Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

paskolinka
29. dub 2014

@sjuzan77 to mi je luto, snad sa vsetko na dobre nakoniec obrati... drzim palce 🙂

afra
29. dub 2014

@fifitko25 dnes je to druhy den, som zvedava, kedy dorazi :D No pochybujem, ze by som bola tehotna, takze uz len cakat kedy pride :/

bianca11
29. dub 2014

@jaja9891 Dakujem 🙂 pochopila som... skoda, ze som to nevedela tento mesiac :( nevadi... ideme dalej 🙂

adamnela
29. dub 2014

Koceny dneska mi troska stmavol ovu test, takze vidim to s ovulkou nejako na vikend asi...
@rybkaa no priznaj sa, ze si chcela otehotniet az v maji 🙂 A veru bude to najlepsie testovat az ked bude meskat mrcha, lebo takto sa zbytocne na tych duchov clovek namota a potom sa sklame...
@sjuzan77 no moja to ma velmi mrzi 😢 No nech Ti urobia poriadne vysetrenia, nech sa vylucia veci, co Ti mozo prekazaju 😒 Drzim moc palce...
@paskolinka tak mas aj tak pekny grafik na to, ze si mala taketo zakroky...Ja som este neskusala ziadne masaze, ano ten vitex jahnaci...

joannah13
29. dub 2014

@jaja9891 těsně po ovu, je test normálně bílý, mě ztamvl až 11DPO.. tak hlavičku vzhůru, zatím nic nevíš, co jak dopadlo, tak si užívej života a buď pozitivně naladěná.. to je půl úspěchu 🙂
@rybkaa ach jo, to mě mrzí.. ale zas na druhou stranu, graf vypadá úžasně, všecko šlape a tak akorát se možná ještě to tělo dává dohromady po kyretě, ona sice sliznice se tvoří, ale mohla být ještě slabá po kyretě a mimiško by to nemuselo vydržet.. no takže další kolo je ale tvoje 🙂
@sjuzan77 no jaj, drž se, je to asi těžké, ale musíš se otřepat a bojovat dál, hodně štěstíčka

rybkaa
29. dub 2014

@sjuzan77 neviem, aký presne čo sa zisťuje na hematologickom vyšetrení okrem toho, že sa rieši zrážanlivosť krvi, neviem čo ešte okrem toho sa dá zistiť v súvislosti s tehu, nemám skúsenosť ani vedomosť...mne endokrinologička povedala, že som mala MA z iného dôvodu ako štítna žľaza, že tá ho nespôsobila, že by som mohla ísť na hematku na vyšetrenie, ale som sa neopýtala, čo tam zisťujú...keď teda budeš vedieť, napíš, zaujímalo by ma to, vďaka 🙂

rybkaa
29. dub 2014

@joannah13 ktovie, možno sme mali skúšať o deň skôr, ale nevadí, hlavné je, že telo sa spamätalo, MS chodí ako hodinky, už ma neobabre a budeme skúšať častejšie aj pred ovu, nie tesne na ňu, už viem, kedy dorazí a keď bude najhoršie, zavolám dákych majstrov alebo obkladačov na prespanie, aby bolo vzrúšo ako u vás, lebo to zjavne zaberá spoľahlivo 😀
@adamnela hej v máji to dáme 🙂 šak to je už vo štvrtok 😀 ale nie, ešte si počkám ovulu a prááásk... pozerám, že ovu mi vychádza na ten týždeň, čo bude mať mm nočnú, to budú ale šťastné rána domov, nedám mu dýchať, až potom môže spať 😀

adamnela
29. dub 2014

@rybkaa chudak, nezabudni ho s tym oboznamit, chuda, bude to vesele ma 🙂
No mne kym pride ovulka tiez bude uz maj, takze to urcite teraz dame 😉

senta_sofia
29. dub 2014

@sjuzan77 myslim si, ze lutost je asi to posledne, o co stojis a pevne verim, ze hned ako spravia vsetky potrebne vysetrenia, skusis to este raz, lebo do tretice vsetko dobre 😉 co viem, posielaju na stitnu zlazu, hematologiu kvoli trombofilii, toxoplazmozu a posielaju aj na genetiku, z kyretu tusim aj na hystologiu a z krvi este hormony vysetruju, snad mas rozumneho lekara a neodbije ta so slovami, ze to sa stava

senta_sofia
29. dub 2014

@rybkaa mne snad neni sudene odpisat, uz 3x ma to vyhodilo... minule mi dosiel z fertility friend nejaky mail, ze co by som chcela vylepsit, nejake nove funkcionality, no ako tak pozeram, tebe by sa celkom hodila evidencia zmien manzela k jednotlivym dnom cyklu 😀

rybkaa
29. dub 2014

@adamnela aleeee, nech je rád, že si užije .-) dlho ho trápiť nebudem, ja predsa idem do práce 🙂 to bude len také medzipristátie 😀 on príde, mecheche a ja už bežím preč 🙂

rybkaa
29. dub 2014

@senta_sofia vidíš, to by bolo super 🙂 aj mne došlo toto oné okolo navrhnutia zmien, ale skoro nič som nerozumela, tak som to zrušila, nabudúce im to pretlmočím 🙂

senta_sofia
29. dub 2014

@joannah13 a robila si ovu test este aj teraz niekedy? je tam fakt ciarka, resp. mas to nafotene, ako to je teraz, ked uz ti aj tehotensky test ukazuje pekne dve ciarky?

joannah13
29. dub 2014

@senta_sofia úplně navrchu dnešní TT a s výrazňující se čárkou na TT se mi zvírazňuje i ten ovu, jestli to je náhoda netuším, ale takhle se mi zvýrazňoval před ovu.. jinak ovu testy došly a už kupovat nebudu.. ten spodní je 9DPO a ten vrchní je včerejší..

bapsi123
29. dub 2014

@sjuzan77 ☹ .... dokelu, ale nevzdavaj sa ...ja som mala sice len jeden,ale mam super lekarku a dala mi spravit vsetky vysetrenia -endokrin.,genetiku i hemato...na hemato momentalne este cakame,ale v tomto vysetreni dopodrobna rozoberu krv,dokonca si robia svoje specificke geneticke testy a sleduju zrazanlivost...a je to vlastne dolezite vysetrenie ...mna momentalne po tom kyrete trapi predmenstruacne spinenie,ale vraj hormony mam v poriadku...vela sil 🙂

fifitko25
29. dub 2014

@afra treba mysliet pozitívne 😉 a ked nebude teraz, bude nabudúce 😉 a brala si aj ine lieky?

jaja9891
29. dub 2014

@bianca11 nemas za co 😉

jaja9891
29. dub 2014

@joannah13 no ja som praveze po ovu mala na teste dost viditelnu ciarku cez den...dnes som uz cez den nerobila,iba z ranneho mocu a ten bol snehobiely... uvidime,dnes som mala zaberak den,robili sme strop na dome a 7 chlapov som tu obskakovala 😅 ledva zijem,ale z vysledku sa tesime 🙂

joannah13
29. dub 2014

@jaja9891 to mohl jen pomaleji klesat LH hormon po té ovulaci.. tak uvidíš, jestli budeš zkoušet testovat.. všechno tady toto měření BT a testování je strašně závislácké 😀 no jo, pořádná makačka, chlapi se určitě měli dobře v tvojich rukách 😀

jaja9891
29. dub 2014

@adamnela vyzera to,ze ovu sa blizi,ze?
@joannah13 pekne testiky
@vejula ja pouzivam teplomer len s jednym desatinym...hmm...takto som neuvazovala ako pises
@ivet1987 tak sa ovu posunula?
@senta_sofia zaujimavy ten tvoj graf.... o kolkej merias,ked mas take nizke teploty?
@rybkaa doslo vcera srdieckooo? pre zlepsenie nalady...

ibakika
29. dub 2014

@senta_sofia dnes som si robila dalsi ovu test foto zlyy, rano BT36,9 tak mi poveda kedy bola ta ovu??? Som z toho nimi

jaja9891
29. dub 2014

@joannah13 dufam,ze boli spokojni,lebo inak 😠 😀
no a veru,ze je to zavislost,ale asi sme sa stretli dobra partia... v inych skupinach je to bud mrtve,alebo protivne 🤐
myslis,ze mam skusit testik skor???neviem ci zvykne aj skor duchovat,vraj niektorym az po vynechani ms nabehne duch... aj ked som straaasne zvedava...

rybkaa
29. dub 2014

@jaja9891 jeeej prišlo a ja nevedela skade 🙂 strašne krásne ďakujem, si zlatá, potešilo veľmi 🙂

rybkaa
29. dub 2014

@jaja9891 koľko si dpo? mne duchovali testy od 8 dpo a namotala som sa na to....ale asi to boli kanáliky, neboli moc ružové, len viditeľné...no po tejto skúsenosti už testovať nebudem, najskôr 12 dpo alebo po vynechaní ms, aj keď svrbieť prsty ma budú, ale zaprem sa 😀

joannah13
29. dub 2014

@jaja9891 jako záleží na tobě.. podívje se na mě, nedočkavost sama, 8DPO 😀 jen pokud budeš testovat dřív, tak fakt nebud z toho zďoblá, že nic, páč u každého HCG roste rozdílně.. mě asi rostlo rychle, TT bych dřív nedělala, ale díky tomu, že mě začaly bolet moje mini prsíčka, což nikdy nedělaly holky moje, tak sem to riskla a bylo to tam

afra
29. dub 2014

@fifitko25 no mam inofolic 2x denne + ten duphaston..... ale hadze to so mnou riadne 😀

jaja9891
29. dub 2014

@rybkaa dnes som 7 DPO,tak uvidim,bojim sa sklamania... clovek sa namota hned aj ked nechce 😀 uvidim,uz ma svrbia prsty

@joannah13 nemas toho ducha z prveho testu odfoteneho? 🙂

ivet1987
29. dub 2014

@jaja9891 Ne zatím ne, to je normální mít ten hlen vícekrát během cyklu. Ale pak něco poznej 😀

adamnela
29. dub 2014

@jaja9891 no dufam, ze ano, ze sa ovu blizi 😉
@jaja9891 este pockaj radsej, netestuj tak skoro, aby si naozaj nebola sklamana...ak by to nahodou nevyslo, alebo ak by bol test biely a mozno tehu aj budes. Ja by som tiez radsej pockala aspon na ten 12 DPO. Ja som minule tehu testovala az na 16 DPO, aj ked neviem ako som to dokazala tak dlho vydrzat... 🙂
@joannah13 krasne testiky, sa tesim s tebou 🙂

ivet1987
29. dub 2014

@adamnela @jaja9891 Tak já mám předsevzetí testovat až 8.5 na narozeniny, pokud to do té doby nedostanu, což bude 15 DPO, ale jinak mívám luteální max 12-13 dní, tak už stejně budu vědět 😀 A taky podle teplot. Ale nevím zda vydržím 😀