• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
aj ja sa pripájas ku gratulácii krásne tehu
10. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ria super za pol roka to je rychlovka :dizzy_face:
10. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
posielam vsetkym T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:T :slight_smile:T :slight_smile: T
10. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... :slight_smile:
nelka super ciky caky :grinning: :grinning: :grinning:

a ja uz konecne predmrchovo - http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
je to super taky pravidelny cyklus mat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

inak tehulienka tatulienka sa nam ani neprisla sem pochvalit ze??? :confused: :confused: :confused:
11. čer 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie ako na husenkovej :grinning: tatu na nas zabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
11. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :sunglasses:
nelka už pekne stúpaš :slight_smile:
11. čer 2009 v 07:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelka a ved tak to ma byt... poriadna husenkova...ziadna jedna linia...husenky su dobre :grinning: :grinning:

ahoj stani :slight_smile:
11. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

mne ff vyznacil ovulku-ale na 100% nebola este :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: - to asi koli tej jednej teplote-co som nezadala - to som merala o viac ako tri hodiny rano neskor - tak som ju tam nedavala... (ked ju tam zadam - tak ovulku nevyznaci-ale je to divne-lebo ked zadam.zesom ju merala tak neskoro-tak by nemala mat ziadnu vypovednu hodnotu rovnako-ako ked ju nezadam vobec,ci nie??)

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
11. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka one more time please :slight_smile:
ked merias neskor mavas vyssiu? tak zadaj o nejake 0,2st. nizsiu akoby si merala v ten spravny cas
11. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
neli :grinning: ano -ked meriam neskor - tak mam zhruba odpozorovane - ze kazda hodina - je jedna desatina - zvycajne meriam o 6,15 rano-lenze tusim v sobotu som merala az o desiatej-pol jedenastej... (aj to len tak pre svoju info) a teda som to tam v ten den nezadala vobec - a dnes mi vyznacilo - ze ovulka bola tusim predvcerom-lenze ja fakt nemam ten pocit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak mam skusit zadat do toho prazdneho policka inu teplotu? o 4 desatiny nizsiu? lebo to som tusim namerala az 37,0 - cize mam tam zadat 36,6?
11. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katak daj este raz graf neda sa otvorit
11. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,teraz som tam zadala do soboty 36,6 a uz mi to tu ovulku vyznacenu zmazal FF :slight_smile:

ma to teraz pletie - nie som si voobec ista - ale aspon vidim-ako zavisi od kazdeho detailu a nikdy clovek nemoze vediet-ci sa do ovulky trafil,alebo netrafil... no sranda :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je graf-kde nie je zadana ziadna teplota v sobotu

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
11. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, moj graf je takyto: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=4/userid=69914
dnes rano som mala akoby zacinajuce spinenie, tak uvidim pocas dna ako dalej. kvoli tomu mam kratku lutealnu fazu a tak som zacala uzivat duphaston, no vyzera, ze zatial nepomaha.
a kedy mi asi klesne teplota?
11. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka myslim ze ovu len pride :wink:
sarai aku mas LF?
11. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes je 10 DPO.
11. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez myslim- idem tu sobotnu teplotu zadat asi radsej aspon odhadom-nech ma to tam nepletie...

inak pozorujete niekto aj krcok? aky je pocas ovu? ja som dnes skusala-a neviem ho vobec nahmatat-cize to znamena ze ovu sa blizi? - a hned ako ovu prebehne sa krcok "spusti" nizsie a je taky tuhy?
11. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz tu teplotu tam zadala taku aka bola-aj ked o tri hodiny neskor a vyznacena ovula zmizla...
11. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai-len mas tam dost vynechanych teplot..to sa asi tazko potom stanovuje presne...mne dnes zadanie jednej inej teploty-co som ju nezadala uplne zmenilo graf..
11. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka krcok je makky a otvoreny. po ovu je tvrdy
sarai minule cykly si mala aku LF, kolko si bola dpo ked ti dorazila?
11. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ci je otvoreny-to neviem rozoznat-iba ci je "dole" a je taky tvrdsi - alebo je hore-ze ho ani nedociahnem... :sweat_smile:
11. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
meriam si len druhy cyklus a minule som dostala spinenie na 8 DPO. trvalo mi 4 dni a potom prisla mrcha.
11. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, toto vam musim poslat:
http://www.fubiz.net/2009/06/09/partly-cloudy/
pustite si tu rozpravku... :dizzy_face:
11. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka, srandovna. ale je to riadny vytrvalec :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau šári, jak je kotě?
11. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to pouštět nebudu, su v práci a máme otevřenou kancelář (spousta kolegů v jedné místnosti) ale musím říct, že mi tento model vyhovuje. Je takový vzdušný a jsme dost daleko od sebe, takže zároveň soukromí a zároveň společnost :dizzy_face:
11. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja sa znova cervenam :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/25c971
11. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek