Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

paskolinka
19. kvě 2014

@jaja9891 nepretrzity sex, tak to by bola dost jednoducha metoda 😅 otazka je, dokedy by to zucastnenych bavilo, ak by sa nahodou dlhsie nedarilo 😀 viem si predstavit ten vyraz nadsenia 🙄 po pol roku snazenia 😀

bubulina1983
19. kvě 2014

@paskolinka + @jaja9891 - ale tak hlavní je, že ti alespoň odpověděl, to už ja samo o sobě co říct, no v celku jsme se z toho nic nedozvěděly, protože to co napsal, už všechno víme, z fleku bysme mohly jít dělat doktorky..on toho o nic víc nenapíše, protože oni sami neví.. no o chuti o sexu mi tady holky po 2,5 letech snažení nic nepovídejte 😝

joannah13
19. kvě 2014

Boze, jak v cirkuse to tu je. Nekdo se nastesti spletl a UZ mam za sebou.. srdicko tluceee. Ted mame 6+4, trosku mensi, ale my to dozeneme.. kamen spadl ze srdce 🙂 nasledujte me baby 🙂

kubisova
19. kvě 2014

@rybkaa minuly cyklus aj ten predtym som ovulku nemala no teraz to vypada ze toho 16 ovulka je a aj mi ju zaznacilo. Nejdem este nic s toho robit uvidime ake bude nadalej teploty

bubulina1983
19. kvě 2014

@joannah13 - no krása stíhá nádheru 😵 , to je ale maličká fazolka, tak jen tak dál, ať vám roste do krása, a hodně zdraví pro maminku a miminko a ať si brzy doma v klidu ve svém...

mawiya
19. kvě 2014

@joannah13 jeeeeeeeeejky to je krásne. Gratulka maminka. je to nádherné mimčo. nech len rastie do krásy. posielam božtek. 🙂

joannah13
19. kvě 2014

@bubulina1983 dekujem, ted uz urcite bude vse ok

joannah13
19. kvě 2014

@mawiya dekuji.. pritel se lekl, ze tam sou dve, ale to je jen zloutkovy vacek..

paskolinka
19. kvě 2014

@joannah13 no po pravde, ja tiez neviem, na co sa treba pozerat 😀 ci to cierne velke, alebo tie svetle bodky vnutri... ale ked to tam je, tak to tam je 😅 aj tak je to najkrajsie, ked sa narodi 🙂

zuzulienocka77
19. kvě 2014

@joannah13 gratulujem z celého srdca, už si len teraz užívaj tehotenstvo, všetko bude v úplnom poriadku 😉 🙂

adamnela
19. kvě 2014

@joannah13 no krasne babuliatko malinke. Vidis, hned sa Ti spokojnejsie dycha 🙂 Super sa tesim z Teba, z Vas vlastne 🙂
@bubulina1983 no som zvedava ci ostane zajtra teplota dole, alebo zasa vyleti hore...
@jaja9891 no sexovat kazdy druhy den nejako dlhodobo urcite nie je mozne...mozno tak na zaciatku, ale nie pri dlhodobom snazeni...
@lauritka @rybkaa @sentasofia a ostatne kocky. Teraz som si nasla trochu egg hlienu, poriadne sa natahoval. Tak mozno stale u mna ta ovulka nebola, lebo inak by bol uz kremovi, hm? Ja sa v tom mojom tele fakt vobec nevyznam... 😒
Alebo co to mohlo byt? Boze ja som teda pripad, fakt na zamyslenie...

joannah13
19. kvě 2014

@paskolinka to cerne je dutinka a ta svetla smouha vlevo je miminko..
@zuzulienocka77 dekuji, taky verim, zebto zle mam uz za sebou 🙂

senta_sofia
19. kvě 2014

@jaja9891 ja viem citat medzi riadkami, takze aj on tvrdi, ze je to orientacne a nie je to uplne spolahlive, neplati to rovnako na vsetkych a tiez uvadza, ze spolahlivejsia je napr. folikulometria a krvne testy 😀 takze ty este len dnes pozitivna? a keby si si za manzelom odskocila na jedno ciselko?

paskolinka
19. kvě 2014

@joannah13 aha, uz vidim.. tusim sa aj usmieva 😨 😅

senta_sofia
19. kvě 2014

@adamnela ja si myslim, ze keby sem chodil nejaky doktor, tak by tu mal slusnu experimentalnu vzorku netabulkovych zien 😀 kedy budes mat draheho doma? ja bych tam vyslala dalsiu pechotu pre istotu, uz ked si tolko cakala, nech to neprepasnes... mna zasa boli hlava, uz treti den :-/

adamnela
19. kvě 2014

@senta_sofia no mangela mam sice doma, ale som na neho nastvata, tak ma pre istotu obchadza 😠 Dnes z toho urcite nic nebude, ziadne tuta ani muta 😠

senta_sofia
19. kvě 2014

@joannah13 jaaj moja, brala by som vsetkymi 10timi 😉)

senta_sofia
19. kvě 2014

@adamnela co, nechcel zehlit?😀

adamnela
19. kvě 2014

@senta_sofia nie, ale urobil vec, ktoru ja nenavidim, a zasa to zopakoval a pritom mi slubil, ze to uz neurobi...Ale to je jedno, nechcem to rozoberat...Ale neboj ja to predycham, len zatial sa mi neospravedlnil, tak nemoze byt vecer nic...

joannah13
19. kvě 2014

@adamnela dekzji. Konecne mam klid v dusi 🙂
@paskolinka nebo ukazuje pozadi 😀
@senta_sofia bude bude a snad brzy, hezky na obrazek kukaj, at se tim nakazis 🙂

senta_sofia
19. kvě 2014

@joannah13 neviem sa vynadivat 🙂) a pustia ta dnes domov? dufam, ze sa nakazim, aj ked vcera som zbalila kocik po malom a schovala...

joannah13
19. kvě 2014

@senta_sofia az zitra radeji. Ale me to nevadi, doma tak poctive lezet nebudu. No kocarek stejne doma nema byt, zas jakasi povera. Takze jo schovat do nejcernejsiho koutu a za chcili budes chytat ovulku a sup na vec 🙂

bapsi123
19. kvě 2014

@rybka @adamnela @senta_sofia ...tak som si dnes podskocila nadivoko...uz ma v boku nepicha,vcera vecer akoby zmizla ta bolest,tak dufam,ze to nie je cysta... inac,co poviete na graf? Ktovie ci z toho nieco bude,kedze vcera sme ovu zmeskali,len v sobotu vecer bolo tutu-mutu 🙂 🙂

paskolinka
19. kvě 2014

@bapsi123 vyzera to na ovu vcera 🙂 teoreticky v sobotu vecer by malo stacit, vsak do nedele to nie je daleko 🙂

lauritka
19. kvě 2014

@adamnela a podla BT si uz po ??
mozno ak si po ovu, este nejake dozvuky hormonov spred ovulky 🙂

karkulka9
19. kvě 2014

caute baby, vy ste tu tolko popisali...ja normalne stracam nit 🙂
@adamnela super ides hore, uz neklesaj 😉
@luca16 skusit iny test mozes, aspon sa utvrdit, ale asi najistejsia bude krv
@rybkaa jaj tie nase prsty svrbive 😀 ved vies, ze aj mna svrbeli. ja som skusila 10 dpo a ani som sa nepriznala lebo tam bolo cisto ciste NIC 😀 ale po dvoch hodinach s vypatim vsetkych sil a vyskusanim vsetkych moznych uhlov tam bol naznak 😎 no a potom na 12 dpo, tak to uz ste tu videli 😀 😀
@joannah13 jeeeej gratulujem ku srdiecku, uz mozete pekne rast do krasy, tesim sa 🙂

senta_sofia
19. kvě 2014

@bapsi123 ja ani neviem aky je den 😀 ale pekne si vyskocila... cul len dufat, ze to takto ostane aspon 14 dni a potom testnes 😉

bapsi123
19. kvě 2014

@senta_sofia jj, pevne dufam,ze ostane vyssie,kedze tento mesiac si hopsam hore- dole 🙂 🙂

senta_sofia
19. kvě 2014

@bapsi123 sice este nie je desat vecer, ale podla mna je podstatne, ze bolo hopsanie hore-dolu aspon v tu sobotu, ak ma dnesny vzostup signalizovat ovu, inak ti mozu byt v zasade tie predosle vyskoky ukradnute 😉

adamnela
19. kvě 2014

@bapsi123 fiha, riadny vyskok. No podla mna je sobota uplne v pohode. Uz len staci dufat a cakat...
@lauritka no ak sa udrzim zajtra hore, tak mi asi ovulku oznaci, uvidim. A ja som malo velmi malo hlienu, len teraz som si vsimla aj ten natahovaci, ale ked som pre chvilkou zalovila hlbsie, tak je tam bielo, nie priesvitne 🙂 Tak mozno naozaj len nejake dozvuky...
@karkulka9 dakujem budem sa snazit uz neklesnut 🙂