• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@mawiya aj tebe prajem krasny dnik :slight_smile:
9. dub 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya diky draha, podobne prajem aj Tebe pekny den :slight_smile:
No vidis, krasne grafy a naozaj nic z toho...Normalne kebyze je to normalny mesiac a nie po kyrete, tak si aj myslim, ze je to tehu graf, ale som si na 100% ista, ze tehu to nemoze byt.. :unamused: No keby som aspon tie cykly nemala take dlhe :angry:
9. dub 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya no nehnevaj sa, ale minulý mesiac si mala už tento deň teplotu veľmi nízko ... a teraz ... prečo myslíš, že trt z toho?
Aj Tebe krásny dník :slight_smile:
9. dub 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya zlatík, nádherný máš grafík .-) prečo tak smutne? test si nerobila ešte? prečo si myslíš, že to nevyšlo? niekedy aj jeden sexoš spraví zázrak, aj 2 dni po ovu, to je tak na chlapca, tak zdvihni prdel a padaj spraviť test s dvoma čiarkami :grinning: držím prsty!!!!
9. dub 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mawiya dakujeeem, aj tebe pekny dnicek,u nas uprsany den,ale snad bude pekny a pokojny.... :slight_smile:
9. dub 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela krasny grafik mas fiiiha :slight_smile: inak som sa chcela spytat,je mozne mat lutealnu fazu dlhu 19 dni?? lebo ten moj dlhokaaaansky graf znaci,ze to tak dlho trvalo od ovu a po MS... mozno to bolo kvoli tym vsetkym hormonalnym zmenam,lebo ja som niekedy mala cykly kratke 25-28 dni,obcas 31 dnove.... a ak by mala byt lutealka taka dlha...tak to by som sa mala zacat snazit veeelmi skoro,mozno uz 6 den.... co sa mi nezda,ale moze sa stat.... zajtra budem 4DC, tak uz skusim merat BT,lebo teraz sa mi akosi nedalo/nechcelo pri tej MS :slight_smile: ak by to tak bolo tak necudo,ze som nikdy ani nahodou neotehotnela,hoci sme si davali pozor,lebo som si vzdy myslela,ze ovu mam okolo 14 DC... hmm
9. dub 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 no nemala by byť až taká dlhá, ale zrejme to bolo ešte tými hormónmi, celkovo bol celý cyklus strašne dlhý, takže by sa aj LF mala v ďalšom cykle upraviť :slight_smile: tak šup šup merať :grinning:
9. dub 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa jeej ,dakujem za odpoved,no bol dlhy,ale to bolo aj tym,ze som merala od skoncenia ucinku injekcii na prechod a nevedelo sa presne,kedy sa funkcia vajecnikov obnovi a nabehne cyklus.... takze pokojne z tych 60 dni cyklus fungoval mozno 30... lebo ked som bola na sone okolo nejakeho 20DC podla grafu,este nebol aktivovany.... no uvidime,nechame sa prekvapit :slight_smile: inak 1DC som mala este teplotu vyssiu,tak som zvedava ci uz klesla,akosi sa mi pri tej mrche nechcelo merat,vsetko zababrane :grinning:
9. dub 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku som robila test :slight_smile: bielučkýýýýýýýýýý jaj aj @rybkaa si sa to isté pýtala - no ništ, bielo :slight_smile: kdeže by som ja vydržala bez testu :-P
9. dub 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vejula no tak este sa ti miesa asi neplodny so zacinajucim plodnym ;)
9. dub 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya biely test ?? jak je to mozneeee :confused: :confused: :confused: :confused:
9. dub 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 Diky, veru peknucky je, sa z neho tesim :slight_smile: A o sa tyka Teba, no ja si myslim presne to iste, co Ti napisala @rybkaa . Mozno mas tu ovulku naozaj skor a zacni si robit aj ovu testy a uvidis :wink:
@mawiya :unamused: :unamused: nechcela som biely test :angry:
9. dub 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
trochu som prelustrovala staršie príspevky a pokukala, ktoré baby tu chodili a už ich tu dlhšie nevídame :slight_smile: ako sa máte baby? ako grafujete? dajte vedieť, ako sa vám darí, či sa podarili // :slight_smile:
@snehulienka82 @karkulka9 @marikura @bapsi123 @lenocka78 @zuzu2389 @sjuzan77 @huncut @micikatka @makronka1986
9. dub 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rybkaa no dlho som tu nebola... takže dúfam že je toto víťazný grafík, nechcela som vyťahovať... dnes som teoreticky 6tt+6, v piatok som bola na ultrazvuku a bolo vidieť bábo aj srdiečko, tak dúfam že je to na dobrej ceste, na 1.poradnu idem 22.4 aj na všetky vstupné vyšetrenia tak držte place... a ja držím všetkým snažilkám
http://www.fertilityfriend.com/home/3fd9c4
9. dub 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@rybkaa jeeej dakujeme za opytanie. čakame na ovu, berieme clostil. v piatok folikulometria.
9. dub 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka - ako padlý sniežik v tatrách. @adamnela - popravde som v maličkom kútiku duše trošililinku dúfala. čo už. :frowning2:
9. dub 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut jej, gratulacia...No skoda, ze si sa nam neprisla pochvalit...Drzkaj sa aj s malinkym v brusku :slight_smile:
@micikatka drzim palce :slight_smile:
9. dub 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mawiya tak to nechapem, uplne sa to tvari ako trojfazovy tehotensky graf :fearful: :fearful: :confused: :confused:
9. dub 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ved to - je to svina graf, s takou nádejou som robila dnes test, keď som namerala teplotu. a ništ. tak som jasan urobila ešte iný a nič :frowning2:
9. dub 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya :confounded: nemoze byt, ze predsa len bola ovu neskor ?? lebo to uz mas dost dlhee ci
9. dub 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya joj, aj testom aj s grafom.... :angry:
9. dub 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya a fakt nemohla byt ovulka az na 15 DC? Tym padom by si bola dnes len 10 DPO, hm?
9. dub 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubulacka z tohoto grafu urcite nie, to je jasny anovulak
9. dub 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa aka si mila, ze na nas myslis... :slight_smile: ja som sa neozvala, lebo som si ani moc nemerala este tento cyklus... trosku som skepticka... z toho vsetkeho...pocas MS to nemalo vyznam merat, a predosle cykly som mala ukazkove, takze viem asi ake teploty mam ocakavat... takze tak... no a dnes mam 12DC, rano som mala 36,6, postupne sa mi to zacne zvysovat predpokladam... no a ideme dnes pre vysledky do CAR, tak som zvedava, co povedia... a asi mi urobia aj folikulometriu... kedze som pred ovu...
9. dub 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya napriek tomu som zvedavá na zajtrajšiu teplotu :wink: A keď nič, do mája to dáme :grinning: No dobre, tak do júna :grinning:
9. dub 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka nemám potuche.
9. dub 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela keby, tak by som bola happy :slight_smile: uvidííííííííme zajtra :grinning:
9. dub 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela dakujem, dúfam že tentokrát to už dotiahneme do konca :wink:
9. dub 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já se snažím dále:slight_smile: dnes jsem 11 dc,můj minulý cyklus trval 60 dc.Od 1dc beru drmek a od 16dc-27 dc duphaston od gynekologa
9. dub 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya nemohla byt 15dc ??
9. dub 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek