• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
nelka a dnes si už neskúšala test rovnakej značky, či to nie je o malilinko silnejšie? :slight_smile: nedáš ducha do albumu? :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam co to vidim? 10tt? strasne moc ti gratulujem....a drzim palceky nech ste zdravi a aby ste pekne rastli... :wink: :wink: :wink:
17. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam keď zajtra neklesne tak skúsim, doma už nemám. toho ducha ani nepočítajme
17. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
neli:

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

ale práve v posledných dňoch som nemerala teplotku, lebo sme boli s drahým na víkendovom pobyte a nechcelo sa mi tam šaškovať s teplomerom.
17. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mata ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face:

nelka tak držím zajtra palce :wink: :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelaaa :wink: ak si nemala zvysenu telesnu teplotu tak ten prudky vzostup je silne podozrivy :grinning:

govi ale ovu teploty mavas okolo 36,7 nie ???
17. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri práveže písala, že bola zvýšená aj telesná :angry:
17. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaa :slight_smile: som zle precitala... ale aj tak sa to pekne "hadicuje" :wink:
17. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky tak mna uz naozaj trafi ja to uz vzdavam...sedim za pc a zrazu mokra..utekam na wc s nadsenim ze mrcha si to rozmyslela kedze tu o nje tolko pisem a prisla a ja sadnem na wc a taky natahovaci hlien sa zo mna vylial ze konec ...som v soku a uz ma to zacina rozculovat co sa so mnou deje..tak som si spravila dalsi OVU testik a vysledok kuk do albumu ....to mam akoze cakat dalsiu ovulku alebo kto mi v tom poradi..takze mam pocit ze zajtra sa prejdem k dokimu na usg nech pozrie lebo mi zacne s toho sibat viac ako mi sibe
17. lis 2009 v 15:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri hej, ja mám s hadicami len dobré skúsenosti :grinning:
17. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim ze sa nieco deje ale neviem co ....a treba na to prist :sweat_smile:
17. lis 2009 v 15:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu a ktorý DC si? Neskúšala si tehotenský test?
17. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se opět asi stanu pasivní snažilkou :frowning2: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už to kašlu fakt...
tak můj drahý dojede domů po 14ti dnech na 5 dnů a oznámí mi,že v pondělí odjíždí do práce na 3 týdny.si už snad ze mě dělá asi pr...del! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
to kašlu fakt...stále sama,malý stále bez tatínka,...a jednou...až zázrakem něco splodíme...mu budu tak akorát posílat fotečky do Prahy prvních zoubků a nahrávat první slůvka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

achych jo :slight_smile: :frowning2:
17. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam ano skusala dnes som 32DC ...ale bol biely no snad duch ale uz ani nim som si nie istaaa...ale moje cykly su 38-40 a posledny 43 takze ja uz neviem nic :sweat_smile: ..len to ze pred par dnami som mala ovu testiky uz normalne negat a dnes ma zaskocili ...proste som objav :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 15:22  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titulienka ovu hlien mavaju aj tehulky :wink: nechapem tie tvoje testiky ovulacne aj minule si mala silne pozitivny po ovulke, zeby si mala stale zvyseny hormon LH :confused:

skus este zajtra tehu testik.

oh mscat to mi je luto :unamused: to nase.. :confounded:
17. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebo viem, že niektoré baby spomínali, že aj pri tehotenstve vychádzajú pozitívne ovu testy, tak ja len preto :slight_smile: a to si skúšala ten tehotehský test teraz niekedy, či už pred pár dňami?
17. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ano tak sami to vidi ze mam ten LH zvyseny a nevies s coho moze byt .....citala som ze aj pri PCO je LH zvysene :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....skusim este zajtra tehu testik
17. lis 2009 v 15:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri snad tie tvoje ked mi potom posles nebudu take na mne zavisle ako tie co som kupovala ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 15:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusala som ho dnes rano .... :confounded: no uvidime niekedy naozajvyjde testik s II az na 14 den aj neskor tak uvidime
17. lis 2009 v 15:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, no keby som ja vedela, aké mávam ovu teploty :unamused: . Pred dvoma rokmi s clostilom som mala ovulku pri cca 36,8, tak uvidíme :wink:
17. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:to ano..a hlavně mrzí...protože chci aby jsme trávili spolu co nejvíce času...ale bohužel :frowning2:
co se dá dělat..ale už mě to vážně štve.

holky jak to chodí s tou folikulometrií??
17. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu dufjme, ze budu dobre :wink:

govi no mne sa ta 36,4 este nedzda ako poovulacna. uvidis dalsie dni.
17. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, no veď práve. SOm si istá, že ovu ešte nebola, lebo teplotka je nízka. A podľa hlienu to tiež neviem nejako zistiť, lebo ako som tu písala pred pár stranami, riešim dilemu, či to je egg hlienik alebo spermie :unamused:
17. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
govi skus lezat po sexiku polhodinu, potom uz by zbytok mal ist von ked pojdes na wc a skus po par hodinach cheknut hlien . to uz nebudes mat tak vlhko vsade, hlien sa natahuje ovela viac ako spemose. alebo skusaj rano ked vstanes.
17. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky nevíte..s tou folikulometrií?jak to je?dr přesně zjistí kdy proběhne ovulace?
17. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat ano ...vidi vlastne ako ten dominantny folikul rastie tusim mi vravel 2 mm za den takze by to s presnostou vedel predpovedat..preto idem aj ja na folikulometriu ... :wink:
17. lis 2009 v 16:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdze moje ovu testiky su neustale pozitivne kedy si zmyslia :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 16:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, ale akurát ma dosť bolia vaječníky, tak možno teraz :wink: Ale prečo obe???
17. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscaat ja som bola dvakrat na sone, podla velkosti folika si ma zavolal na druhykrat, tu uvidi na usg.

no pozre potom ci folik praskol.

govi aj mna niekedy bolia obidve.nevime cim to je :confused:

no a pozre
17. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ms cat pri folikulometri sa sleduju folikukky ako rastu ale ked chces vediet presne kedy tak na to je dobry pregnyl.. po pregnale nastava ovulka myslim ze do 36 hodin...
17. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek