• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@rybkaa no moze byt,
ja mam tiez dnes bolesti, bola som pred hodinou na gynde. a vysledok takyto ;)
14. únor 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@rybkaa no najprv musi byt fakt narasteny, lebo ak nerastie, tak ani nema co prasknut ;)
a uz ked je narasteny, donicuej sa pichnutim pregnyllu :slight_smile: al to by si musela choddit na folikulometriu.

takze jedine potom nud brat inofolic, alebo fytosoju, aby ti rastli
14. únor 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no, uvidíme....ještě zkusím v pondělí a pak se na to vykašlu e jedeme dál...testík může být i později, však takové případy jsou....že se ta teplota drží je divné, kdyby teda bylo k.o., nevím...
14. únor 2014 ve 13:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makronka1986 hmm no uvidis..
14. únor 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya bože žena, bez teba by tu bola taká nuda ako nikdy :grinning: :grinning: :grinning: tiež ti vinšujem ľúbivého Valika, dúfam, že v kine sedíš v zadnom rade a budeš sa venovať nemravnostiam miesto filmu :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no akýže to nádherný testík :slight_smile: tak veselo do snaženia :slight_smile: vidíš, ten môj taký nebol, druhej čiarke ešte niečo trošku chýbalo, tak skúsim dnes po návrate z práce ciknúť, či predsa len niečo nebude :slight_smile: lebo aj čípok mi ušiel hore a mäkký je riadne, dierku rozoznať neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ďakujem pekne za cenné rady :slight_smile:
14. únor 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rybkaa Jaj .Ja som myslela ,že to ti aj gyndáč povie.Veď načo by bol potom.A folikumetria.Tam sa to pekne zisti..Mne aj povedal aj kukal.Ale nezistil či praslo a narástlo.No ale mne gyndáč povedal , že meraním to je nepresné.Tak neuznáva ani testy.Lebo má pravdu zavádzjú :wink: najistejšia je krv. sono .Ja som meraním nezistila nič.A to som skoro 4 roky + viac merala.Len ma to rozčulovalo.Graf ukážkový.A nič. :wink:
14. únor 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono keď chceš prvé dieťa okolo mňa behali.A teraz druhé? kašlú na teba.Akoby veď jedno máš a stačí. :frowning2:
14. únor 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monicka3 no ja som nemala problém otehotnieť, tak hádam ani druhý krát to nebude problém, ak by bol, až vtedy pôjdem na folikulometriu, zatiaľ čakám, ako sa to vyvinie samo :wink: to je ale strašný prístup, že jedno stačí a potom sa staraj....mali by behať aj teraz! Ale vieš ako to je, čo si nezaplatíš, to nemáš a potom aby človek kradol, aby na to všetko vôbec mal :frowning2:
14. únor 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ved uvidime ci pockali alebo nie :slight_smile:
A inak mas krasny testik a to uz takto na 10 DC? Dost skoro, ale super, tak hor sa dnes do Valentinskeho snazenie :wink:
@rybkaa no ja tiez 2 cyklus beriem fytosoju. Neviem sice co to robi s mojim telom, ale podla grafu to vyzera, ze minuly cyklus som mala ovulku na 28 DC a teraz na 18 DC. Teda ak to tak naozaj bolo, co netusim, kedze tu potvoru ovulku vobec necitim. Preco nemam aspon ako take priznaky? Sakris :angry:
14. únor 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela aj ja som nasadila fytosóju a skrátila mi cyklus :slight_smile: , zatiaľ mám za sebou len jednu dávku. Vraj zaberá do 3 cyklov, tak uvidíme :slight_smile:
14. únor 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela no ja mava skorsiu ovulku , takk cca na 12 dc.. a cyklus okolo 25-26 dni.
14. únor 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela
@julka82
@lauritka baby, je lepšia fytosója alebo inofolic? našla som tu v bazáre, jedna baba predáva aj inositol capsule http://www.modrykonik.sk/market/vyzivove-doplnky-tehotne-vitaminy/7ve2/inositol-inofolic-nosifol/ to je to isté?
14. únor 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 no aj mne to pravdepodobne skrati cyklus, ak bola ovulka na ten 18 DC. Inak som mavala cykly po vysadeni HAK okolo 38-42 dni. Tak som zvedava na tento mesiac.

@rybkaa no fytosoja je urcite lacnejsia ako inofolic a je to prirodne. Kto vie, co je to zac tento nosifol. Ale aj cenovo to vyzera fajn, no neviem, neviem. .Ale fytosoja je skor porovnatelna s clostibegytom ako s inofolicom.
14. únor 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rybkaa Ja som mala inositol, inofolic soju, macu prasok sarapis, chlorelu..a nič.&jendine som prišla o €
Ale , že inositol ma nejaké B naviac a je lepší.Tak neviem .Ale sú komenáre v gogu nájdeš dosť písané o tom.A aj tu komu čo zabralo.
14. únor 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa Ale ten neprešiel lekárskou komorou.Ja by som brala to , čo ide v lekárni.Nie to čo behá po internete.Také ti aj ja hodim kontak.A este tuším o niečo lacnejšie.Len tam je cena letecky, ojednavka paypal..atd..Ja odskúšany original- v lekárni.Oba cenovo idú 18€ /22€
14. únor 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto .
14. únor 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ms zatím nikde, ale podbříško mě pobolívá (ale jinak než vždycky před ms). jsem zvědavá, co přijde zítra....
14. únor 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás ženy, možem sa ku vam pridat? aj napriek tomu ze uz dve deticky mam, som v gafoch bt taky zaciatocník.. :grinning: mam aplikaciu v mobile, ale skusila som si udaje zadat aj na FF, a vyslo mi toto.. http://www.fertilityfriend.com/home/4cf389 dufam ze som to tu dobre hodila.. :unamused:
14. únor 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa ahojky, ťažko povedať čo je lepšie. Každému zaberie niečo iné. Ja som bral inofolic skoro 4 mesiace a spôsoboval mi špinenie niekoľko dní pred ms. Takže u mňa úplne zle. Ani mi cyklus neskrátil. Teraz som si dala prvý krát fyfosóju a hneď zaúčinkoval, čo sa týka dĺžky cyklu. Takže u mňa určite fytosója :slight_smile:
14. únor 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem krásného valentýna přeji i s valentýnkou či valentýnem v bříšku.
p.s. gratulace zatím nepřijímám,ještě je moc brzo a mám strach aby mimi neodešlo s ms jako minule.
i takto může vypadat těhotenský graf.bt nemusí být vždy vysoká a červená linie se nemusí schodovat. ovulace dle utz a příznaků byla 12dc .TT jsem dělala dnes a je tam slaboulinká zatím nevyfotitelná //.
http://www.fertilityfriend.com/home/45363d
14. únor 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
olá olá dievky. mam novinkuuuuuuuuuuuuuuuuu. tak nielenže mladšie dieťa od včera ruku v závese, že vykĺbené rameno, ale práve som sa vrátila z chirurgie, bo staršie dieťa zlomenú nohu. A tak teraz rozmýšlam, či aj sa pokúšať o tretie. bo neviem, či budem tieto ich "akcie" zvládať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya oooh, no potesi aukurat na Valentina. :sweat_smile:
14. únor 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa no neviem ako sa rozhodnes.... tak ako ti pisali.. fytosoja je skor ako clostyl. ale inofolic stimulujuje vajecniky.
14. únor 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya fuha. No jedna radosť väčšia ako druha :grinning:
14. únor 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tak co? Bola tam ta ovulka?
Zároveň by som sa chcela spytat, lebo v inej téme mi nikto neodpisuje - citujem:
"dnes ma FF akciu za VIP skoro na polovicu - oplatí sa to? Ja som sa registrovala pre cca mesiacom, este mam VIP zadarmo (tuším na 30 dni to bolo), ale ked mi skončí, co "životne" dôležité z tejto appky stratím? mam si kupit ročne, kedže nevide "az" tak draho, alebo su v tom "zbytočne" veci. Dakujem"
14. únor 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya Jej .No nech sa rýchlučko uzdravia.A ide teplo budú chcieť behať po vonku . :frowning2:
No ľutujem teba.Viem čo je to .Pozor na pohyby chrbáta , až ťa nesekne.
14. únor 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monicka3 no čakajú nás parádne jarné prázdniny :frowning2: a našťastie staršieho prenášal manžel. do auta aj z auta, teraz sa učí chúďa na barlách. ale ide mu to. kým si papčicu nenabije, bo už stvára somariny :slight_smile:
14. únor 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko koceny :slight_smile:
@mawiya no ja mam tiez niekedy taketo zmiesane pocity, ze ci mat alebo nemat este 3 dietatko. Ale neviem, vzdy sa tam nakoniec prederie myslienka, ze ano a ta jednoznacne prebije tu myslienku nie... :confounded:
Tak pevne nervy Ti zelam s obskakovanim Tvojich chlapov, lebo presne viem ako to je. Ked je syn chory, tak ochka, jajka a kadeco mozne a bude mat 8 r. a ked je dcerka chora, ktora ma akurat dnes 5 r., tak to ani neviem poriadne ze je chora. Proste zena, co ti budem hovorit :wink:

No a co sa tyka mojho grafu dnes, tak ff este stale nedokazat rozoznat, ci to bola ovulka, ci co.

http://www.fertilityfriend.com/home/adamnela
15. únor 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Neklesáááá. Dva dny do MS a stále ok. Co myslíte? Test je negativní. http://www.fertilityfriend.com/home/48c616
15. únor 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek