• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@rybkaa dakuuuujem, potom dám info
17. bře 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@demether a nevies ake je optimalny vysledok? :grinning:
17. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby...mám takú ošemetnú otázku...keďže s meraním BT a skúmaním hlienu som začala len od začiatku roka, som v tom ešte trochu blbec :grinning: poraďte, ako sa dá rozoznať plodný vajcový hlien od zvyškov smena po sexe? mne to príde dáke rovnaké, neviem ako to odlíšiť, nech neznačím bludy do grafu :slight_smile:
@lauritka
17. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa moj plodny sa neda pomylit.... to sa tak natahuje. Spermie su skor take vodove...
17. bře 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin ja moc veľa toho hlienu nemávam, takže keď sa mi to premieša, je v tom guláš :grinning: niekde som čítala, že plodný hlien sa naťahuje a spermie sa akoby natiahnu, ale pretrhnú , je to tak?
17. bře 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa no to neviem lebo hlien sa tie pretrhne... to nie je do nekonecna. ale ono je pravda ze sa to tazko riesi ked mas v sebe spermie, lebo oni trochu menia,.. ja napriklad som bola na IUI a som myslela ze hlien ani nemam a doktorka mi povedala ze mam uplne ukazkovy....
17. bře 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa já dělám ovu testy večer' držím palce :slight_smile:
17. bře 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa skus skumat ten hlien pred sexom :wink: inak aj u mna je to vyzorovo aj kvalitou niekedy fakt dost podobne... ale ten hlien je akoby viac priesvitny :wink:
17. bře 2014 ve 12:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mona01 ja robievam poobede okolo štvrtej, no dnes som ráno bola zvedavá a čuduj sa svet, čiarky boli, bolesť sa zosilňuje, tak počkám na poobedný test, ten to hádam potvrdí :slight_smile:
17. bře 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@demether nam v CAR vraveli, ze pre IUI musi byt aspon celkovo 5 mil. spermii po precisteni, tak asi je to toto
17. bře 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin jaj, vyssie je to pre teba, samu seba som oznacila :P
17. bře 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@demether @adamnela @rybkaa caute baby, som tu nebola cez vikend... a neboli ani smiesne pohyby ani na 12DC, ani na 14 DC, mali sme ine "srandy" a ani neviem, ci som tu ovulaciu vobec mala, a ak ano, tak kedy, lebo teploty mi vstupaju, ale nejak extra, no nic moc... a tusim v nedelu bol trosku taky ten tahavy hlien, ale fakt malicko... tu je graf, womenzone podla teplot nevie zistit ovu, iba podla kalendarovej metody... a to malo byt v sobotu... co si myslite vy?
17. bře 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa no tak mozno vydrzia :slight_smile: a v com spociva ta Jonasova metoda??? je na tom aj nieco pravdy?
17. bře 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulienka82 no ty blaho , ovu byla ale netuším kdy :slight_smile:
já zatím takto http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
17. bře 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky :slight_smile:
@snehulienka82 ja neviem, ale podla mna to zatial vyzera na ten 13 DC podla teplot, ci? Este to vyzera nadejne aj na ten 9 DC, ale to si myslim, ze by bolo dost skoro... No asi som Ti moc nepomohla, hm?

@ivet1987 tento cyklus vyzera uz omnohlo lepsie ako ten minuly :slight_smile:

@rybkaa ja som niekde citala, ze sa to da este tak rozlisit, ze ked ides na wcko a ak je to ten egg hlien a padne do vody, urobi sa z neho hrudka a ak su to spermie, tak tie sa hned rozplynu vo vode :confounded:
17. bře 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa spermie do hodiny skvapalaneju ;) skumaj si hlien este pred sexikom. xixix
17. bře 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela no jen doufám že ovu fakt byla, už dva dny mě dost bolí podbřišek, většinou byla 19 DC. Bylo by dobře kdyby se posunula na 15 :grinning:
17. bře 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paskolinka skúmala som aj po :slight_smile: len myslím ako je to na druhý deň, lebo ono sa to tam furt drží :grinning:
17. bře 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 neviem, či na tom bude niečo pravdy, ale za pokus to stojí :slight_smile: dá sa to vypočítať na nete zadarmo, ale ja som si dala spočítať za poplatok 15 €, kedy mám plodné dni na rok 2014 a kedy aké pohlavie vyjde a či je dobrá životnosť, niekto si to chváli, niekto zatracuje, ja skúšam, čo je na tom pravdy, lebo plodné dni podľa jonáša ti môžu vyjsť aj na čas MS :slight_smile: mám to počítané kvôli MA až od marca, tak len teraz začínam testovať metódu na sebe, či to vyjde alebo čo :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulienka82 podľa mňa bola 14 dc...asi :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no super, takže ak je na druhý deň sopľavý hlien, už to nie sú spermie? :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@demether joj dik tak to sme v norme asi.. lebo my sme mali 14 mil a povedali nam ze "priatelny spermiogram" tak som sa aj zlakla trochu :grinning:
17. bře 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa jasne ;)
17. bře 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snehulienka82 ovu piatok-sobota
17. bře 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka na toto mi treba ďalšiu vysokú školu, kým zistím, čo a ako funguje :grinning: ďakujem za rady
17. bře 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
diky dievcata, no kedze naposledy daco bolo v utorok, tento mesiac mozeme asi vylucit... :grinning: ale nevadi, snad sa dozijeme babatka, vsetko ma svoj cas, teraz je asi cas na nieco ine...
17. bře 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rybkaa tak potom daj vediet ci to sedi :slight_smile: no niektore zeny maju ovulaciu aj pocas MS :slight_smile: takze moze mat aj jonas pravdu :slight_smile:
17. bře 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 áno, on to tiež tvrdí, že napr. v Afrike a Ázii majú sex výlučne počas MS a kukaj, koľko je tam detí :grinning: tak buď to je pravda, alebo si tajné fiknú aj pomimo :grinning:
17. bře 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rybkaa :grinning: myslim,ze skor to druhe :grinning: ale asi to zavisi aj od rasy,mozno u nich je to bezne,ze pocas MS maju ovu :sweat_smile: ale poznam par zien,ktore nemohli otehotniet a nakoniec zistili ze pocas MS otehotneli... vsetko zavisi ako nam tie vajicka dozrievaju,aj ked veda pokrocila, priroda si robi s nami svoje :slight_smile: ja idem zajtra k dr.,tak som zvedava co sa dozviem...
17. bře 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek