• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
groka neodfotíš test?
15. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikmi:že? :slight_smile: taky tak to je super..nejsem sama.já jsem ted na 78DC :grinning: :grinning:

lauritka:jj...už nebudu asi vážně věřit testům...nechápu..co tam mám vážně nějaký vlásek Adriankův nebo co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..vždy se mi ta čárka sbarvuje ale samozřejmě zustane u ničeho výrazného.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
a příznakům asi už taky nevěřím :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak co myslíš....čípek mi už trošku šel výš...ale jinak se na ms necítím...ale měla by teda být když už byla ovulka.měla ne?
15. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
falmenga ked pojde mm prec tak ano ak mi tu neha mobil,inak sa mi neda,dnes si akurat kupi novy takze cakam na jeho kedy mi ho da,musim potajme,prec ide o 20:00
15. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka..však tam máš už nějaký testík v albumu...to není on?
15. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat nie to je z minuleho mesiaca musim to dat prec,lebo to myli
15. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat po poklese dorazi asi zajtra alewbo pozajtra. nemas nahodou test best2 ?? tam mi vychadzli falosne tieniky. :pensive: ked si tehu, tak vijdu poridne ciarky, ak nie tak duchovia. bol tu o tom tema, vicerym kockam ukazoval falosne.

groka skoda ze nevies odfotit ale nadej je stale tam :wink:
15. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka cakam kym mm vypadne o 8 fotim
15. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka:aha :slight_smile:

lauritka:Asi je to best 2 nevím. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ukázal mi jako jediný docela viditelné čárky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: na prd.ale i u mamatestu se mi to ukazovalo ten stínek :stuck_out_tongue_closed_eyes: kašlat na to. :slight_smile:
hmm...tak uvidím kdy dorazí ještě by to mělo klesnout víc ne? :slight_smile: ale zítra neee :sweat_smile: :frowning2: to mi dojede miláček po 14ti dnech..ach jo..snad to nedostanu zítra :confused: :angry:
15. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat no po poklese vacsinou do dvoch dni dorazi... :unamused:

groka super :wink:

dnes superstar huraa :dizzy_face:
15. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri aj ja sa tesim na super star,inak krcok mam vecer vzdy tvrdy a posuva sa dole cize ho nahmatam,pocas dna je vyssie,niekedy ho nahmatam niekedy nie
15. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm to fakt ?? ale mas ho stale tvrdy a zavrety?
15. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ked bol vyssie tak bol zavtrety asi,neviem aky ma byt ked je zavrety,bol aj maksi,ale kazdy den ho hmatam vecer o takom istom case a je teda tvrdy
15. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:a nemá to klesnout až pod tu čáru...?no ale nevím stále jak je na tom má sliznice když ms nemám od srpna.myslíš že ju už dostanu díky té ovulce. :sweat_smile:

já se normálně dnes ani na tu superstar nějak netěším :slight_smile: to bude asi tím že furt uklízím ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
15. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mm uz odchadza idem na to
15. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat to nie je zakon, ze musi ist pod ciaru :slight_smile: kazdemu to klesa inac.
15. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa tesime....
15. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka.áha :slight_smile:
15. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tam...som skusala vsetko mozne len aby to videlo,tmavsie,bladsie,ale na tmavsom je to vidiet lepsie
15. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka..super gratulujem :wink: pekne vidiet druhu ciarku..a kedze pises ze to nieje z ranneho mocu..ranny budu kolajnice ako hrom :wink:
15. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji alebo je to blud,nieco ako mala lauritka a mnohe tu
15. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka..a rano robis dalsi?
15. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej posledny
15. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no potom hod fotku..som zvedava ako sa bdue lisit..ale podla mna tam budu palice ako svet..no v kazdom pripade drzim moooc palce :wink:
15. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
ja pokracujem po falosnom // teste s mojou 3 MS po porode,,
http://www.fertilityfriend.com/home/2a05cd
ovulka zvykne chodit az medzi 21-25 dnami tak uvidime tentokrat...
15. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, po tom co som si v piatok nasla // sa zajtra hrniem k Dr. tak drze palce aby to potvril :wink:
15. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
grok pekne ju vidnoo :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meruska, grok, drzime palceky, nech sa // potvrdia :slight_smile:
15. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky krásné ráno přeji!

Hlavně moc děkuji všem za gratulace! a teď už jenom držte palečky, aby všechno dobře dopadlo :wink: !!!

můj krááásný zelenkavý grafík :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry/

laurit:
budu fotit nejdříve dneska, páč nemám doma foťák :frowning2:
16. lis 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Jankabry :slight_smile: , krasny graf
16. lis 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute
groka gratululem :slight_smile:
včera sa mi zbláznila BT - mala som 37,9, ale aj zvýšenú telesnú (37,5) a egg hlien :sweat_smile:
dnes sa drží, ale na dlho to nebude. test nega :frowning2: :angry: lezie na mňa nejaká pliaga čo ju drží hore http://www.fertilityfriend.com/home/n
16. lis 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek