• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@rybkaa
@lauritka tak to mi asi nestihol dorásť, ale zase boh vie, koľko malo vajko, keď som bola u doktorky. Ona iba pozrela na monitor, na dátum :slight_smile: a povedala, že to vyzerá na anovulák. No asi budem musieť len počkať na ďalšie teploty :slight_smile:
15. kvě 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulienocka77 jj, pockaj na dalsie.. niekedy to mozu lekari prehliadnut ;)
15. kvě 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela ahojky ako ty dnes?
15. kvě 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ďakujem :wink: , alebo rátala, presne do stredu cyklu, že to nestihne dorásť :slight_smile: . Uvidíme ...
15. kvě 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulienocka77 tak oni nemaju radi ked zena ovuluje neskor ako na 14 dc.. nepasuje do tabuliek :grinning:
15. kvě 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ja som mala pred tehu ovulu 15dc, teraz meriam prvý krát po, tak zisťujem čo a ako u mňa vyzerá :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa ved prave robila, chcela som vydrzat ale ved vies ako to je, svrbeli ma prsty :wink: 12 dpo som spravila, bola tam slabsia ciarka ale viditelna a potom teplota stupla, snazim sa mysliet pozitivne, ale mam veru zmiesane pocity po predchadzajucich skusenostiach a zajtra alebo v sobotu je prvy den podla mojich grafov kedy by mala dorazit MS a ten dnesny malicky pokles ma aj dost stresuje :confounded:
15. kvě 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paskolinka skusala som len sa nejak bojim uverit tej slabej ciarke :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ďakujeme za vysvetlenie, zase sme múdrejšie :slight_smile:
@zuzulienocka77 nepovedala ti, aký máš veľký folik? divné....tak za 8 dní mohlo narásť tak o 16 mm, ak mal 8 mm, dobre je :slight_smile:
@karkulka9 juuuuj, tak to držím palce, aby to bol jednodňový pokles a zajtra šup hore, skús potom ďalší testík, ak bude hore a ms nedojde, verím, že čiarka zosilnie :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkulka9 a oné, fotka nito? :grinning: rady obzeráme duchy :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa nie je zac :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa jaj dakujem, ja sa naozaj snazim mysliet pozitivne ked uz ma to chyti, ale skor sa snazim na to este vobec nemysliet :grinning: :grinning: :grinning:
moze byt taka ? :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@karkulka9 pánabeka!!!!!! však to je viac ako jasné :grinning: papeky jak vyšité :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkulka9 vsak to nie je ziadna slaba ciarka, to je ciara poriadna :grinning: no, co ja by som za taku dala :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@karkulka9 kľudne označ aj do grafu, že pozitívny test :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zienky,ale ste sa tu rozrastli a popisali toho,som u svokry,tak mam len mobilny net,zle sa mi pise,ja som 12 dc,ovu cakam 16 dc,mm odchadza 14 dc na tyzdnovku,tak asi nevydrzia plavci,skoda, chcela som sa spytat @rybkaa nezvysil ti inofolic bt trochu?pekny den zenusky,aj ked to pocasie je strasne!keksikujte,ovulujte a nech grafy rastu
15. kvě 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rybkaa
@paskolinka
baby vy ste skvele :slight_smile: normalne ste ma pozitivne naladili ...jaaaaaaj :grinning:
15. kvě 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karkulka9 no vsak ale my sme zvyknuté hľadať duchov, bystrit, jastrit, oči si vyocit, nech druhú čiarku vidíme, a ked nevidíme, tak primyslime :confused: a ty tu dáš takéto čosi nad slnko jasnejšie :grinning:
15. kvě 2014 v 17:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@paskolinka to vies zacinajuca slepota od tolkej nedockavosti :sweat_smile:
15. kvě 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkulka9 žeby? Kúp si okuliare, nech sa môžeš aj ty tešiť :sunglasses: :grinning:
15. kvě 2014 v 17:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkulka9 woooooooow gratulka. toto nie je duch. veď ty si jasná tehuľka :slight_smile:
15. kvě 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karkulka9 dyt je to regulerni carecka. Gratulace
15. kvě 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa ahoj Poprosim ta o radu...., na zaklade mojho grafu , co by som mala robit, aby ten dalsi mesiac bol uspesny? Kolbuk dolu pred Tebou, v tejto problematike sa naozaj vyznas. :slight_smile:
15. kvě 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka mozno na buduce,
15. kvě 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa potrat v 11tt, psychyka v prdeli, chlap, ktory Prave nevie či chce alebo nie a moja veeeelka tuzba, asi uz o vela vacsia ako jeho. Myslim ze ma opusti, ja viem teraz budete hovorit pride iny ale Chcela by som s nim aj keby som mala zostat sama, som blba viem ale tak to citim
15. kvě 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosomaaack nie som sice rybkaa, ale ty zatial neuvazuj nad dalsim mesiacom, ty mas graf pekny uz culeky :wink: tak pekne este pockaj aspon 4 dni a ked to bude takto, jak to je, tak pekne testuj
15. kvě 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senta_sofia dakuejm velmi pekne, ja som Martina :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paskolinka radsej pojdem dokupit este nejaky test nech si to overim po par dnoch :grinning:
@mawiya
@joannah13 dakujem baby :slight_smile: musim ale este vydrzat, nech to mam aj potvrdene
15. kvě 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rybkaa dobré ránko. Veď práve, že mi nepovedala nič, neviem či vôbec žiadny nevidela, alebo bol malý a neverila, že dorastie. Škoda, že nepovedala, bola by som múdrejšia :slight_smile:
No a graf takto: http://www.fertilityfriend.com/home/4f3862

@karkulka9 gratulujem potichučku, ale je to jasné ako facka :wink:
16. kvě 2014 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 kým som ti stihla odpísať, včerajšia kalamita vybila elektrinu :angry: Ja inofolic síce ešte mám, ale stále ho beriem, plánujem dobrať, čo mám doma a potom s ním končím. Našla som tu v bazáriku nejaké ponuky http://www.modrykonik.sk/market/vyzivove-doplnky-tehotne-vitaminy/kv3q/inofolic-3-x-20-vrecusok/ alebo http://www.modrykonik.sk/market/vyzivove-doplnky-tehotne-vitaminy/1dky/inofolic/ čo je dobrá cena, bežne stojí aj vyše 15 € za 20 sáčkov. Alebo je ešte akcia http://www.mojalekaren.sk/inofolic-1x20-vrecusok/ ja som tiež stade objednávala, teraz je ešte lacnejší.
16. kvě 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek