• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@senta_sofia posledné tóny sa nejak zvrhli :grinning:
26. kvě 2014 v 17:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senta_sofia uvidím no. Ale i posledně při ovulaci jsem neměla plodný hlen :-/ tak fakt nevím no. Ale kašlu na to. Už neužívám ani denní režim. Prostě hormony je pro mě zlo a nedělá to se mnou nic. Když tělo nechám naprosto bez ničeho tak taky nefunguje. Prostě žádná MS a v příštím cyklu nebude už ani ovulace. Jediné co mi zbývá dodržovat opravdu striktně ten svůj režim. Ani v CARu mi nedokáží pomoct. Na hormony nereaguji a když tak špatně a udělají více škody než užitku. Takže další IVF nehrozí. A sama taky nic. Tak už nevím fakt :frowning2:
26. kvě 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paskolinka to vies, to uz budeme tehotne a budeme v tom traja :grinning:
26. kvě 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav a tu adopciu si zavrhla uplne?
26. kvě 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paskolinka s Duphastonom vzdy ked som ho dobrala , bez neho v nedohladne , ale teraz som presla na prirodnu liecbu tak som sama zvedava - toto je prvy cylkus
26. kvě 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa snažiť sa nemôžeme 1300 km od seba :unamused: ja som totiž vo Švajčiarsku a drahý je doma , ale ked mi nabehne krásna ovu tak uz to je pre mňa dôvod na radosť :wink: ,hned ako bude možnosť tak to pochopiteľne využijeme :grinning:
26. kvě 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela skusala som si tam robiť graf ale akosi mi to nejde, este sa stym popasujem :sweat_smile:
26. kvě 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katinka4 tak sa popasuj. Mne ten viacej vyhovuje, mam aj na womenzone, ale ff sa mi zda lepsi...A inak odkial resne si ked mas okres NO? Ja som z Hrustina :slight_smile:
26. kvě 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senta_sofia by som chcela vidiet, co by zahral moj synator z tych not :D :D :D
26. kvě 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela nechcem ti brat iluzie, ale za par rokov z nich urcite nieco zahra :grinning: :grinning: :grinning: na co hra teraz?:slight_smile:
26. kvě 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senta_sofia joj, ved to mi je jasne, ale to nebude uz hrat mne :confounded: Boze, pomoc...moj chlapcek... :slight_smile: A hra prvy rok na klaviri a buduci tyzden ma skusky...
26. kvě 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senta_sofia No po tom co jsme prožili tak teď ano. Ani nemáme peníze. Totálně nás vyždímala. Nejen na tom co jsme jí půjčili, ale i na tom jak jsme jí živili a co všechno si vymýšlela. Takže na to nemáme ani peníze a teď si nemůžu dovolit, že bych byla bez příjmu. Navíc nastupuji do nové práce od příštího týdne. Takže asi tak. A ozvalo se mi pár "maminek" ale ve výsledku jim šlo zase jen o prachy. A do toho už bych v životě nešla. Jak jde o prachy tak rychle pryč.
26. kvě 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela ja som z Klina, na FF som registrovana ale neda sa mi vytvorit graf , neviem co robim zle :unamused:
26. kvě 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katinka4 neviem preco Ti to nejde na tom ff, no skus sa s tym este pohrat, mozno prides na koren veci, preco sa to neda...Tak drzim palce, pri patrani po chybe :slight_smile:
26. kvě 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katinka4 tak držím palce, nech prírodná liečba zaberie :slight_smile: a čo konkrétne beries?
26. kvě 2014 v 19:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paskolinka inofolic , fyto soju ,alchemilkovy caj , plus vitaminy , tak som zvedava ci to zaberie , predtým som bola aj na laparke vsetko ok len neovulujem , a mm bol na sperm. ma ho v poriadku. Gynekologicka mi dala duhpaston ale ten mi je nanic bez ovu. Chcem si dat urobit hormonalny profil ale nato potrebujem cyklus bez Duphastonu.
26. kvě 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela a aky je rozdiel medzi FF a womenzone?
26. kvě 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katinka4 tak to by mohlo pomôcť :slight_smile: hlavne meraj ďalej, to tí pekne ukáže či a kedy ovulka bola
26. kvě 2014 v 19:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senta_sofia božíííííííííííííííí, díky, zvědlo mi to náladu .))
26. kvě 2014 ve 20:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katinka4 akoze ti nejde graf? klikni na ten kalendarik, na kazdy den zapis teplotu a on ti ho zacne vytvarat... a rozdiel medzi womenzone a fertilityfriend, mne sa fertility zda prehladnejsi
26. kvě 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senta_sofia já se přiznám, že v to mám tak půl hodinu max prodlevu, ale většinou 8 - to vstávám, ale ta dnešní teplota nad 37 je ze 7:30 - ale taky jsem koukala, moc takhle velkou teplotu jsem neviděla :grinning:
26. kvě 2014 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já jsem spokojená :grinning: Konečně bude vzorný graf :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
27. kvě 2014 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
27. kvě 2014 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela ahoj tak ako dnes stupla teplotka co..ja dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kubisova2
27. kvě 2014 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky :slight_smile:

@kubisova mas pekny grafik, zatial sa Ti to velmi pekne drzi hore... :slight_smile:
@katinka4 a tiez sa mi zda taky prehladnejsi ako womenzone.... A zadavanie teplot tam je jednoduche, staci kliknut na dany datum, vlozit teplotu a malo by to ist..

No ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/adamnela Nevyzera to u mna ruzovo, takze cakam o nejake 4 dni mrchu, lebo toto pojde pomalicky dole.. :unamused: :unamused:
27. kvě 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, už je tu mrcha naplno... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :frowning2:
27. kvě 2014 v 08:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/4a8aef/ Pichanie v podbrusku vcera preslo, dnes prezmenu ma picha v pravom prsniku. No som zvedava, ako to pojde dalej
27. kvě 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3aa4f7 čaute krásavice. Ako môžete vidieť názorne na mojom grafe, už idem z kopečka :slight_smile:. pri tomto ma napadla taká infantilná hra - ide baba z kopečkaaaaaaaa vrzgajú jej kolečkááááááááá. no nak sa poserie aj celý FF aj celý tentomesačný cyklus aj všetci, čo sa pokakať chcú. Som nervozna ako pes, prsia mi idú vyskočiť z ciciprsky a tak radšej nak sa sviňa červená rozbehne. inak muža som už pripravila na super víkend, takže on vie, že ma má stískať, objímať a hovoriť mi aká som krásna, pekná, milá, dobrá, superná a vie aj to, že ak to nezaberie, má mi hodiť čokoládu a odísť do bezpečnej vzdialenosti. cmučky a pekný dníček dievky moje. :grinning:
27. kvě 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mawiya no sa mi zda, ze viacere to tu mame na cervenu...Niektore uz a niektore onedlho, hm? Tiez som bola vcera taka nervozna, ze to az pekne nebolo...Tioez asi radim ludom okolo mna, nech sa nepohybuju blizko mna, lebo som akasi zla :angry: A ja idem tiez z kopecka, takze ziadna slava :unamused:
@afra u teba zatial fajn :slight_smile:
@makronka1986 :unamused: :unamused:
27. kvě 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nikdy jsem nezkoušela ještě ovu testy..začnu, kolik si jich koupit????
27. kvě 2014 v 08:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek