Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

monasupinka
28. lis 2014

@verunka_korunka Tak se hlásím s blbou zprávou ☹ Včera jsem byla nějaká nafouklá a trochu jsem cítila podbříšek, a dnes ráno teplota 36,5 ... tak dnes čekám ms 🙂 každopádně jsem ráda, že už se něco děje a aspoň vím na čem jsem 🙂 a docela mně překvapilo, jaký hezký graf mi vznikl a že na něm jde vidět, že se v mém těle aspoň něco děje 🙂 že mě ta antikoncepce úplně nezničila 😀 tak snad bude příští měsíc úspěšnější 🙂 pro nás obě 🙂

verunka_korunka
28. lis 2014

@monasupinka tak nevadí, aspoň vis co a jak 🙂 graf občas vyjde takto krásně a jindy příšerně, že se ovulace špatně hledá. Blbé je, že ti ji ukáže až po, takže na plánování sexu jsou lepší ovulační testy.
Jo ještě jedna rada. Délka od ovulace k menstruaci by měla být ve všech tvých cyklech stejná, liší se jen délka pred ovulaci 🙂
Tak držím palečky na prosinec, to já budu mít ještě pauzu.

monasupinka
28. lis 2014

@verunka_korunka No, tak dneska mi přijde, jako by se zase nic nedělo, ale podlé té teploty si myslím, že je ta ms skoro jistá 🙂 aha, tak snad budu mít ty cykly aspoň trošku podobné a snad se trefíme 🙂 a nebo možná zkusím i ty ovu testy 🙂 Jo? 🙂 tak to jsem nevěděla 🙂 to je taky dobré vědět, že je to pokaždé stejné 🙂 budu to sledovat 🙂
Aha, tak to budeš mít takové novoroční snaženíčko 🙂 To určitě klapne hned 🙂 S novým rokem nový pokus 🙂 No to musí být, i kdyby nechtělo 🙂

verunka_korunka
5. pro 2014

Mám dotaz, snad někdo odpoví. Může kvasinkové infekce zvýšit teplotu? Buď už ovulace byla a nebo se mi zvýšila teplota... Beru na to nějaké prášky. Ono je to v podstatě jedno, stejně se ještě nesmíme snažit. Ale kdyby už proběhla, znamenalo by to další ovu na ostrově 😀 a ne až po návratu...

verunka_korunka
6. pro 2014

Tak asi opravdu ovulace proběhla minulý víkend, kdy jsem nemohla měřit... Dnešní teplota 37,1 už asi není výkyv

pajinka85
10. pro 2014

holky, je tu někdo??
máte taky někdo takove nizke teploty ikdyž OVU byla?

ivet1987
10. pro 2014

@pajinka85 teda spis vypada ze ovu nebyla. A neni to kvuli zime? Uz se blizi 😀

verunka_korunka
10. pro 2014

@pajinka85 měříš první cyklus, nebo tohle je výkyv? Taky bych řekla že ovu nebyla. Ty teploty máš moc vyrovnane. Jsou holky co mají nižší teplotu, ale mají ji nižší i před ovulaci třeba kolem 36 rovných...

pajinka85
10. pro 2014

@ivet1987
@verunka_korunka měřim ted prvni, tenkrát hsem měřila jedno a bylo z toho tehu.
Ale spinila jsem 3 dny, OVU test byl pozitivni a 16 dc me bolelo asi 3 hodiny hodne břicho.a taky jsem byla na preventivce a rikala ze Odpovídá folik dnu cyklu... tak jsem z toho jelen

verunka_korunka
11. pro 2014

@pajinka85 tak pak už jen jak měříš? Jestli v pochvě, tak už nevím a metoda měření BT pro tebe neni. Jo a měříš hned ráno, jak se probudis ještě v posteli? Je důležité aby jsi neustálá, nesla na WC a podobně, protože tímto se organismus zahřeje a pak by se ti blbe odecitala ta teplota.

pajinka85
11. pro 2014

@verunka_korunka měřím jak mám, mám to nastudováné. Dnes teplota vyletěla na 36.9.
Toto je ukázka mého grafu pred 3 lety.

makak21
11. pro 2014

@pajinka85 Bohužel cyklus odpovídá anovulačnímu...to, že na preventivce řekla dr. , že folikul odpovídá ještě neznamená, že praskl a ovulace proběhla...teploty nevypadají ovulačně, byl by mnohem větší výskok a teploty by se držely výš...tak, jako to bylo na tom před třemi lety...

pajinka85
11. pro 2014

@makak21 dnes mi udělal toto... doufám, že příští bude normalní. 😉

makak21
11. pro 2014

@pajinka85 Pokud se ode dneska bude drzet nahore, mohla by ovulace probehnout vcera, ale to se uvidi 😉

makak21
18. pro 2014

@pajinka85 Tak jak to dopadlo? 🙂

pajinka85
18. pro 2014

@makak21 takhle....dneska jsem neměřila, přepadla mě střevní chřipka. Prdím na to, čekám na MS. snad brzy dojde a ten další snad bude lepší.

verunka_korunka
25. pro 2014

Holky dotaz, když jsem teď na dovči a je tu teplota cca 30-35 stupňů, může se mi tím pádem posunout i měřena teplota? Sto pro jsem před ovulaci, normálně mám tak 36,4 ale teď mam 36,7... Budu měřit dal, ale doufám, že poznám jestli ovulace probehla... Konečně se mužem po 3 cyklech půstu po revizi zase snažit...

verunka_korunka
2. led 2015

Tak ovulace ještě nebyla a teplota klesla... Asi mi chvíli trvalo zvyknout si na to vedro tady

nikcur
8. led 2015

Baby, co poviete na moj graf, meriam prvy mesiac. Ak by bolo tehu mala by sa teplota este zvysit?

nikcur
8. led 2015

@verunka_korunka ahoj, mna by tiez zaujimalo ci ma pocasie vplyv na teplotu, napr. Teraz tie velke mrazy

verunka_korunka
9. led 2015

@nikcur myslím, že ho máš v pořadku. jestli jsiměla tak nízké teploty, tak i to asi víc nestoupne 🙂

nikcur
9. led 2015

Dnes mi stupla na 36,8 z coho sa tesim, len aby neklesla....

makronka1986
14. led 2015

ahoj snažilky, jak se tady máte??? my se stále snažíme...rok...

alenulkaaa
15. led 2015

Ahoj, BT pravidelně neměřím, proto bych měla dotaz na někoho, kdo se v tom vyzná. Zítra to bude sedm dní, co mám stejnou BT a to 36,8. Je to normální, aby byla furt stejná? Nebo je to spíš chyba teploměru, protože měřím vždy po probuzení, ve stejnou dobu...

slunicko1991
16. led 2015

Holky merim prvni mesic..myslite zr ovulka uz byla??nebo spis bude vubec ?nebo je to anovu
Acni nebojak je to??dekuji za rady

makronka1986
17. led 2015

@rybkaa ahoj po dlouhé době...vypustila jsem MK....a nic .))

verunka_korunka
23. led 2015

@alenulkaaa taky se mi to někdy stává, že je teplota stejná. Je to normální, neboj. Teploměr klidně zkontroluj po tom co vstane zajdes třeba na WC a pak se zmer, teplota bude určitě jiná než hned po probuzení.

makronka1986
29. led 2015

@rybkaa ahoj, jak Ti je??? já mám 5.den vynechání, včera negat.test, ale už sem měla i 10dní vynechání a nic...pak MS dorazila..ale tento cyklus mne začala bolet prsa, jenom bradavky, je to asi 6dní....tak uvidíme... 😉

makronka1986
30. led 2015

Dorazila MS...papapa holky 😒

sisstin
1. únor 2015

Ahoj holky, včera jsem začla měřit...ale vůbec se v tom nevyznám, můžete mi to některá osvětlit? 😉 Včera jsem měla 36,5, dneska 36,2 (ale probudila jsem se promrzlá), teplotu celkově mívám spíš nižší...když už mám 37 rovných, tak už jsem jako dost nemocná 😉 ovu testy dělám, zatím sílící duch...zítra už budu mít teploměr na měření BT s dvěmi desetinnými místy 😉