• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
tremonti no vidíš :slight_smile: takže teoreticky mohla byť naozaj vtedy ovu :slight_smile: Fakt by som na tvojom mieste testla, pretože to naoazj môže byť tak, že plodík potrebuje podporu :pensive:
18. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja zijem v Nemecku..A tu zatvorili DM ko o pol siedmej.. isla som okolo ale nedostala som sa dnu..Uz bolo zamknute..Lekarne tu zavreli o 18:00 :( Dufam, ze zajtra vyjdem skor ..Na test sa uz aj citim normalne.Tak dufam, ze zajtra mi to klapne :slight_smile:
18. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
albao ...ahoooooooooooooooooooooooooj jasneeeeeeeee a sa tesim velmi :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 19:46  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
flamenga:no tak ja to skusim rano normalne som sa teraz vylakala dufam ze ak // tak nie je neskoro :frowning2:
18. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tremonti :unamused: neboooj, len vieš, špinenie z niečoho je, nemusí byť vôbec z tehotenstva, ale istota je istota :wink:
18. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
albao nenene ,ale dneska jo a pokusíme se i další dny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uvidíme a co ty jak jsi na tom??nevidím grafík..nebyla jsem doma...
18. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
titu: ja si este pockam, ratam ovu az niekedy okolo 7. decembra :slight_smile: To budem pod stedrym stolom testovat! :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
albao skuks testnut potom aspon den pred nech mas ten najsuper darcek pod stromcek pre vsetkych:slight_smile:)))
18. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
salute: ja som chcela testovat v piatok, ale som nejak nizko, tak to asi ani nebude mat vyznam. Rano ma to zaskocilo, ale uz som v pohodke. Bude ako ma byt. Mozno si naozaj // najdem pod vianocnym stromcekom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/albao
18. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tremonti: to si musim pripravit aspon 10 testov, my mame siroku rodinu! :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
pozri odfotis a das uz len foto:slight_smile:)a pribalis trebars cumlik:slight_smile:)
18. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tremonti: to by ma potesilo :slight_smile: A mojich rodicov a svokrocov by uplne svaclo od nadsenia, oni sa strasne tesia a my im to tajime, stale im hovorime, ze miminko az neskor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
albi hmmmmmmmmm kurna šopa...tak nesmutni kočko čekám na tebe a třeba na vánoce budeme mít ty krásné // uvidíme..tak papapa holky krásný večer
18. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to by ich isto svaclo,u nas sa riesi vsetko takze nasi a svokrovci sa pravidelne kazdy mesiac pytaju ci uz?je to kvoli tomu lebo vedia ze sme behali po vsakovakych vysetreniach,niekedy sa az smejem s akou presnostou vedia kedy sa maju pytat:slight_smile:)
18. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
já myslím,že spíš zase nějaka chyba v hormonech :frowning2:
18. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
salute: urcite :wink: Paaa!

tremonti: no oni by sa trapili, ze sa este nepodarilo, tak im to nehovorime. Aspon teda zatial to psychicky zvladam. Ale par razy som sa uz skoro preriekla, lebo su mi svokra aj mama ako sestry :grinning:
18. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
evik a mala si robeny hormonalny obraz?
18. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
několikrát..ale ted ne... skoro vždy rozhozené hormony:-/
18. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
aj beries nejake tabletky na upravu?
18. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jestli to bylo na mě,tak nee, ted neberu nic... jsem po vysazení HAK a od té doby jsem mrchu nedostala :frowning2:
18. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic...musim jit...dobrou noc :pensive:
18. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
19. lis 2009 v 06:45  • Odpověz  • To se mi líbí
19. lis 2009 v 07:02  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Titulienka, priam na ovulačné teploty :sweat_smile:

Ja tento mesiac naozaj nechápem, čo sa s mojím telom deje :fearful:
http://www.fertilityfriend.com/home/bihan

Absolútne netuším, kedy bola ovulka, skôr predpokladám, že na 23DC ale nikdy som nemala takéto nízke poovulačné teplot, ani také nízke predovulačné, väčšinou som bola na 36,5-36,6 a hneď po ovulke to vyskočilo na 36.9 a vyššie.. tomuto fakt nerozumie.. a tie dva týždne plodného hlienu...fakt som zvedavá, kedy dorazí mrcha tentokrát. :rolling_eyes:
19. lis 2009 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
bihan ešte môžu rásť
titu :unamused:
19. lis 2009 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, ja nejako padam, zeby to chcelo vystrelit na ovulku?? ale to je este skoro kedze ju mavam 21-25,,
ale dnes konecne muziček pride zo 4 dnovej sluzobky, tak sa telo asi pripravuje :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a05cd
19. lis 2009 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
bihan veru ani ja si netrufam povedat kedy bola...

mna to tiez natahuje ako zuvacku

http://www.fertilityfriend.com/home/278331 :sweat_smile:
19. lis 2009 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja sa pridavam k vseobecnej skepse:
http://www.fertilityfriend.com/home/albao
Takze budem na 36.4 - 36.5 este 4 dni do mrchy.
19. lis 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojteeeeeeeeee :wink: :wink: ako sa tu mate?

albao: ma nehnevaj! si na rade, katkaajurko caka :grinning:
19. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ako je mozne ze mi tu ukazuje ze som 6tt ked som 5tt+0? :confused:
19. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek