• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
titulienka:aha...a tam se chodí jak často?a kolik má mít asi mm když se chystá prasknout? :slight_smile:
a to se platí nebo jak? :slight_smile:
17. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi zabludili slova :slight_smile:
17. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky...co porabate...? ja som dnes bola v robotke a teraz relaxujem pri pc
17. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat...ja som chodila aj tri krat na 13 den,14 a 15 lebo v tom case mam ovu ... mal by mat nad 20 mm
17. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha..tak děkuji holky...já že bych si tam na to zašla a popřípadě si přítele zavolala na den noc domů z prahy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Mohu se přidat?
První měsíc měřím BT a takto vypadá můj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2b16ce ... Podle mě ovu nebyla a MS taky nikde, ani mě nebolí břicho jako před MS. Asi v pondělí navštívím doktora.
Chtěla bych vědět váš názor. děkuji.
17. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela žiaľ ovu podľa grafu naozaj nebola.... to mávaš bežne takéto dlhé cykly a stále potrebuješ vyvolávačku? či je to výnimočný stav toto? :confused:
17. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem chtěla dodat, že si kontroluji hlen a teď posl. dva dny ze mě jde hrozně moc hlenu, ale podle toho co jsem čela bych před MS neměla mít takový hlen. fakt tomu nerozumím, teprve začínám poznávat svoje tělo, takže budu moc ráda za každou radu. děkuji
17. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenda poslala som ti SS dakujem :wink:
17. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak máš veľa hlienu, tak sa možno ešte len teraz hlási ovu :wink: teplota ti totiž dosť klesla... ja by som sa na vašom mieste snažila práve v týchto dňoch :dizzy_face:
vysasila jsem HA před třemi měsíci. První měsíc ovu podle lékaře neproběhla a měla jsem cyklus 41dní(bez vyvolávačky), druhý měsíc jsem měla cyklus 30dní a ovu podle lékaře byla. Na doporučení lékaře si měřím BT, protože mám asi nefunkční jeden vaječník. A tento měsíc vypadá takto.... Napadá mě, že by ovu mohla jedině proběhnout později. Dnešní teplota je nejnižší ze všech... že by... ale nechci si dávat naděje. V pondělí asi zajdu poprvé v životě na vyvolávačku... ach jo...
flamenga: to bych byla moc ráda, ale nechci si dělat naděje... Děkuji za názor... Jinak včera jsme se snažili a dnes asi zkusíme štěstí. za to nic nedáme, že? :wink:
17. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela:je opravu možné..že až ted bude ovu :wink:

podívej se kdy až já ji měla :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
17. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat: tak to jsi dobrá... já bych asi byla už u doktora a chtěla vyvolávačku. tak dlouho bych nevydržela čekat.... To jsi tak měla poprvé, tak dlouhé a tak pozdě?
17. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela ešte je možné, že práve tento mesiac "pracuje" ten nefunkčný vaječník... tým pádom bude mesiac anovulačný
17. lis 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela:to bylo hlavně pro povzbuzení :wink: :wink:
u mě to bylo složitější..to byla má první nečekaná ovu po půl roce. :dizzy_face:
já chodila k dr.nechali jsme tomu volný průběh..menstruace mi ted naběhla taky konečně sama... :slight_smile: musela jsem čekat...protože minulý rok jsem měla injekci depoprovera..to blokuje delší dobu-až rok ovulaci a dohharašilo mi to i menstruaci.takže mi první nasadil léčbu která nepomáhala a ted se zdá to naběhlo samo :slight_smile: tak snad to bude pokračovat jěště líp

a tobě přeji at se ovu objeví :wink: :wink:
17. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga: jj, taky mě to napadlo, ale kde se toulá MS... ta by přece měla být i bez ovu?ne?
17. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
danieala:já ms moc taky neměla bez ovu...a když už tak slabé špinění :stuck_out_tongue_closed_eyes: kvuli nízké sliznici.
tu máš v pořádku?
17. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat:aha, tak to chápu... já před braním HA měla hrozně nepravidelnou MS, třeba jsem ji i 3měsíce neměla. HA jsem brala 11let a naivně si myslela, že se to po vysazení spraví... Každopádně pondělek to jistí. Třeba mi řekne ať ještě vyčkám...
17. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat preco si mala picnutu tu injekciu?
17. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat: to nevím... začala sem brát bylinky na hormonální úpravu, na ovulaci a na sliznici, takže opravdu nevím...
Když jsem dostala MS v cyklu bez ovu, tak jsem měla slabou MS. ale byla...
17. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielka, a aké bylinky?
Kočky, neviete, čo by pomohlo k ovu hlienu? Niekde tu som raz čítala, že je nejaká bylinka, no netuším :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
govinda:mám je namíchané od bylinkářky. vyplnila jsem dotazník, pak jsme se setkali osobně a podle toho mi to namíchala. je tam:kontryhel, truskovec, dobromysl, mateřídouška, lékořice, levandule, třezalka, měsíček, rozmarýn
17. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
govinda:jo a piju to 2krát denně po dobu 10dní, pak 2dny pauzu a zase 10dní piju, 2dny pauzu....
17. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielka: takže taký mixík :slight_smile: . Ja sa len tak pýtam, lebo každý pije niečo iné :grinning: . Tak nech to zaberie :wink:
17. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
govinda:kéž by... děkuji.

A jak jstena to vy holky? Kolik je vás už z vaší diskuze těhotných a kolik snažilek?Máte tu nějakou potencionální těhulku....???
17. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaela:to byla anitkoncepce...ta injekce jednou za 3 měsíce..poslední byla přesně minulý rok v listopadu..a přesně po roce jsem měla ovu. :slight_smile: už jsem v to ani nedoufala.
17. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat: a MS jsi bez ovu měla pokaždé? nebo se ti stávalo, že nebyla(po vysazení antikoncepce)
17. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak neviem ci by som sa na taku injekciu dala nahovorit.... :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaela:já už ted taky ne...je to svinstvo totiž.

daniela:nemívala vůbec a nebo po 14ti dnech a nebo jen špinění.
ted dorazila od srpna.
17. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek