• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@marikura ja si tiez myslim, ze to je anovulak... :unamused:
13. bře 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes takto, duch viditelny len pod 1 uhlom pohladu sa premenil na jasnu ruzovu ciarku. Netesim sa este, ale zacinam dufat..
13. bře 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pepetousek keď vyhodíš tú nízku teplotu na 12 DC, vyznačí?
13. bře 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa Ne :slight_smile: Nějaký čudný grafík tento měsíc :slight_smile: Pila jsem kontryhel a zobala pyridoxin, tak možná proto..a taky jsem lajdala měření, přiznávám se :wink:
13. bře 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura podla mna je to stale anovulak :frowning2: , uvidis ake budu dalsie teploty.
13. bře 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 co spravime,len aby uz MS dosla... uz to trva fakt dlhooo... to cakanie a vcera take bolesti v podbrusku...och... a ty ako?ovulku cakas?
13. bře 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjuzan77 pomalicky a potichucku sa s tebou tesim :wink:
@marikura ja si tiez myslim, ze je to stale anovulak :unamused: , ale uvidi sa ake budu dalsie teploty...mozno, no ktovie...
13. bře 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sjuzan77 držím palce, aby to vyšlo :slight_smile: mala si spontánny potrat alebo si bola na kyrete?
@marikura furt to vyzerá ako anovulák :unamused: nechápem ako ti graf vyznačil tú predpokladanú ovu, keď máš také rozhádzané teploty....dala si si do grafu hlien alebo ovu testy?
@jaja9891 tvári sa to, akoby ms mala čoskoro dojsť, keď si tak klesla...asi by bolo najlepšie, keby dorazila a pekne potom začať odznova :slight_smile:
13. bře 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa dneska takto vlním :grinning: takto http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa
13. bře 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 já vůbec nevím :grinning: možná ovu byla, možná bude :grinning:
13. bře 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa prava rybka teraz z Teba :slight_smile: raz na hladine, raz pod hladinou, ale su to pekne ustalene teploty. Som na teba zvedava, kedy bude ovulka uz tento mesiac :slight_smile:
13. bře 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa no dnes azse teplota trosku vystupila... 36,4, ale merala som o hodinku skor, odprevadila manzela do prace a zmerala aj v normalnom case a teplota bez zmeny,ale ked meriam neskor,cca o 2-3 hodinky,tak tam uz mi teplota stupa o 0,2 stupna za hodinu... velmi zvlastne to je.... aj ja ratam s tym,ze zacneme od znova,ale ked ani ta MS nikde... no v utorok idem k dr....... no takze tebe sa ovu blizi,co??? :slight_smile: super... drzim palceky,nech uz je ta vitazna...
13. bře 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no ja uz sa v tom nevyznam... zo zaciatku relativne pekne ustalene teploty a teraz taketo vykyvy... asi nic z toho,ale uz by aj MS mohla dojst... rada by som sa vyhla vyvolavacke :slight_smile: a ty ako? uz cyklus pocuva? :slight_smile:
13. bře 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 to se uvidí, dnes jsem myslím 16 dc .
13. bře 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a ovu este nebola?
13. bře 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 si sa vzdala merania??? :slight_smile:
13. bře 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela to som teda aj ja zvedavá, dnes poobede začínam testy robiť, že čo sa ukáže :slight_smile: mikroskop ukazuje začínajúce riasy, no na neho sa spoliehať nechcem :slight_smile:
13. bře 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjuzan77 Ahojky, potichu gratulujem!!:slight_smile:..chcem sa spytat, mne lekar predpisal tiez duphaston..sice nemam kratku lutealnu (14-15 dni), ale 2 roky sa pokusame a raz nam vysiel pozitivny testik (asi v septembri), ale doslo k mikropotratu..myslis, ze by som mala skusit duphaston? mam ho brat 17-25 DC. Trochu sa bojim, ze mi rozhadze moj ukazkovy cyklus. Dakujem a drzim velmi palce!!:slight_smile:
13. bře 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 neviem neviem, kedy príde, minulý mesiac prišla (asi) až na 22 DC, no dúfam, že teraz inofolic zabral a príde skorej, budeme to pekne poisťovať :grinning:
13. bře 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienka3031 duphaston by mal pomôcť udržaniu plodu, ak by sa teda podarilo, tak myslím, že za pokus by to stálo :slight_smile:
13. bře 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa no mam pocit, ze mam problem nielen otehotniet, ale aj udrzat hned v rannom stadiu, tak asi skusim teda:slight_smile:..dakujem velmi pekne za radu:slight_smile:
13. bře 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa treba treba :slight_smile: ja rozmyslam nad tym inofolicom,vela zien ho chvali,ale lekar mi vravel,aby som ziaden zazrak s endometriozpu od neho necakala... tak ja uz fakt neviem.... dost ma to stresuje,takto sme si to nepredstavovali... no uvidim co bude v utorok ... dnes mam taky zly den och...
13. bře 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 měřím ale je to zatím divné a navíc mi teplota stoupne za hodinu třeba i o dvě desetiny,tak budu upravovat podle nejčastější doby vstávání :grinning: zapisuju obě teploty někdy a pak se uvidí :grinning:
13. bře 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela dakujem, zatial je to potichucky, bojim sa, aby sa nezopakovala situacia z minuleho roka :pensive:
@rybkaa dakujem, mala som spontanny potrat v 6 tt bez cistenia, preto mi aj lekar povedal, ze nemusime si dat pauzu

@lienka3031 dakujem. Myslim, ze by si ho mala brat. Ja som mala toto prvy cyklus s duphastonom a snad to dobre dopadne. Tiez mam problem s udrzanim plodu, pri dcerke som ho brala tiez - krvacala som, a bolo vsetko ok, druhe tehotenstvo bolo bez duphastonu a dopadlo ako dopadlo :frowning2: odvtedy som ho nebrala, skusali sme kazdy mesiac, kazdy mesiac som si myslela, ze to vyslo ( vysoka bt, meskajuci menzes), ale nakoniec som vzdy zacala krvacat. Mam podozrenie, ze to boli mikropotraty. Po 5 cykloch mi lekar pre istotu nasadil duphaston a zatial to vyzera nadejne, snad to teraz dotiahneme do konca
13. bře 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivet1987 ja som prave dnes tu niekde pisala,ze o 5 som merala a bola 36,4, vstala som,zmerala som ako obvykle aj o 6 a bola nezmenena,este som si pospala a zmerala o 2,5 hodiny neskor a stupla o 0,5 stupnov.... takze je to divne,niekedy sa nemeni vobec a niekedy vyskoci tak ako ty pises.... :slight_smile:
13. bře 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjuzan77 chapem Ta , ale treba mysliet pozitivne :wink: Drzkaj sa...

@rybkaa tak hor sa na to :slight_smile:
13. bře 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 mne v pohode v priebehu minúty preskočí o 0,2 stupňa :grinning: akože, raz z toho preskočí aj mne v hlave asi :grinning: :grinning: :grinning: tak zapisujem len hneď prvú a nebabrem sa s tým
13. bře 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sjuzan77 neboj sa, teraz to už vyjde :slight_smile: treba myslieť pozitívne a to zlé hodiť za hlavu, keď bude v kľude ty, bude aj fazuľka :slight_smile:
13. bře 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sjuzan77 Dakujem Ti velmi pekne!! Skusim to teda:slight_smile:..DRZIM MOC MOC PALCE!!!:slight_smile:
13. bře 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek