• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
8. zář 2014 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annna79 Tady jsem našla jeden, co jsem si dělala pro zajímavost před rokem. Ten je netěhotenský a ty teploty se propadnou mnohem víc, než o jednu desetinu stupně. Ono stejně budeš mít jistotu až jestli dorází nebo nedorazí červená...
8. zář 2014 ve 12:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní graf.No právě, že to poznám nejdřív v sobotu ráno jestli dorazí.To jsou všechno spekulace , ale je to jak magnet.Co nadělám.
8. zář 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa ahoj, ako???? já opět nic, tentokrát bez zpoždění, o 5dní dříve :( neměřím, nesleduju....tak jdeme dál :slight_smile:
8. zář 2014 ve 22:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makronka1986 ahoj, ja dnes 11 dpo, na teste asi len kanáliky, takže v piatok čakám milostivú :unamused: ja meriam, beriem vitamíny, bola som na preventívke, všetko ok, takže už sa len ďalej pokúšať :slight_smile: držím palce :slight_smile:
9. zář 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa tak si držme palce dál!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. zář 2014 ve 13:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makronka1986 nevyzerá to dobre, 12 dpo a na teste nič :frowning2: nevadí, ideme ďalej :slight_smile: držím palce aj tebe :slight_smile:
10. zář 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annna79 Zatím to vypadá dost dobře. :slight_smile: Držím palce.
11. zář 2014 v 06:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2014 v 07:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem 24 dní po revizi a ovulace nikde, myslíte, že je ještě šance, že dorazí nebo je to anovulák? Žádné známky přicházející ovulace nemám, vždycky mám bílkový hlen a bolesti břicha + poz. ovulační test, teď zatím nic :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/261e8d/">My Ovulation Chart
11. zář 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska01
Děkuji zatím se držím nahoře :slight_smile:
11. zář 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla bych se s vámi poradit. Teplotu měřím pravidelně a OVU mívám 15,16,17,18 DC, jak který měsíc. V těchto dnech mi teplota pěkně vždy klesla a pak pěkně narostla. Dokonce i hlen k tomu seděl jak z učebnice:grinning: Tento měsíc se mi ale poprvé stalo, že jsem ve dnech, kdy mívám OVU měla 5 dní opět výstavní hlen...nejprve netažný a postupně se začal táhnout až byl ideální pro plodné dny, ale teplota tomu zrovna moc neodpovídá....sice ten 18 DC klesla na 36,2 ( průměr mám 36,5) a pak rostla na 36,4 a dnes na 36,5 a pochybuji, že vzroste dále, vždy mi vzrostla hned a netrvalo to několik dní. Co myslíte, mám věřit teplotě a nebo hlenu? Děkujíííí
17. zář 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jdu si pro rady zkusenych :slight_smile: merim prvni mesic a nevim, zda muj graf ( jeste nejsem ani na konci) je tak nejak "v norme" . Diky moc za odpovedi ! :slight_smile:
19. zář 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už začínám být zoudalá. Mám za sebou 2 IUI, u obou jsem si píchala injekce do břicha - nemám totiž ovulaci. Teď jsem měsíc bez všech léků a podle grafu to nevypadá na ovulku. Taky si myslíte, že je to anovulační cyklu?? Prosím poraďte :(
22. zář 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neube zatial je anovulacny, ale este sa to moze neskor zvrhnut na ovulacny.
24. zář 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ria88 teplotu včera jsem měla 36,6 (tj. 20 DC) a dnes také 36,6 (21DC) tak nevím :( ale FF mi ovulaci nevyznačil ještě
24. zář 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa ahoooj, tak áko??? já jsem objednána na hormonální profil (když dorazí mrcha :slight_smile: a rozjedeme to pak ve velkém .) třeba nedorazí a krev nebudu muset dávat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. zář 2014 ve 22:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa ahoj, tak dnes 28DC a je tady, mrcha....takže na krev a hormon.profil...a už snad uvidíme proč...??????????? :unamused: :frowning2: :unamused: :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
2. říj 2014 v 19:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makronka1986 no to som veľmi zvedavá, čo sa u teba deje, hádam sa to konečne porieši :slight_smile:
ja už mám termín operácie, o 2 týždne idem na konizáciu krčka a potom po uhojení sa môžeme snažiť zas, tak hádam sa už podarí :slight_smile:
3. říj 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa Budu držet pěstičky, ať vše dopadne dobře, v první řadě operace :slight_smile: rekonvalescence, ať je rychlá a pak šupky dupky :slight_smile:
3. říj 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa a jeje, jakto????? to se objevilo teď na kontrole nějaký problém?? držím palce, já už to mám pár let za sebou...drž se!!!!!!!!!
4. říj 2014 v 19:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat co si myslíte o mém grafu. Na FF mi to ovulaci označilo na 8 nebo9 DC. Po přidání teplot z minulých dní ale vyznačená ovulace zmizela. Teploty opět rostou oproti mému "normálu". Zajímalo by mě jestli se FF prostě může zmýlit nebo špatně měřím a zda je v pořádku že teploty zase začínají růst. Možná to všechno jen moc řeším ale zajímal by mě Váš názor. :slight_smile:
5. říj 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska01
Ahojky tak to bylo biochemické těhotenství, bohužel.tentokrát jsem zkusila ovulační testy, ale graf oproti minulému je vysoký pořád.Tak nevím a čekám co bude.
5. říj 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annna79 Ahoj, já jsem měla v květnu taky biochemické a v červnu už se doopravdy zadařilo. :slight_smile: Tak držím palce, ono se stejně jestli to vyšlo pozná až jestli ta červená dorazí nebo ne. :slight_smile:
5. říj 2014 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem 13 DPO. Menstruaci jsem měla dostat včera nebo dnes a nc. Dneska test negativní, čípak vzadu. Dá se něco vyčíst z grafu?? Měřím poctivě první měsíc. Moc moc děkuji za jakoukoli radu
5. říj 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makronka1986 áno, bola som na preventívke a zo sterov vyšli zlé výsledky, tak bohužiaľ musím ísť...
6. říj 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joannah13 ďakujem zlatino :slight_smile: a tebe sa ako darí? :slight_smile:
6. říj 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, u mna zatial nudny zaciatok. ovulku mavam pomerne skoro, okolo 9-10DC, uvidime, co si na mna pripravi tento cyklus. idem si zaliat zensky cajik prave :wink:
6. říj 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa myslím, že dobré, dneska sem vstoupila do poslední třetiny, takto letí a spíš už se dostavuje strach, co bude.. jinak se cítím už až moc těhotně :grinning: šak už brzo to taky poznáš :slight_smile: já budu moc držet pěstičky, uteče to jako voda a šup a miminek se zavrtá do bříška. ono to lidské tělo není hloupé a ví, proč některé věci nedovolí, takže musí být všechno v pořádku a zdravé, aby se všemu dařilo dobře:slight_smile:
6. říj 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Můj graf BT.. MS má příjít 9.10. Co říkáte ?
6. říj 2014 ve 20:46  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek