a dokonca netopier. fííííííííííííííííha. to je už iná káva. pošlem za tebou moje decká. lebo ja viem len slimáka a hada. sem tam slniečko, ale to už zapájam všetky umelecké závity :D no raz darmo, šikovnica si ty :grinning:
7. únor 2014 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
jaj a ešte som si to prasa v okuliaroch zamilovala :grinning: nemá chybu
7. únor 2014 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@mawiya ten netopier - to je sova :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2014 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@asimama ja už neviem, ja mám jeden test ako druhý:slight_smile: tak držím palce, tfuj tfuj tfuj na to dievčatko a nieže ti posteľ porúbe tou sekerou :slight_smile:
7. únor 2014 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rybkaa a od kolkeho dc testujes? dakujem :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2014 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@asimama od 8DC, dnes som 8 DC, ale mala som blbé testy, takže to ani nerátam, počítam, že ovu vybuchne dnes v noci, dosť ju cítim, aj hlien mám, tak dúfam, že sa tým dá cyklus doporiadku a od budúce mesiaca ideme na ostro :slight_smile:
7. únor 2014 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rybkaa tak drzim palceky.. :slight_smile: vsak som pozerala,ake mas testiky..akosik vsetky pozitivne.. :grinning:
7. únor 2014 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hankamisa veď ja viem, že z toho nemôžem čakať zázrak :frowning2:
7. únor 2014 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem:slight_smile: Jsem 5dpo, takže je ještě na nějaké závěry brzo, ale už se mi po vás stýskalo :wink: Píchá mě na levé straně, kde došlo o ovu a graf vypadá takto: http://www.fertilityfriend.com/home/48c616. Doufám doufám a nepřeji si nic jiného.... :slight_smile:
8. únor 2014 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
takze predposledny test minuty. posladny si nechavam mozno az na nejaku stredu/stvrtok a budem dufat v rovnako silne palicky :slight_smile:
8. únor 2014 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí (11)
"roste..." :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sunglasses:
8. únor 2014 v 08:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca16 držím palečky!!!
8. únor 2014 v 08:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek