• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lienka3031 ti to nezobrazuje
22. kvě 2014 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya len vydrz budes mat.
22. kvě 2014 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kubisova a Ty si ako dnes na tom?
22. kvě 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. kvě 2014 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela som kukala ideeees krasne hore...tie dni sa akosi vlecu...keby hned po ovulke kazdej ukazalo ze uz sme tehotne a nemuseli by sme tak dlho cakat
22. kvě 2014 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
22. kvě 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kubisova jaaj, to asi preto, ze ako hyperlink sa zobrazili aj bodky:slight_smile:)..dufam, ze toto uz bude fungovat http://www.fertilityfriend.com/home/440188
22. kvě 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa preposielam este raz grafik, lebo ze vraj nefunguje:slight_smile:)) http://www.fertilityfriend.com/home/440188
22. kvě 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienka3031 hej hej funguje to a stale som dumala preco to nejde...rada si poradim od druhych ale tak si stale hore
22. kvě 2014 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby uz som tu citala preco po ovulke pit ananasovy dzusik
22. kvě 2014 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paskolinka me prave jde dolu...t a k uvidime...odpo kdyztsk hodim graf. .mam stochuti se na to mereni vybodnout
22. kvě 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienka3031 veď práve, podvedomie je silné a potom to ťahá k tomu testovaniu, lebo čo ak :slight_smile: a testovala si? či čakáš až na vynechanie ms? grafy máš ozaj parádne, ukážkové :slight_smile:
22. kvě 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kubisova aby sa vajko lepšie zahniezdilo :slight_smile: a pred ovulkou grepový na lepší plodný hlien :slight_smile:
22. kvě 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya to som ja stale hovorila, ze keby sa ta vona dala uchovat niekde do fotoalbumu, mne babatkovske veci vonali babatkovsky este aj ked som ich oprate zehlila :slight_smile: ale paradoxne, teraz mi uz babatka nevonaju, ako mam vlastne, neviem preco... tak mozno dobre znamenie u teba, ze zase cicis :slight_smile:)
22. kvě 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kofik.h cele to meranie je o tom, ze treba dodrziavat tie pravidla a potom to vychadza, pekne z toho vidis, kedy a ci vobec mas ovulaciu. akonahle su tam odchylky (nemerias kazdy den, alebo merias v roznych casoch...), tak to vela nepovie :confused: blbe je, ked je clovek chory, to potom tazko nieco merat, ale to sa zase tak casto nestava :wink: mna to meranie napr. bavi a vobec ma to neobtazuje, naopak som rada, ze nemusim chodit na folikulometriu alebo ine veci, to by ma viac zatazovalo :wink:
22. kvě 2014 ve 14:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@senta_sofia juj ja som toto obdobie pretehuľkovala, si pamatám ako som sa s bruškom pri otvorenom okne slnila a zajtra to bude 13 rokov, čo sa mi starší krpec na svet vygúľal. Neverím, že som už taká stará. :frowning2:
22. kvě 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@senta_sofia mne babatka nevonaju. len ked sa pototo, ale to nie je prijemne :grinning: mozno preto sa mi nedari, ze este neprisla ta spravna chvila? :wink: nieco na tom mozno bude... pamatam si, ze ked som sa zoznamila s mm, tak v tom obdobi mi chlapi smrdeli takym cudnym puchom. ale len ti, co sa mi pacili :sweat_smile: a odvtedy to necitim. ani predtym... mozno je to cele s tym nosom nejako prepojene :grinning:
22. kvě 2014 ve 14:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mawiya stará, ale jará :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rybkaa grafy paradne a niiist:(:slight_smile:..kdezeee cakat do vynechania, testujem uz od 6DPO jak diva..cim viac sa blizim k mrche, tym viac testujem (potom uz aj 2x za den)..a stale si hovorim - pockam az do meskania, ale to uz taky cas mam minute testiky a mrchana nastupuje:slight_smile:)..a test snehobiely furt:slight_smile:)..niekedy si jak psychopatko s tym testovanim pripadam:slight_smile:)
22. kvě 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lienka3031 tak nielen ja? dvakrát denne? :grinning: už som sa bála, že potrebujem odbornú pomoc. ale čo ak by Hcg bolo vyššie večer ako ráno? :grinning: Však?
22. kvě 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mawiya Ahojky:slight_smile: nooo, uz sa stalo, ze aj viackrat denne - hanbim sa, ale som rada, ze nie som sama:slight_smile:))..
22. kvě 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa aha mojho som poslala nech mi kupi a kupil mi mrkvovo ananasovy dzus
22. kvě 2014 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zienky vy tu krasne stupate do vysin... ze by to bolo tym majom??? :grinning: aj ja chcem testovat a najst // , ja sa ani na moje telo spoliehat nemozem,lebo si robi co chce... ale ten pravy bok ma furt od ovulky boli,postupne menej a menej,ale boli... ja som vcera bola so sesternicinou dcerkou pol rocnou,no neskutocna bola... aj ja ceeem
22. kvě 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienka3031 zdaleka nie si sama, ja som kludne aj 3 za den spravila. ale asi rozum zacina vitazit, lebo som teraz 11dpo a netestujem :sweat_smile:
22. kvě 2014 v 15:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paskolinka @mawiya @lienka3031 @rybkaa tak co sa tyka toho testovania, tak ja som neni na tom az tak zle :slight_smile: Prvy testik skusim az na ten 12 DPO, ak bude teda teplota este hore :slight_smile:
A inak aj ja sa uz nalievam asi 4 den ananasovym dzusom :slight_smile: Uvidime, ci zaberie :slight_smile:
@kubisova graf fajn, len tak dalej, a nech sa pekne drzi hore :slight_smile:
22. kvě 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, co nového ať nemusím dočítat? Nějaká nová těhulka? Kdo čeká ovu? Kdo testuje? :slight_smile:
Londýn super, užili jsme si to :slight_smile:
22. kvě 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mawiya nie si stara, mala si deti skor, ako je teraz moderne :wink:
22. kvě 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 vitaaaaaaaaj :slight_smile: a kde mame graf? nic zasadne si neprepasla :wink:
22. kvě 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senta_sofia Graf negraf, v Londýně jsem neměřila, jen sledovala že ovu se blíží :grinning: Já taky nic nepropásla :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
22. kvě 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela mne kupil ananasovy dzus ale s mrkvou a pomarancom. Ale zajtra si kupim cisty. Ja tiez vydrzim a ak bude teplota hore tak az dalsi tyzden testnem
22. kvě 2014 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek