• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lindos jojo, uz me pustili a uz jedu vlakem az na moravu pro neschopenku. Dr. me pobavil rikal, prej delejte vse co chcete a ja na nej, to jo ale stridme a on klidne mozete jezdit na koni, kdyz se vam bude chtit. Ftipalek..
@adamnela tak huraaaa, prece jen ta ovulka byla.. snad z toho dlouheho cekani aspon neco bude :wink:
@luca16 ja si taky jako tehule ze zacatku nepripadala, jeste sem se divila, ze nic a pak to prislo, zvraceni, nevolnosti, unava a toceni hlavy a taky nestastne krvaceni.. no ale moc gratuluju, at carka sili :wink:
@rybkaa ze dneska je ten vrchni? Tam na negativu cosi vidim :wink:
20. kvě 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@joannah13 děkujiiii, snad bude:slight_smile: nestraš:D to si musím teda ten týden dva ještě užít co, než to přijde.... hlavně, že se povedlo a mimuška porostou, všechno ostatní není tak podstatné :wink:
20. kvě 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joannah13 ten vrchný je zo včera, spodný zo dnes, uvidíme, čo bude zajtra, vo štvrtok robí digi, nech to porazí :grinning:
20. kvě 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 me to zacalo kolem toho 6tt. Ale vis co, dokud nebudes mit brisko a to male te nebuxd kopat, tak to, ze ti je nevolno a ses unavena, je jediny dukaz, ze je miminku dobre, a fobe ne i :grinning: ale nekdo muze prozivat klidne tehu a nic na sobe nepociti.. no uvidis, hlavne si to nevsugerovavej a vse bude ok
20. kvě 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa
@adamnela děkuji :slight_smile: teď jsem postřehla ... ty ovu testy by se měly dělat odpoledne? Já je dělala ráno z první moči, to je špatně? :slight_smile: Omlouvám se, ale tohle jsem tedy na návodu nedohledala :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa ahaaa.. me ten druhy prijde takovy smouhovaty hodne. Tak uvidime.. digi bude jistotka. Tak snaaad :wink:
20. kvě 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p3tulkaa "Aby ste zaistili dostatočnú koncentráciu hormónu v moči, je potrebné, aby ste nemočili aspoň 4 hodiny pred vykonaním testu. Test môžete vykonať v akúkoľvek hodinu počas dňa, avšak vždy by to malo byť v rovnakom čase. Pre mnoho žien je najpohodlnejšie, ak testovanie vykonajú ako prvú vec hneď ráno." - toto pisu pri clearblu ovulacnom digi teste. ja som ho kedysi pouzivala a to hned rano a pekne mi vychadzal.
20. kvě 2014 ve 12:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p3tulkaa
@paskolinka no ale nemela by to byt prvni ranni moc, to je pak zkreslene a muze to vyjit falesne pozitivni
20. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paskolinka
@joannah13 děkuji za info :slight_smile:) Tak ještě zkusím odpoledne, jako jsem dělala včerejší test :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p3tulkaa ano ano, ovu testy sa robia medzi 10-20 hodinou, najlepšie opakovať každý deň v rovnakú hodinu, ak začína silnieť, spraviť aj dva testy, že jeden predpolúdním a druhý popoludní, nerobia sa z ranného moču, lebo môžu byť falošne pozitívne. A nejaké iné príznaky ovulky si nemala? hlien, bolesti?
20. kvě 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joannah13 presne tak, na tom spodnom sa na mieste čiarky urobila taká machuľa....asi už teraz testy neukazujú čiarky, ale rovno machuľky ako na sone :grinning: :grinning:
20. kvě 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paskolinka boli tu na koňovi rozpravy o tom, že sú potom testy falošne pozitívne, lebo za noc sa nahromadí veľa LH v moči a preto ukáže silnejšiu čiarku ako by mala byť, hovorilo sa aj o tom, že práve clearblue testy toto majú v návode a že je to nesprávne, všade na nete aj iných návodoch sa píše, že sa robia neskôr, nie z ranného moču. Ale to je rovnako aj u tehu testov, je na nich napísané, že možné urobiť kedykoľvek počas dňa a raz som mala dokonca jedne, neviem ako sa volali, kde bolo v návode, že test ti ukáže či si tehu 7 dní po styku - čo je jasné blbosť :grinning: no marketingové ťahy výrobcov sú neobmedzené, aby baby oplieskali peniaze
20. kvě 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p3tulkaa a pred 12 dc si test nerobila? máš dosť vysoké teploty, môže byť, že už je po ovulácii... a teda teraz ti test už pozitívny nevyjde, ťažko povedať na základe 2 teplôt keď nepoznáš predovulačné....ostáva len čakať a merať :grinning:
20. kvě 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa v tom balení, které jsem si koupila tohle právě nebylo uvedeno, teď jsem si z netu objednala jiné a tam už to píšou, takže začnu testovat :slight_smile: Včera jsem měla "ducha", holky říkaly, že to je negativní a dnes už to (ale po ránu) nebylo skoro vůbec vidět. Právě pociťuji bolesti, jak to mám v grafu, přiznám se, že hlen ani čípek nesleduji - k této fázi jsem ještě nedospěla :slight_smile:)
20. kvě 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa v tom pripade ma draha cekas dvojicky. Ja tam vidim dve smouhy :grinning:
20. kvě 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa ja som robila tie ovu testy len raz denne podla navodu - teda rano - a vyslo mi to tak ako malo - okolo 11-12 DC mi vysiel pozitivny (predtym som mala asi 4 dni negativny) a ovu mavam tak 12-13 DC. takze u mna to fungovalo.
20. kvě 2014 ve 13:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p3tulkaa neboj.. k tomu rychle dospejes. Aspon ten hlen sledovat, to neni tezke a je to hodne dobry ukazatel ovulky.
20. kvě 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p3tulkaa no tak Ti to uz bol viac krat odpovedane a tiez si myslim, ze ovu testy je lepsie robit az po 10-tej a uzrcite nie z ranneho mocu. Sice ja som tu neni taky testovaci maniak a ovulacne som robila prvy krat len tento cyklus a aj to bolo moc skoro a vsetky boli negativne...Ale skus ako bude vyzerat Tvoj, som zvedava :slight_smile:
@joannah13 diky, uvidime :slight_smile: A Ty hlavne opatrne si a davaj na seba a malinke pozor :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@p3tulkaa jasné :slight_smile: vyzerá to skôr na to, že ovu už prebehla a ten duch je už len "dozvuky", hladina LH klesla, pozitívny je len vtedy, ak je silná čiarka ako kontrolná alebo dokonca silnejšia. NIečo o hliene si ale naštuduj a znač do grafu, je to pre vyhodnotenie ovulácie dosť pozdstatné, aspoň budeš vedieť, že sa blíži a môžete sa skôr snažiť :slight_smile: kukni niečo tu, toto je super stránka, kde nájdeš o týchto technikách všetko http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravie/symptotermalna-metoda/symptotermalna-metoda-i--zivotodarny-hlien.html alebo pogúgli niečo v češtine, prípadne tiež rady pomôžeme aj tu :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p3tulkaa tiez si myslim ako @rybkaa, ze ovu uz asi bola. ak si mala na teste vcera ducha a dnes uz nic (aj napriek tomu, ako dievcata hovoria, ze by mohol byt falosne pozitivny, ked to bolo rano), tak ten hormon asi klesol oproti vcerajsku. skus dalej merat teplotu... :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 13:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joannah13
@adamnela
@rybkaa holky fakt díky moc! takových rad, že jsem zase o něco chytřejší (teda o dost:slight_smile:) Tenhle cyklus je to právě celé divné, i kdybych chtěla tak ten hled jsem neměla jak sledovat, jelikož jsem měla dost silnou MS, poté den nic a poté několik dnů špinení, poslední den jsem to měla spíš takové narůžovělé jakoby výtok a 10 DC již zmíněné bolesti v podbřišku...... nechtělo se mi tomu věřit, takže jsem testovala až včera a vypadalo to takto jak přikládám. Dnes po ránu test nebyl téměř vidět .... ale to byla ta ranní moč :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@joannah13 pánabeka, že dvojičky :grinning: nieee, dve paličky tam nie sú, to je skorej machulica, nie je to ani čiarka, asi zase vadný test....ako som mala minulý mesiac bielu čiarku v ružovom poli, teraz mám machuľu miesto čiarky :grinning: som sa s tým pohrala trochu,aj keď tam asi nič nie je, len aby ste si oči nezlomili ako ja :grinning:
20. kvě 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@p3tulkaa no uvidis a nemoze byt aj to, ze by si bola tehu a aj napriek tomu si mala menzes? Take pripady sa stavaju, ktovie :unamused: alebo teda, ze uz ovulka bola a toto su Tvoje povulacne teploty a na teste to tiez doznieva :unamused:
20. kvě 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super testy :slight_smile: A najlepsie je tam to Tutok :grinning: :grinning: :grinning: A co je to napisane tam vlavo tym cervenym? Nejako sa mi to neda rozlustit :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela že "toto nie. tu začína papierik" :grinning:
20. kvě 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adamnela keby bola @p3tulkaa tehu, mala by ovu test silný, ten reaguje na tehu skorej ako tehu test, skorej si myslím, že ovu prebehla s tým špinením, alebo je zvýšenie teploty dočasné, ešte klesne a potom vyskočí, že ovu ešte len príde. Aké dlhé mávaš cykly?
20. kvě 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela no tak to těhotenství, to bych se celkem divila, ne že bych nebyla ráda, ale žádné příznaky nebo tak nejsou :slight_smile: Já si právě také myslím, že to spíše doznívá, ale podbřišek mě ještě trochu bolí, tak uvidíme, budu měřit a stejně testovat ještě a poté zase přijdu pro radu :grinning:
20. kvě 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@joannah13 takze z moravy uz domov jedine na konovi...dufam, ze modrom :grinning:
20. kvě 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa mívám přesně 30 dní, ze začátku jsem používala toto: http://www.plodne-dny-vypocet.cz/?idm=&ds=&newdz=1 můžu říct, že to vždy bylo přesné a i ta ovulace, poprvé to mám jinak :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joannah13 to ta hned takto prehanaju? ved si zmen dr,aby si mala blizsie
20. kvě 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senta_sofia
@adamnela
@rybkaa
no podstatne bude,ak sa ovu potvrdi,v ine si ani netrufam dufat,aspon navonok nie :slight_smile: tento mesiac je divny cely,inofolic,teploty,mm je prec,stres... to by musel byt aky zazrak :grinning: teraz ste na rade vy zenusky,nech tu tehu pribudaju :wink:
20. kvě 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek