• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
sama som zvedava co z toho bude http://www.fertilityfriend.com/home/45a5ae
6. dub 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sama som zvedava co z toho bude http://www.fertilityfriend.com/home/45a5ae mame poslednu sancu
6. dub 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, červená mě asi navštívila :(
A taký krásný graf :(
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
6. dub 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No tak já jen nevím jestli tu slaboulinkou ms zaznačit jako 1DC nebo jen špinění :grinning:
6. dub 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak uvidis zitra, pokud to neni jeste nejak rozjete, tak to nech zaznacene, jako spineni.. zitra asibudes vedet asi vic, ale chapu, ze clovek chce vedet vsechno a hned :grinning:
6. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby :slight_smile:

@ivet1987 no co ako? Uz prisla ta mrcha, ci Ta len strasi zatial?
@sofi88 drzim palce, nech sa tento cyklus uz naozaj zadari :wink:
7. dub 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 skoda,ze sa neda oznacit, nepaci sa mi to :( ale mozno sa nerozbehne

@adamnela
@lauritka
inak ja dnes tiez hlasim prichod MS, ale ja sa tesim,lebo po roku dosla konecne a sama :slight_smile:
7. dub 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kofik.h podla mna este nebola,ale som v tom este len zaciatocnik,no vyzera to,ze sa drzis dole zatial....
7. dub 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaja9891 tak na jednej strane aj dobre, aj nie. Ale chvalabohu, ze prisla takto sama, aj ked po dllhhheeejj dobe... :unamused:
7. dub 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela no veru,snad uz bude normalna,hlavne kratky cyklus a pravidelny ako kedysi.... no ty to mas pekne vyrovnane v kazdej faze... akoby kobra utocila :grinning:
7. dub 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaja9891 no to by bolo naozaj super, keby sa Ti to konecne upravilo :wink:
No a ja sa tiez cudujem, ze prvy cyklus po kyrete takto vyzera. Som tomu velmi rada a dufam, ze to takto bude stale, len keby boli tie cykly troska kratsie. No len nemozeme mat vsetko, co uz.
7. dub 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vlastně jo hurá, nemusím na vyvoláčku :grinning:
7. dub 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 huraaa ani ja :grinning:
7. dub 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela no tak to je teda dobre,ze sa takto vyvynul cyklus ... budes cakat este na dalsi,ci sa zacnete snazit?
7. dub 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 pockam na prvu mrchu a potom to necham tak. Budeme sa milovat vtedy ked bude chut a uvidime..Necham to tak, nejdem na to ani tlacit,ani nic..Necham to na prirodu :wink:
7. dub 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
děvčata byla jsem dnes konečně u dr. , všechno je v pořádku, miminku bije srdíčko, ko za 3 týdny a dostanu průkazku. Tak vám tu všem moc moc držím palečky a snad nevadí,když sem tam mrknu, jak pokračujete :wink:
7. dub 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@adamnela dakujem ti :slight_smile: aj aj v to dufam a modlim sa za to.. ale moje podvedomie tomu nejako neveri :frowning2:
7. dub 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
klesam dalej :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/45a5ae tak snad to bude dobre znamenie..
7. dub 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 jej, tesim sa s Tebou. Super sprava a drzkajte sa :wink:
@sofi88 vyzera to tak, ze sa ovulka blizi...
7. dub 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela ano,asi je to najlepsie nechat na prirodu,ja uz mam tych hormonov a liecby a prognoz a liekov dost,tiez chcem vsetko vysadit a nechat to tak,nech sa telo samo spamäta a snad sa stane zazrak,uz dost ma vystresovali a zdepkovali,teraz je na rade priroda,budem merat teplotu a robit ovu testy,aby sme to nejako vystihli a videla som aky mam cyklus,ale nic viac.... snad sa nam to uz vsetkym zadari :slight_smile:
7. dub 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaja9891 no ja nerobim ani ovu testy, len meriam zatial.
A veru drzim nam vsetkym palce, nech sme cim skor tehulky :wink:
7. dub 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela ja to skusim kombinovat s testami,zo zvedavosti aspon :slight_smile: hoci ako naschval som vzdy smädna,ked netreba pit pred testami :slight_smile: a niekde som citala taku studiu,ze symptotermalna metoda je spolahliva u 40% zien, u 89% je spolahliva plus minus nejaky ten den a na zvysnych 11% pomoze jedine folikulometria... takze ani kombinacia testy,teplota a hlien nemusi na kazdu sediet.... aspon orientacne
7. dub 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 tak nech si v tych 40%, aby to bolo u Teba spolahlive. Ja len merat budem a aj tak mavam vzdy ovulku inak a zistim to az spatna podla teplot, lebo hlien nejako moc ruzlisit neviem a bolest pri ovu nemavam vobec, absolutne vobec ju necitim...ani len signal..ani len pichnutie vo vajecniku, no proste nic...
7. dub 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela no dufam,ze ano... inak ten hlien neviem ani ja rozlisit,navyse po snazeni sa kazde dva dni napr. pochybujem,ze by som ho rozlisila :grinning: navyse po tych hormonalnych zmenach mam vytok/hlien skoro stale nejaky... tak uvidime co bude teraz a ovu som nikdy ani ja necitila,ako vravis,ani pichnutie vo vajecniku,ale teraz som si vsimla,ze v posledny den nizkych teplot ma strasne pichlo v lavom vajecniku,asi trikrat a potom to preslo,aj bolesti celkovo ustupili... a na druhy den vystupila teplota,takze asi po operacii vajecniky budu na ovu reagovat bolestou :fearful: ktovie :slight_smile:
7. dub 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka2405 a mozno nie,uvidis zajtra
7. dub 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa ty si sa kde stratila? :slight_smile:
7. dub 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka2405 to este to nemusi byt celkom stratene...
@jaja9891 no vidis, tak u teba to uz bude mozno vyzerat tak ako ma, kedze aj vajecnik Ti signalizoval ovu. Bodaj by to tak bolo veru...
@rybkaa veru draha, kde si?
7. dub 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek