• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@verruska no mas to tiez tazke, ze neviete najst vhodnejsiu polohu. No nic zober na priatela bic, oblec nejake latexove pradlo a uvidis. A ak uz aj to nezaberie, tak je to strateny pripad :unamused: A kolko ma rokov?
@jaja9891 podla mna, ovu este moze prist. Ja som mala minuly mesiac na 28 DC. Takze treba este vydrzat par dni, co nam povie graf.
@ivet1987 gratulacia :slight_smile:
@snehulienka82 kedze som zacala vcera jemne spinit, dnes tiez, tak som veru opatrna. Uvidim ako sa bude zajtra spravat teplota. ak pojde nizsie, tak prichadza mrcha, ak sa bude drzat a budem len spinit, tak v piatok rano urobim test. No uvidim.
@mawiya no ktovie :unamused: Ale mozno ovu este len pride. To sa mi zda moc skoro na 10 DC, ci? Alebo bude stupat teplotka pomalsie. Uvidis, co bude zajtra.
@jannca no este part dni pockaj, teraz je este skoro na test podla mna...
26. únor 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela no pockam si co ukaze teplota... skor som rozmyslala nad tym ako dlho moze dozrievat 9 mm folikul... uvidime... stale si vas tu citam,ako sa vam dari... snad uz tu budu len tehulky :slight_smile:
26. únor 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela no ja mávam bežne ovu na 10, 11 DC. Možno tam je problém. A možno teraz niečo tá fytosoja urobí a OVU sa posunie. Som zvedavá. Len krčok sa správa ako po ovu a aj hlien je ako po ovu a ešte aj bolesti som mala včera a predvčerom. som krava, že som nerobila ovu testy. jaaaaaaaaaaj. inokedy robím ako besná a tento mesiac som sa na to....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr juuuuj žeby IP? :wink: držím palčeky :slight_smile:
26. únor 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya mozno aj dobre, ze si sa na to vy...toto :slight_smile: Mozno aj dobre, ved uvidime ako budu vyzerat nasledujuce teploty...

@jaja9891 no to ja veru nemam ponatie, kolko to moze s tym folikulom trvat...ja s tym nemam vobec skusenosti a dufam, ze ani nebudem musiet mat...
26. únor 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela a jak dlouho? Holky, já se podívám na manžela a jsem těhotná...snad to,alr tentokrát nebude pravda. Mám doma 3 měsíce staré mimi
26. únor 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannca neviem nejake 3-4 dni aspon, myslim. A ak by to aj bola pravda, tak neboj, nebola by si ani prva ani posledna, co ma babatka takto kratko o sebe. Viem, ze to neni jednoduche, ale potom by si aj bola rada. Pekne by sa spolu vyhrali, neboj :slight_smile: Ved uvidis, co to urobi o par dni. Drzim palce, aby to dopadlo tak ako chces Ty :slight_smile:
26. únor 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela dakujem krasne, ano meram aj dalej ale skace to stale. a ja som sa tak tesila ked ten prvy cyklus sa nastartoval a aj v normalnej dlzke ze ten dalsi uz bude tiez ok. som nevedela ze sa to moze menit od cyklu k cyklu
26. únor 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky babenky...

@rorinka no vidis, asi to tak moze skakat. Ked si zena nemera teplotu, tak ani netusi, co sa s jej telom deje. Takto vidime kazdu odchylku... :unamused:
@golymetr super, sa drzis :slight_smile: Ties sa Ti zasekol teplomer? Aj mne uz treti den, ta ista teplota:
http://www.fertilityfriend.com/home/adamnela
Inak dostala som 5 dni free VIP verziu :slight_smile:
Inak moje spinenie vyzera asi tak, ze v noci nic a teraz rano asi 2 hnede kvapky na intimke zatial. Krv zatial ziadna, tak som zvedava, co sa udeje cez den
27. únor 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravujem nie na 5 dni som dostala VIP ale na 10 dni :slight_smile:
27. únor 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela nezasekl se mi :grinning: :grinning: zkoušela jsem pak když jsem vstala a už byla teplota 37,1 tak věřim teploměru
27. únor 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@golymetr no ja som uz druhy krat potom nemerala, ale tiez mu verim...no som zvedava :wink:
27. únor 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela právě že jsem si ověřovala jestli se teploměr nesekl :grinning:
27. únor 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verruska netráp sa tým, v akej polohe máte sex, robte to tak, ako vám to vyhovuje, to že poloha ty hore je nevhodná je len mýtus, žena môže otehu aj v takej polohe, spermie sú dosť rýchle na to, aby sa dostali dnu aj v sede, takže nie je potrebné ani po sexe nohy vykladať, stačí byť len 15 minút v pokoji a je to :slight_smile:
@ivet1987 no konečne :slight_smile:
27. únor 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čaute kočky, tri dni dobieham čo ste popísali :slight_smile: čo nové? nikto tehotný? :slight_smile: môj graf je veselý, raz hore, raz dole :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa
svadba bola super, bavili sa hádam všetci, starí aj mladí, domov sme prišli o 6.30 hod a po 3 hodinkách spánku sme sa šli fotiť, no proste jak vygrcaný rezanec, ale verím, že fotky budú super, chalan je šikovný :slight_smile: no som rada, že to už máme za sebou celú tú svadobnú ceremóniu a teraz už len čakať na MS a hurá plodiť potomka :slight_smile:
27. únor 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela prušvih je v tom že, jsem po sekci (císař)
27. únor 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannca jaj, no veru...je to este cerstve... :frowning2:
A ako to u teba momentalne vyzera?

@rybkaa ahoj..ahoj...no konecne :slight_smile: tak super, ze svadba dopadla takt super a gratulujem a vitaj medzi nami vydatymi zienkami :slight_smile:
Inak momentalny Tvoj graf, vyzera celkom ok. Sa troska hormony ukludnili a dalsi cyklus sa ide na plodenie :slight_smile:
27. únor 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dievcata citam tu dobre ohlasy na INFOLIC, pytala sa niektora z Vas nato v centre?? Co vam povedali? Konkretne Doc. Valky?
Dakujem za odpoved.
27. únor 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela začala som od pondelka brať inofolic, tak hádam sa to ešte viac ustáli :slight_smile:
27. únor 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannca ahoj, ak to správne chápem, tebe sa teraz narodilo tretie bábätko a myslíš, že by si mohla byť zase tehotná? :slight_smile:
27. únor 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa No nech je pekny cyklus a hor sa na to :slight_smile:
27. únor 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela tak jsem nevydržela a zkusila testnout a je tam duch naběhnul do 3 min. jsem teprve 9DPO tak snad bude sílit :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@golymetr hod foto :slight_smile:
27. únor 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela
@teok foták mi ho nevezme mam blbej že nezaostřuje zkusim až v pondělí to už bude sílit že pujde vyfotit :slight_smile:
27. únor 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@golymetr chjo :slight_smile:, tak držím palčáky!!!
27. únor 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok děkuji :wink: i já držim aby to vyšlo
27. únor 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@golymetr ok pockame :slight_smile:
27. únor 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela a ty chceš robiť test? graf máš pekný :slight_smile:
27. únor 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek