• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
Mohla bych mít dotaz na zkušenější? BT jsem měřila už dříve (před prvním těhotenstvím) a věřím, že i díky téhle metodě se otěhotnět podařilo :slight_smile: nyní se snažíme znovu a tak zkouším již osvědčenou metodu, ale hodnoty jsou hrozně rozházené a vůbec tomu teď nějak nerozumím :grinning:
Od 19DC beru Utrogestan kvůli úpravě cyklu (měla jsem ho velmi nepravidelný, 60 dní, z toho 17 dní apod...)
Přikládám prozatímní graf tohoto cyklu, třeba vás tam něco trkne nebo mi jen řeknete, že je anovulační :slight_smile:
Děkuji moc za případné informace (určitě tu nebudu otravovat jen jednou) :wink:
9. kvě ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zřejmě se nedočkám odpovědi ani tady, ale i tak to zkusím. Chci se zeptat, zda podle grafu, který přikládám, byla už ovulace nebo teprve bude. Vždy mi vycházely i testy a ovu byla kolem 16 DC. Testy ale spíš slábnou :frowning2: . A teplota taky klesla, tak už nevím. Děkuji za rady.
14. čer ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajronka Zatím nebyla :wink:
14. čer ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttm aha, tak to je hodně blbé teda.. beru Utrogestan vždy 18DC, což je dnes a teď mám strach si ho vzít, aby mi tu ovu nezastavil :frowning2:
14. čer ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajronka Je tam špatně ten dnešní pokles, kdyby byla dneska ta teplota znovu 36,7 nebo víc, tak bych řekla ovu 16DC. Nebyly dneska třeba jiné podmínky měření (třeba že jsi měřila dřív než obvykle apod.)? :wink:
14. čer ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttm jako měřím pořád stejně, tak si nejsem jistá žádnou změnou.. mě napadla ještě nidace, ale to je asi brzy, že? :slight_smile: a moc děkuji za reakci! :wink:
14. čer ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajronka Na tu je brzy, teď by bylo vajíčko někde na cestě, ještě se ani nezačalo zavrtávat :wink: Ale teplotou ta ovulace bohužel potvrzená není - teoreticky když zítra vyskočí teplota nad 36,7 (aspoň těch 36,8), tak by se dalo použít jedno z pravidel výjimky, takže ovu 16DC. Tak bych počkala, co ještě udělá teplota zítra :wink:
14. čer ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ttm tak uvidíme :slight_smile:. Jenom nevím, co s tím Utrogestanem.. beru ho už déle na srovnání cyklu a srovnal se mi už hezky. Tak nevím, jestli mám posunout ještě o den a tím si prodloužit cyklus?
14. čer ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se zeptat ještě jednou, jak to vypadá s mým grafem a tou ovulací? Co myslíte?
16. čer v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajronka 8.6 pravdepodobne nastala ovulace
16. čer v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jullli super, kéž by :pray: . Většinou ji právě mám 16DC, tak teď mě ty teploty zmátly. Moc děkuji :slight_smile:
16. čer v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát se teď dívám, že jsme tomu snažení zrovna v tomhle období moc nedali.. :frowning2:
16. čer v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajronka 8.6. určitě ne, vždyť tam není vzestup :wink: Ovulaci bych viděla 15DC (tzn.11.6., jestli dobře koukám), teď už jen čekat. Držím palce :wink:
16. čer v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttm já jsem z té ovulace pokaždé celá tumpachová :grinning: . Ale pokud to bylo toho 15.6. tak tam snažení bylo celkem dost :slight_smile:. Akorát to už jsem zkoušela i testy a byly negativní se slabší čárkou..
16. čer v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak abych se naštvala ještě víc, udělala jsem poslední ovu test, co jsem našla. A hádejte co.. zesílil! Takže tento měsíc zase nic :frowning2: .
16. čer v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, není tu nějaká snazilka co potřebuje agolitin? Zůstali mi 3 z 5ti ampulek, nejlepší Brno nebo popuvky daruji...
17. srp ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jen tak zpětně přemýšlím, když mrknete na můj graf, tak jsem otěhotněla asi přesně v den ovulace, že? A byla určitě v tom vyznačenem dni, později ne že? Díky
20. zář v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek