• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@dreana aha aha :frowning2: hele ale i tak,kdyby naaaahodou nebyla ovulace,tak muže byt další měsíc. Mé doktor řekl že mám anovulacni cykly díky jedné kontrole,nasadil clostil a pak za dva měsíce na další kontrole rikal ze to funguje vše jak má takže clostil nemam brát, mela jsem totiž dva dominantní foliky a dalších pár malých, takže i bez clostilu by to bylo dobrý. A četla jsem i ze občas se stane kazde ženě ze proste má nějaký cyklus bez ovulace. Každopádně držím pěsti at brzo dojde :wink:
2. srp 2016 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terka228 36.8 takze padla. Uvidime zitra a ve ctvrtek. To bude rozhodujici :slight_smile:
2. srp 2016 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana Jasně....a graf pak ovulaci vyznačí až po třech vyšších teplotách....ale jasné by to mohlo být, když víc začne stoupat...zkus začít testovat i ovu testy. Ty by Ti ovulaci ukázaly dopředu.
2. srp 2016 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana já mám pak na ovu testu 12DC pozitivní a na grafu mi začne stoupat teplota 14DC. Tak bys viděla, jak by to bylo u Tebe :slight_smile:
2. srp 2016 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka228 nemam je doma ale od prostiho cyklu to zkusim a uvidime :slight_smile:
2. srp 2016 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky u me asi fakt ovulace nebude.sem smutna. Test silne negativni a teplota nestoupa :frowning2:
3. srp 2016 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana Já myslím, že by ještě přijít mohla....cyklus se Ti může prodloužit. Zkus testovat a měřit dál. Chápu, že to je někdy zklamání, ale buď se přesvědčíš, že ten to měsíc prostě nebyla a nebo Tě mile překvapí, že dorazí o pár dnů později :slight_smile: Držím palečky :slight_smile:
3. srp 2016 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana hele ještě nehaž flintu do žita :wink: i když máš 26dní cyklus, tak pořád tam čas je... když nic, uvidíš co další cyklus a kdyžtak pořiď nějaké bylinky :wink: bude to dobré uvidíš :wink:
3. srp 2016 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terka228 jinak hlásím, že po dvou dnech klesnuté teploty dnes ráno 36,9 :grinning: takže zase stoupla :sunglasses:
3. srp 2016 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kastanek87 No super, tak to vypadá opravdu moc dobře :grinning: :grinning: :grinning:
Mně zase konečně 4DC klesla z 36.8 na 36.5, tak snad zas chvíli poje dole, aby pak mohla krásně stoupnout :slight_smile:
Ale Tobě už doufám neklesne :grinning:
3. srp 2016 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terka228 no já v to taky doufám :dizzy_face: tak držím pěsti, aby došla pěkně ovulka a vyšlo to :wink:
3. srp 2016 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terka228
@kastanek87 holky dekuji ale moc v to nedoufam. Jedina moje nadeje je ze mi to rozhodil gynex a kontryhel ktery sem zacala brat :slight_smile:
3. srp 2016 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kastanek87 to vypada nadejne! Drzim palce!
3. srp 2016 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dreana jo aha ty už bereš něco, no hele ten kontryhel nevím nevím u tebe, když máš cyklus 26dní... většinou se pije aby se cyklus zkrátil. Ten gynex bych brala, ten je celkově na spodek...
3. srp 2016 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kastanek87 ja tim prave chtela nastartovat ovulaci a asi sem ji zabila :slight_smile:))
3. srp 2016 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana 13DC je brzy plašit. I pokud máš cyklus 26 dní, tak může ovu klidně ještě být (luteální fáze bývá 11-16 dní, takže klidně až 15DC). Je klidně možné, že to bude anovulační cyklus, ale zatím podle mě není důvod si to myslet. Nenervuj se, je to zbytečné, fakt :slight_smile:
3. srp 2016 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ttm Tak ono spíš tím, že u mě podezření na anovulační cykly bylo už kdysi tak proto plaším :( Ale samozřejmě vím, že to mužeš být pouzději. Kdyby byla 10 dní tak je to až 15DC.. uvidím. Koupím testy a budu měřit a doufat..

Kéž bych měla do vínku víc trpělivosti :grinning:
3. srp 2016 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dreana to znám...:frowning2:
3. srp 2016 ve 14:42  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby co si myslite prosim vas o tomto teste?
19. říj 2016 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferkaferka no,co si myslet :grinning: pokud je to těhotenský,tak gratuluji
pokud ovulační,tak zatím pozitivní není,ještě mu kousek chybí :wink:
19. říj 2016 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 je to tehotensky test :relaxed:
19. říj 2016 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferkaferka tak pak je to jasné jako facka,budeš maminkou :wink:
19. říj 2016 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 to naozaj???? :grinning::grin::wink::smiley::blush: aj ked je ta ciarka taka slabucka?
19. říj 2016 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este mam aj druhy test aj tam je taka slabucka ciarka.. ale boli ma niako brucho, ako keby som mala dostat svoje dni :frowning2:
19. říj 2016 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferkaferka nemusí být stejně silná jako ta kontrolní.....OPRAVDU :wink:
a rozhodně to není jen falešná ryska
19. říj 2016 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to ste ma potesila :slight_smile: dakujem
19. říj 2016 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferkaferka prosila bych tykat.... :wink: sice se neznáme,ale tady je to tak nějak "automaticky" :grinning:
19. říj 2016 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,už nevím kam napsat,tak snad mi tu některá z vás odpoví. Přikládám svůj graf s dotazem zda podle vás proběhla ovulace? Moc díky za odezvy
2. led ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdo tu jste trošku zběhlé v grafech, co si myslíte o tomhle mém? Jsem z toho jelen. Měřím se už dva roky a celkem si myslím že se orientuju, ale teď nevím. Mám PCOS a dlouhé cykly, ovulaci nepravidelně kolem 20 - 30 DC. Tentokrát to vypadalo na anovulák, začla jsem slabě krvácet, jenže to vůbec nebylo jako moje normální ms, krvácení slabé a tmavou krví s hlenem. Před a po jsem zaznamenala bílek a 5 dní po té vzestup teplot. Nevím co si o tom myslet, násilně jsem to spojina do jednoho grafu, ale nějak nevím jestli to počítata jako dva cykly nebo jeden. Ten druhý by totiž měl ovulaci strašně brzo a trval jen 19 dní, což se mi nestává. na druhou stranu se mi ani nestává krvácení při ovulaci a tohle navíc bylo o dost douho před ní. Co myslíte?

[url=https://www.fertilityfriend.com/home/59d01b]My Ovulation Chart[/url]
14. únor v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek