Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

adamnela
28. únor 2014

Ale nejdem sa este predcasne tesit...uvidime co to bude robit dalej 🙂

adamnela
28. únor 2014

@snehulienka82 hm,. skoda 😒 Kolko presne sa snazite? A beries nieco? Ved uz nas tu je dost a myli sa mi to niekedy, ze ktora, co ma 🙂

bronitka
28. únor 2014

@adamnela tak to teda u teba aj vyzerá nádejne..ja mám dostať až v pondelok..ešte tri dni dúfam ze sa teplota nezmení a stále bude vyššie a ze mrcha nedorazí :D ale už od predvčera pociťujem v bruchu, že zrejme dostanem..a mám aj mierne citlivé prsia..takže asi zas nič..asi by som sa mala prestať tak sledovať..nechať to tak a proste čo má prísť príde..

mona01
28. únor 2014

@mawiya asi čekáš s ovu na mě??? 😉

snehulienka82
28. únor 2014

@adamnela no, zalezi na tom, ako sa to vezme... sme spolu 6 rokov a nikdy sme sa nechranili... po po pol roku som zostala tehotna, ani nevieme ako, ale v 8 tt. som o babo prisla. Potom sme mali pauzu, a dost dlho nam to trvalo, kym sme sa nad tym nejako preniesli... potom sme si len "davali pozor". Svadbu sme mali pred rokom a pol. Ale nemozem povedat, ze sme sa snazili stale odvtedy, boli nejake pokusy ale neuspech som pripisovala tomu, ze sme skor sexualne neaktivny, ked sme uz nie na zaciatku vztahu... Asi od maja sme si uz nedavali pozor, ale som si myslela, ze sme malo aktivny a mozno to len treba dobre nacasovat, preto od januara som si zacala merat BT, a urcite sme sa trafili obidve cykly do ovulacie... presne... tak pozitivne je, ze podla teploty tu ovulaciu mam... ale asi to je vsetko...

snehulienka82
28. únor 2014

@adamnela no, ty si podla mna tehulka. 🙂 supis!!! zajtra testnes, vsak?

rybkaa
28. únor 2014

@mawiya na, tu máš reportáž z našej svadby, som celebrita 😀 http://www.majgemer.sk/index.php?option=com_con...

bubulacka
28. únor 2014

@ivet1987 😀 no vidíš.. Tak si si odpovedala aj sama 😀 ja po prelieceni pôjdem rovno do CAR a nech tam so mnou robia co vedia 😀
Čakala som uz dost dlho 😎

bubulacka
28. únor 2014

@ivet1987 jeden mesiac 😀 tak to sa nedá hovoriť o "probléme s počatím". Ja som si myslela ze uz si tu ako väčšina "my ostatne" 2 roky a viac 😅
Tak to jasne, žiadny clostyl 😉

bubulacka
28. únor 2014

@adamnela gratulkaaaa 😀 tfuj, tfuj, nech vsetko dopadne tak, ako ma 😉

adamnela
28. únor 2014

@snehulienka82 no presne hlavne je, ze to vyzera tak, ze ovulku mas. To ma mrzi, ze si o babatko prisla v 8 tt 😢 Ale mozno sa treba viacej posnazit okolo tej ovulky. teraz ste to skusali prvy raz takto cielene, takze to neznamena , ze sa to musi hned podarit.
A robila som vcera aj dnes, na oboch je druha ciarka, aj ked slaba ale je tam, tak uvidim 🙂

adamnela
28. únor 2014

@bubulacka dakujem...no dufam 🙂

snehulienka82
28. únor 2014

@adamnela jej, no to je super!! mam radost! 🙂 mas zvysene teploty, a aj ked slabsiu, ale 2 palicky... ono sa to urcite zosilnie, ked ti bude stupat hladina hcg hormonu ... 🙂 u nas to je taky druhy odsledovany cyklus, mozno este skoro vesat hlavu a byt smutny, ono to vsetko ma svoj cas, len treba verit, ze sa to podari, len ja mam uz tento rok 32 a manzel 39, tak uz nie sme najmladsi... ked by som mala 26 (ako pri MA) tak to nejak extra neriesim... ale verim, ze aj ja si najdem vytuzene 2 palicky, mame dost stresove obdobie, tak aj to moze byt pricinou (problemy v rodine s rodicmi) tak druzim palceky aby bolo s tebou a s 2 palickami vsetko v poriadku!!! 😎

snehulienka82
28. únor 2014

@bronitka ahoj, vy sa kolko uz snazite? precitaj si moj prispevok vyssie, ako mozes, nechcem sa opakovat... 🙂

adamnela
28. únor 2014

@snehulienka82 jej dakujem, si zlata 🙂
Ja som bez HAK od augusta a ani raz sme nesli cielene na ovulku, kedze meriam len 2 cyklus, tak som ani netusila, kedy ovulku mam. Ani teraz som nevedela, ze kedy budem mat ovulku. Minuly mesiac som ju mala na 28 DC a teraz na 18 DC, takze v podstate som ani netusila, ze by to mohlo vyjst. A este manzel chodi v pondelky do roboty, prichadza v piatky, takze nejako sa to ani neda cielene 🙂 Vyzera to tak, ze to asi vyslo, tak planovan- neplanovane 🙂
A Tebe drzim palceky, nech si najdes tie vytuztene 2 palicky cim skor 🙂

ivet1987
28. únor 2014

@bubulacka no jo ale já taky šla po 50 dnech na vyvolávačku a doktorka řekla že není ovu a nic, tak proto chtěla nasadit clostil.

bronitka
28. únor 2014

@snehulienka82 no ak máš dve paličky tak je to super 🙂 aj ked jedna je slabšia ono to bude určite stúúpať 🙂 my sa snažíme 5 mesiacov..vraj krátka doba no mne to príde ako večnosť..ja budem mať 29, partner má 33 rokov. Veľmi by som chcela aby sa už mrcha nedostavila nasledujúcich 9 mesiacov..ale aj tak si myslím, že v pondelok príde..najhoršie asi čo môže byť je, každý mesiac čakať či dorazí a zatial mrcha dorazila vždy..

rybkaa
28. únor 2014

@bronitka keďže si chorá, nemáš celkovo zvýšenú telesnú teplotu? potom aj BT môže byť zavádzajúca 😕

rybkaa
28. únor 2014

@jaja9891 mne kolíše bežne takto teplota behom minúty, nieto ešte 2 hodín 🙂 tak píšem hneď prvú, čo mi ukáže 🙂

rybkaa
28. únor 2014

@bubulacka no len ak ja prídem na návštevu vám to vybieliť v bare, kým ešte môžem piť 🙂

rybkaa
28. únor 2014

@ivet1987 ja by som s clostilom počkala, ešte mesiac aspoň a ak sa bude zase cyklus naťahovať, tak potom by som ho nasadila, kým ste obaja ok, tak načo telo dráždiť? 😀

bronitka
28. únor 2014

@rybkaa ahoj teplotu som mala asi len den..ja nemávam vôbec teploty ked som chorá (ked už mám teplotu tak mám pocit ze umieram..a to je u mna našťastie málokedy 😀 ) a to bolo 21. čo som mala zvýšenú na 37,4 a aj bazálna bola 37,5 tak som ju kvôli teplote znížila v ten den v grafe na 37 aby som mala "ako tak" vierohodný graf 😅 ale inak mám teplotu tela klasicky 36,4 - 36,6 ° C mala som zapalené uzliny a to už je v pohode, dúfam, ale nádchy sa neviem zbaviť už dva týždne..

jaja9891
28. únor 2014

@rybkaa ano ano,hlavne na digitalnom takto vselijako vyzeraju dalsie teploty,len som si chcela overit ci aj u mna plato,ze o hodinu sa zmeni o 0,1 stupna 🙂 tiez zapisujem len prvu teplotu 🙂

snehulienka82
28. únor 2014

@bronitka joooooj, no nemam 2 palicky... resp. som ani netestovala, lebo mi uz druhy den klesla teplota, takze z toho asi ani nic nebude... my sa snazime intenzivnejsie 2 mesiace, a predtym menej intenzivne od maja do decembra, takze dajme tomu, ze uz to je skoro rok... 3/4 roka... ale nemuseli sme sa presne vzdy trafit...
ja ta uplne chapem, ze ti to pride ako vacnost... my sme starsi, ako vy, ale to este nic nemusi znamenat, ono to vsetko ma svoj cas, len treba dufat a vydrzat... len niekedy je to tazke, hlavne vtedy, ked sa dozvies, ze zase nic...

adamnela
28. únor 2014

@bronitka to si mozno mne chcela napisat tu spravu, nie snehulienke, hm?

rybkaa
28. únor 2014

@adamnela no som veeeeľmi zvedavá na test, nech sú tam čiaročky, držím palce 🙂

rybkaa
28. únor 2014

@bronitka tak počkaj, či testík niečo ukáže a keď nebude +, tak radšej skoč k dr. a prelieč si tieto choroby, aby si do ďalšieho skúšania šla fit 🙂 ja som v prvých týždňoch bola chorá ako drevo, liečila som sa len citrónom, zázvorom a osccilom, ako tak to prešlo, no nakoniec som o bábo aj tak prišla 😔 možno to nemalo vplyv na vývoj, no možno ho tá choroba oslabila, ťažko povedať, no radšej neochorieť a byť ok, ako znova toto prežiť, držím prsty 🙂

adamnela
28. únor 2014

@rybkaa no ved uz 2 mam pozitivne, aj ked s jemnymi ciarkami zatial, ale su tam. Skusala som pre istotu 2 rozne znacky a mam kupeny este iny. Tak rano testnem zasa 🙂

rybkaa
28. únor 2014

@adamnela heeeej? to som niekde prehliadla 🙂 no to je supeeer 🙂 tak nech pekne silnejú 🙂 podľa mojej skúsenosti sú najlepšie dr. max testy, tie najkrajšie ukazujú 🙂

adamnela
28. únor 2014

@rybkaa no len sa nejako nechcem predcasne tesit. Som 3 dni jemne spinili, v podstate presne ked som mala mat mrchu, ale dnes uz je to ok. No uvidime 🙂 No veru dr. max akurat nemam...Ale zatial na oboch roznej znacky bola druha ciarocku, aj ked slabulinka, ale to som mala presne pri prvom. Ved mi meskaju len 3 dni, takze je to podla mna uplne normalne.