Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

shaarka
13. lis 2009

drndapetka, to je anovulak... nesuhlasim s vyznacenim ovulky 😒 😔

meruska, gratulujem 😵 😵 pekny optimisticky pristup - ako sa patri na prvy cyklus snazenia 😀
😵

albao
13. lis 2009

mscat: vobec sa tym netrap 😉 Tvoj graf ma sice naznak, ze ten trend mozno trosicku klesol, ale stale je to velmi pekne. A ked som videla tehotenske grafiky v archive na FF, tak tam bola slusna zbierka, ked baby dokonca padli dole a vzapati sa to zvrtlo a boli tehu 🙂 Tak som dosla k zaveru, ze pokym nie je mrcha, je tam nadej 😉

mscat
13. lis 2009

albao: 🙂 tak jo...tak na to prdím... 😅 😉 děkuju..

já vím..měla bych hlavně být ráda za to..že konečně byla ovulka! 😵 ...ale tak když já si konečně už taky můžu dělat naděje... 😅 😀

albao
13. lis 2009

mscat: 😀 😀 aj ja si ich robim uz par mesiacov 😉 Aj som si hovorila, co meruska - ze sme zdravi tak to musi vyjst a zatial nic 😠 Ale uvidime, uvidime! Ja sa len tak lahko nezvdavam! 😝 😀 😀 😀

drndapetka
13. lis 2009

shaarka: Jenže já měla 5.11. pozitivní ovu testík !!!! 😲 Tak jak to může být anovulák?

mscat
13. lis 2009

albao:ale já toto obdivuju...dokud jsem věděla že nemám ovulaci..noo tak sice jsem z toho nebyla nadšená,ale přijala jsem to a čekala.
a když ted jsem zjistila že byla konečně 😀 tak jsem netrpělivá...

a vážně vás obdivuju..ty..co ví že jsou v pořádku a stále nic.já na to asi nebudu mít nervy a to jsem sice celkem silná 🙂 ale trpělivost ee....to mi nic neříká!já nervačím i když autobus mešká 2 minuty! 😠 😀 😀 takže to bude zlé se mnou 😅 🙄 🤐

lauritka
13. lis 2009

drnda ale pozitivny ovu testik nezaruci, ze vajko aj prasklo 😒 vobec nemas dvojfazovu krivku, ak by si dala prec ten ovu test tak sa stavim, ze to ovulku ani neoznaci. treba pockat na dalsie teploty, ale fakt to vyzera ako anovulacny 😔

drndapetka
13. lis 2009

shaarka: Nutno podotknout, že prvních 14 DC jsem měla chřipku, proto tak vysoké teploty ve folikulární fázi 😉

drndapetka
13. lis 2009

lauritka: 😢 Pořád jen anovulační cykly....ach jo ☹

albao
13. lis 2009

mscat: no nic ine neostava 😀 😀 😀 To je taka vynutena trpezlivost 😉 Ale u nas to nie je ani rok, takze by som mala drzat pusu. Su tu ovela silnejsie bojovnicky Xeny 😀
Ale uz mi miestami dochadza energia, vtedy by som brala, keby to uz bolo a mam ine starosti - boj so zachodovou misou a grckanim 😀 😀 😀

mscat
13. lis 2009

drndapetka:já si myslím že ovu mohla být...vzhledem teda k tomu,že v té první fázi si měla tu chřipku.proto ty vyšší teploty..a ted se může jednat o zahnízdování...ale třeba počkat opravdu na další teploty.
pokud by byla i zítra nižší pravděpodobně ta ovu nebyla.

cukruska1920
13. lis 2009

Ahojte...co tu nove? vcera som bola na vysetreniach tak teraz uz len trpnut a cakat naco sa pride alebo nepride 😕

lauritka
13. lis 2009

ha mala si chripku ??? tak to by vysvetlovalo tie vysoke teploty potom 🙂 skoda, ze to takto skresli. tak nic uz len cakat ako sa to vyvrbi 😉

lauritka
13. lis 2009

cukrus co ti vsetko robili ?

cukruska1920
13. lis 2009

laurit... no po kyrete mi doky robil cytologiu to mi v pondelok povedal ze to bolo ok..aj krvny obraz, v pondelok mi robil sono, potom ma vysetroval palpacne, s mikroskopom, pozeral krcok maternice, vajecniky, ci je v poriadku sliznica a tak..to bolo vsetko v poriadku tak vcera mi brali krv este na toxoplazmozu a vsetky typy mutacii

drndapetka
13. lis 2009

mscat: Děkuji za názor. Vliloi mi to do těla aspoň trošku nadějé 🙂

lauritka
13. lis 2009

aha. ale podla mna budes zdrava, co je v podstate potom aj zle, lebo zase nebudes vediet pricinu 😔
najhorsie su nevysvetlitelne pripady... my sme neprisli za tie roky na nic 😒

vejinka
13. lis 2009

cukrus...takze vysledky su v pohode....no vyborne a kedy sa zacnete snazit? 😉

bublinka11
13. lis 2009

Ahojte, Lauri a skumali ste aj imunologicky problem? Lebo s tym prisla teraz moja Dr., ze ci to nebude nejaka alergia bud z mojej alebo mm strany...

mscat
13. lis 2009

albao: 😀 tak já se zase moc netěším na to až mi bude blbě 😀 😝 protože to je fakt hrůůza 😅 byla jsem skoro celé těhotenství jak mrtvolka..takže to se netěším ale jinak jo 😀

tak u nás..je to půl roku co teda ted přišla ovu.tak ted to bude lepší snaženíčko.jsem zvědavá jak dlouho? 🙂
ale opravdu...ženy vydrží hodně i když v hloubi duše tolik sil už nepocitují 😝 😅

ale joo..těš se na grckání a objímání záchodové mísy...já tehdy když jsem byla tak v pátém měsíci a objímala jsem tak úžasně záchod...a celá se třepala..tak jsem začla nadávat,že sice jsem štastná že nosím své dětátko pod srdcem,ale že jak může někdo prohlásit že těhoteství je nejkrásnější období ženy! 😀 to já jsem vubec nepovažovala za nejkrásnější...plus minus teda 😉 spíš to,až se malý narodil.tehdy nastalo nejkrásnější období ženy..pro mě 😀 😀

ale některé maj to štestí že jim není blbě 🙂

lauritka
13. lis 2009

ano my sme boli aj na imulogii.

cukruska1920
13. lis 2009

laurit... presne o tom som sa rozpravala so sestrickou...ze by bolo lepsie keby sa na nieco pride ale takto.... neviem ci budem mat potom odvahu sa pokusat o miminko pri predstave ze by sa to tretikrat skoncilo tak isto...ciste psycho

veji....citaj vyssie

luciik
13. lis 2009

Ahoj holky, jdu vás pozdravit, poslat pár těhu bacilků a popřát všem novým těhulkám 😵 😵 😵

Občas vás pročítám, ale nemám moc času, takže sem sem tam zavítám.

Laurinko, koukám, že to zase neklaplo, sakra 😠 Moc na tebe myslím, holka 😉

Takže tady jsou a chytejte všechny
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

mscat
13. lis 2009

drndapetka:tomu věřím že ti to vlilo trošku té naděje 😉 já jsem ted měla první ovu a psala jsem sem kolikrát holkám o názor a když řekli anovulák...tak mě to zdrblo 😀 😝 nepotěší to... 🙂 🙄

když mi 3 řekli anovulák a jedna že možná ovu byla...tak jsem nadskočila že tu náděj je 🙂

tak držím pěstičky! 😉

vejinka
13. lis 2009

mscat...heh teraz som si dokonale osviezila pamata ako to bolo v mojom pripade...do 24 tt mi byvalo tak zle a grcala som este aj z vody..potom som si polezala v nemocnici a nasadili mi cipky a tabletky..a potom to uz bolo lepsie..ale uplne najlepsie mi bolo az potom brusko zacalo rast a bolo leto..funela som ako tank..ale nemusela som nic robit...kdezto ak sa podari tentokrat to bdue uplne o niecom inom kedze mam take neposedne babatko ktore musi mat 24 hodinovu opateru a hlavne nikdy sa nesmie nudit..no bude to zaujimave..uz sa tesim 😀

lauritka
13. lis 2009

lucci si zlata dakujem. 🙂 ja budem asi vecna snazilka 😅

vejinka
13. lis 2009

cukrus 😔

luciik
13. lis 2009

Lauri, jednou se to musí přece zlomit, koukni na mě...po tolika letech. I na tebe příjde řada, tomu věřím 😵

drndapetka
13. lis 2009

mscat:Jojo, přesně tak to funguje 😉 Člověk se vždycky raději chytne toho pozitivního slova 😀 Tak uvidíme jaká bude teplotka zítra....musím doufat 🙂 Taky přeji hodně štěstíčka a brzké // 😉

cukruska1920
13. lis 2009

veji...ale vidim ze ty uz si snazilka...tak nech sa to podari cim skor...aby som mala radost aspon z druhych ked uz nie so seba 😉