• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
25. bře 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kukku jeeeeeeeej zlato, ty si háááádam aj tehu. kokos. neohovor mi, že si nerobila test. strašne na teba myslím. teda nie strašne ale veľmo veľmo veľmo :slight_smile:
25. bře 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sofi88 moje zlatinko. ja viem ako ti je. tiež depkujem. tento mesiac ani nerátam s tehu. ani neviem či merať. mala som dva mesiace tak krásne grafy a hovno z toho. a ani neviem čo teraz. či niečo robiť, či čakať. už ma nebaví piť alchemilku a ostatné srandy. :frowning2:
25. bře 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya veru, aj ja som uz unavena z toho ustavicneho "dopovania sa" liekmi, cajmi a podobne.. aj manzel je uz z toho unaveny... normalne je to na zblaznenie :frowning2: manzel mi hovori, ze to velmi prezivam, ale ked to sa neda neprezivat... mesiac co mesiac znova sklamanie.. cloveku to az berie chut do zivota
25. bře 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya mojenko, ďakujem pekne :slight_smile: Test som nerobila, mne sa teplota kazí tesne pred MS, ešte mám čas :slight_smile:
25. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku ja viem že máš čas, ja som nervozna za teba :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya nádych - výdych :grinning: Štvrtok budeš prvá, ktorej dám vedieť výsledok testovania :wink:
25. bře 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku nechcem počuť negatívne správy. jasne?????
25. bře 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya tak opět negativní
25. bře 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura to snáď ani neni pravda
25. bře 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya Jasné !!! :slight_smile:
25. bře 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ahojky...
Tak ja sa stale @rybkaa plazim ako had...uz treti den 36,4°C. No som strasne zvedava, ci u mna tento mesiac bude ovulka.. :wink:
@marikura tak toto bude zvysene podla mna z tej vyvolavacky, ked mas tt stale negativny. Uz by podla mna bol aspon nejaky dusik :unamused:
@kukku drzim silno, silno palce na ten stvrtok... :slight_smile:
@sofi88 no co uz mas vysledky? boze aka som strasne netrpezliva....
@mawiya no ja tiez pijem alchemilku, rebricek, ale zasa mne aj chuti, tak asi mi bude aj chybat ak zasa ostanem tehu :slight_smile: Teda dufam, ze zostanem a samozrejme aj ty so mnou, nemozes sa z toho vyzut :wink:
25. bře 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
oficialne potvrdene, negativne :frowning2: a ideme dalej...
25. bře 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela jasne že budem. len kedy :slight_smile: a tak som chcela rodiť pred vianocami. ach jaj. no čo už. tento mesiac to nevyjde, lebo mužík je preč :frowning2: a tak meriam len zo zotrvačnosti. a keby tak dnes prišiel. ach jaj :frowning2: no čo už. @sofi88 je mi to ľúto. prežívam aj ja stále to isté a veľa veľa ďalších kočiek. a tiež si vždy poviem, že ideme ďalej, ale dokedy? :frowning2: .
25. bře 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofi88 no to ma mrzi moja :frowning2:
@mawiya ja praveze po Vianociach, nech nie je pozapisove dieta :D No co, treba v tom hladat aj niekedy pozitiva, co uz :unamused: No my zacneme mozno az niekedy v juni, tak uvidim, kedy sa nam postasti a dufam, ze to uz potom bude so stastnym koncom...
25. bře 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adamnela jasne že bude. ja si dám tento mesiac relax a od budúceho cyklu zasa čajíky a fytosoju a blbinky. lebo mimčo chcem :slight_smile:
to len sem tam depka :slight_smile:
25. bře 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya no ja teraz pijem alchemilku nech sa da maternica cim skor dokopy a od buduceho cyklu tiez zacinam aj s fytosojou a potom sa uvidi...Neboj, bude dobre :slight_smile:
25. bře 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela ďakujem :slight_smile:
25. bře 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte baby, aky je vas nazor na toto? http://www.fertilityfriend.com/home/4984c8 Je to mozne, ved tie teploty skacu raz hore, raz dole a pred tehotenstvom som mala aj cykly 30-32 dnove a ovu na cca 15DC. Ja v tom mam uz chaos :D
25. bře 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkulka9 no dost skoro Ti teraz po kyrete ukazuje ovulku :unamused: Ale je to mozne, kedze v prvom cykle si mala aj lutealnu fazu ako treba, ked si dostala mrchu...No a teraz to zasa vyzera tak isto...
25. bře 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofi88 je mi to ľúto..... chápem, že je to pre teba ťažké a deprimujúce :pensive: tiež budem sklamaná, ak to nevyjde tento mesiac, aj keď sa nesnažíme dlho,ale človeka sa to vždy dotkne, zamrzí...... ako dlho sa s manželom snažíte?
@marikura hm, či to predsa len tá vyvolávačka nezvyšuje teplotu, keď je test furt biely, lebo 15 DPO už musí byť čiarka...
@kukku štvrtok držím palce, nech si kukneme konečne dáke čiarky :grinning:
@adamnela no je možné, že po kyrete prvý cyklus bude anovulák, no ak začneš zase brať fytosoju, hádam sa to dá skoro doporiadku :slight_smile:
@mawiya drahá, ty si tvojich chalanov mala prirodzene či si aj vtedy mala problémy a bola niekde v CAR?
25. bře 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkulka9 kyret dokáže kadečo dondiať, takže možné to je....len prečo ti to tak skáče, keď cyklus predtým bol čo sa teplôt týka vyrovnaný?
25. bře 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zatiaľ stále hore, som zvedavá dokedy :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa
25. bře 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@adamnela
@rybkaa jaj baby neviem neviem a este uvidim kam to skoci zajtra :sunglasses: :grinning: to bude este sranda
25. bře 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkulka9 @rybkaa sme vsetky 3 po kyrete a kazda sa mi zda mesiac po mesiaci... No Matka Ti to uz mas podla teplot v poriadku, karkulka Ty asi musis este asi aspon mesiac pockat a u mna to je zatial vsetko otazne. Stale sa zatial drzim dolu a uvidime ci nieco vyskoci a kedy pride moja prva mrcha.
@rybkaa zatial peknucky grafik :wink:
25. bře 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela ja veru aj poctivo cakam ako kazala dr., sice som mala aj ine umysly :sweat_smile: , ale nebudem pokusat...budeme si drzat palce, nech nam to dobre dopadne
25. bře 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkulka9 a co presne Ti kazala dr.? Lebo kazdy dr. iny nazor....
25. bře 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela no asi ten zlaty stred, hned ako som isla na kyret mi vravela, ze o tri mesiace sa mozeme snazit znova. a potom po prvej MS na kontrole, ze je vsetko OK a este mame pockat dve MS
25. bře 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkulka9 mne povedala, že po 2-3 mesiacoch, tak sme počkali dva a teraz som v očakávaní :grinning: skôr som nechcela ani ja pokúšať, kým som sa nedala doporiadku :slight_smile:
25. bře 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa - no u mňa to bolo takô zložitô. na prvého sme čakali 3 roky. všetko oky a nič. proste nie a nie otehotnieť. 3 IUI a potom už mala byť laparka a návšteva CARU. ale dokyno musel odísť na kongres do USA a tak mi prikázal mesiac vynechať všetky lieky a že sa v októbri do toho pustíme. no a mrcha už neprišla :slight_smile: takže psychika. je mi to jasné. No a druhé sme sa rozhodli a vyšlo na prvý pokus. no a teraz mám druhého chlapa a zasa moja psychika pracuje na plné obrátky :slight_smile:.
25. bře 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek