• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
čaute kočeny :slight_smile: tak ja dneska šup hore a hore a hore http://www.fertilityfriend.com/home/3aa4f7 :grinning: ale bolí ma podbruško a v noci som skoro skapala ako ma bolelo bruško a chrbátik ako na mrchu - takže som nachladla a ništ z toho nebude. aaaaaa dnes som myslela, že bude dole - ako IP :- ) a mne tá sviňa vyskočila hore :frowning2:
Tak ja už na to dlabem.
23. kvě 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mawiya asi mas aj ty ten implantacny vyskok, co si sa na nom minule tak rehnila :slight_smile:)) nachladnut si nemohla, je teplo, neska pekne oslavte narodeniny tvojho kindervajca, pekne fukaj sviecky s nim a make a wish :slight_smile:
23. kvě 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@senta_sofia taaaaaaaaaaa dnes sa obžeriem torty, zajtra opekačka, a test ocikám tak o 5 dní ako sa poznám :slight_smile:
23. kvě 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya chcela som napisat 5 dni, ale reku ako uznas za vhodne, tak som to kapanek pozmenila :wink:
23. kvě 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senta_sofia mužovi som sľúbila, že až v pondelok testnem, ak zostane hore teplota, ale neviem, či to vydržím :slight_smile: . Keby som mala doma test, ak už dnes je ocikaný :grinning:
23. kvě 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulienocka77 akurat som to pocitala, ak by ozaj bola ovu neskor, tak by si zajtra bola len 10DPO, tak ak vydrzis, som za ten pondelok :wink:
23. kvě 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senta_sofia ale to kedy bola ovu, neovplyvňuje dĺžku cyklu a mala som dostať včera (teda podľa predchádzajúceho predvčerom). No ak bola ovu neskôr, tak to ani nemusím testovať :unamused:
23. kvě 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulienocka77 vies co, mne ked dosla ovu 19DC, jak som ho mala rozhadzany, tak sa mi automaticky cyklus predlzil o dlzku lutealky... takze asi ani to nemusi byt pravidlom
23. kvě 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senta_sofia no tak zase môžem len čakať :grinning: :grinning: :grinning: Kto si počká, ten sa dočká, ale ak bola ozaj posunutá, tak ništ z toho
23. kvě 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya na IP je este skoro,pokojen moze byt neskor,este na to nedlab :grinning: pekne stupas,pozri na mna,ja sa len plazim,som zvedava co to bude za cyklus,mam pocit,ze za to moze inofolic,este z neho asi aj priberam,takze doberiem co mam a prejdem na cistu kys. listovu... to skor ja mozem tento mesiac dlabat na vsetko... chyta ma depression :grinning:
@zuzulienocka77 ak mozem povedat svoj nazor,tak pokial viem od ovu zalezi dlzka cyklu,lebo proliferacna faza moze byt rozne dlha,ale lutelna faza je u danej zeny cca rovnaka kazdy cyklus,plus minus den
23. kvě 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzulienocka77 kdy byla ovulace ovlivňuje délku cyklu ne? Já měla například ovu až 27 den, tak šup se to protáhlo na 40 aby byla lutealka :grinning: aspoň jsem věděla že nemám čekat mrchu ještě pár dní :slight_smile:
23. kvě 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaja9891 jasné, za každý názor som vďačná, toto som napríklad nevedela. Zase som múdrejšia :wink:
ďakujem. Takže čakám do pondelka a uvidíme
23. kvě 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaja9891 tak z inofolicu som pribrala? a ja že preto, lebo som ako bezprízorná žrala po večeroch chipse. :grinning: ešteže si to spomla. a neboj, tento mesiac budeš mať takú ovulku ako vyšitú :slight_smile: a depression som mala ja včera, dnes som oky, bo mi mužík príde domkooooooooov :slight_smile:
23. kvě 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@senta_sofia ta čo ma nepoznáš? ako by som vydržala tak dlho. :grinning:
23. kvě 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre ranko babenky ako sa mate v tento slnecny dnik...vsetko ide ako chcete
23. kvě 2014 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 z inofolicu sa moze pribrat...ako ja ho neberiem ale to je novinka
23. kvě 2014 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa nemusia mat v profile ze sa snazia otehotniet ak chcu byt v skupine Snaziliek...aj ja tam som a nemam to v profile...jednoducho som to u niekoho videla ze tam je tak som sa tam aj ja pridala ako aj do inych skupin...
23. kvě 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulienocka77 ja som to tiez niekedy netusila,ale gyn. mi to minule vysvetlovala,kym clovek nemusi,nezaobera sa tym :slight_smile:
23. kvě 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kubisova no ja netvrdim,ze je to priamo nim,ale uz som take nazory citala,citim sa nafuknuta,ako zavodnena a 1,8 kg som pribrala odkedy ho beriem... no celkovo je zname,ze vitaminy skupiny B podporuju chut do jedla a pribera sa z nich,aj kys. listova to sposobuje,ale vsetko zavisi od organizmu,od metabolizmu... no ja to uz mam na sebe odskusane,ze z B vitaminov hned naberam na vahe...a inofolic su vlastne tiez becka :slight_smile:
@mawiya vysvetlenie preco ti tie chipsy tak chutili :D
23. kvě 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulienocka77 alchemilka vysušuje hlien, môže to byť preto.....inak pekný nárast, len tak ďalej :slight_smile:
@jaja9891 hej testla, klasika - kanálik :slight_smile: ale ty sa pekne držíš na jednej vlne :grinning: z inofolicu sa priberá????? krista a ja že prečo musím furt nové gate kupovať a to z toho????? ta ja to už nebudem žuvať, ta to neni normálne, šak som jak kŕmnik :rolling_eyes:
@makronka1986 možno bola neskôr ovulka, ešte sa to môže ukázať, držím palce, priebežne podaj hlásenie :slight_smile:
@mawiya parááááááda :slight_smile: ty ideš do nebies :slight_smile:
@ennynka áno, tak sa tam dá dostať, už som na to došla :slight_smile: ak si dajú do profilu, zaradí ich tam automaticky, takto sa musia samé zaradiť :slight_smile: díky

stúúúúpla huráááááááááááááá - test ešte nič :confused: http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa
23. kvě 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@rybkaa B vitaminy podporuju chut do jedla a ak ma clovek nabeh na priberanie a metabolizmus slabsi,tak to moze sposobit... uz mam odsledovane na seba,ze pri beckach priberam :slight_smile: ale ako vetko je to indi vindi :grinning: co to mas za testy,ze ti furt kanaliky ukazuju????ale graf paradny,inak citala som nazor,ze ak testy duchuju a aj tak dojde ms,tak mozes mat nizku hladinu progesteronu a neudrzi sa... ale toto vyzera na vitazstvo :slight_smile: drzim palceky
23. kvě 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jdu si pro radu. Jsem z toho trochu jelen, je to nahoru-dolů... Myslíte, že je to anovulační cyklus, nebo že se něco rýsuje? Dnes jsem 18DC, ovulaci mívám později. Pro porovnání přikládám i předchozí cyklus...
23. kvě 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, ano z B-ciek sa pribera vraj. mne by mozno nezaskodilo, len uz to vidim, ze by tie kila isli zase tam, kam najmenej treba :angry: inak ja dnes cca rovnako ako vcera, akurat si nie som ista teplotou, lebo som sa zobudila o hodinu skor a uz som nevedela zaspat, tak som po 30 min. marnej snahy zaspat zmerala, potom som dalej lezala a ked zazvonil budik, tak som zmerala este raz a bol len 0,04 stupna rozdiel (teplota stupla).potom som pre istotu zmerala este po 15 min. co som behala po byte a teplota uz bola 0,2 stupna vyssia... tak snad to nejako neovplyvnilo?
23. kvě 2014 v 09:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paskolinka myslim,ze ta prva hodnota by mala byt presna,kym si nevstala z postele...
23. kvě 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa test bude zajtra pozitívny :slight_smile:
23. kvě 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaja9891 ja duchov nemám, len kanáliky po lehote :slight_smile: tak uvidíme, čo nám víkend prinesie za prekvapko, či po ňom príde milostivá alebo nie :grinning:
kurňa, ale šak ja beriem inofolic už vyše 3 mesiacov a pribrala som asi 5 kg :confused: :confused: :confused: a ja že prečo som taká nenažraná :grinning: no konec, idem ho predať :grinning:
23. kvě 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmrz_lina nemohla byt ovulka 15/16 DC,mohla prist skor...podla toho velkeho poklesu a vystupu...budes si ista az o par dni,ci bola ovu,alebo to bude anovulak,lebo zacinas sa splhat k svojim poovulacnym teplotam
23. kvě 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa vies,ze niektorym zenam testy nic neukazu,mozno necikas HCG,treba pustit zilou :grinning: no ja inofolic doberiem a asi teraz na mesiac vysadim,ledva som trosku zacala zhadzovat po hormonalnej liecbe a teraz este z vitaminom priberiem,porazi to :angry:
23. kvě 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zmrz_lina vyzerá to , že ovu bola 15 dc a myslím si, že aj v predošlom grafe mohla byť ovu skôr, tak 15 dc, nebyť tie dva vyššie výkyvy, tak ti ovu vyznačí na 15 dc, skús zapisovať aj hlien, vtedy je graf múdrejší :slight_smile:
23. kvě 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaja9891 jako teoreticky mohla... uvidím dál...
23. kvě 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek