• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
evitka, krish: no zacinam tomu chapam. Krish ty si teraz 5*7 = 35 dni od poslednej MS ? Ze by zacinal uz ten siesty? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To bezi! Ejha.
19. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som brala aj vodnara aj rybku aj byka aj kozorozca a hlavne vahu :grinning: :grinning: ale skorpionik je fakt velmi tazka natura :unamused: a aj panna... a ja mam komunikacny problem aj s rakmi :grinning:
19. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan-mam rovnaky zavazok :grinning: :grinning: a aj mne samej to pride divne - vazne - aj sa to bojim nahlas priznat-ale ja mam fakt okolo seba - pockajte zratam 6 skorpionov -a je to KATASTROFA s nimi - cista KATASTROOOOOFA
19. lis 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: no takto: 1.den poslednej mrchy som mala 15.10. a dnes som 36.DC
No ale planovat sa to neda. Kamaratka mala porodit skorpiona, trapila si nad tym hlavu - a ma levika! :wink: Velmi predcasny porod, ale znamenie uplne ine ako si mysleli :slight_smile:
krish: jeeeeeeeej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak to si fakt 6tt!
19. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, musim sa presunut do prace. Papa za pol hodinku :wink:
19. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alba, dá :grinning: naša malá bola naplánovaná Váha :wink: ja s ostatnými znameniami problém nemám, ale škorpíka fakt ee.. snáď to stihneme skôr :grinning:
19. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: :cry: :cry: :grinning: :grinning: fnuk :slight_smile: ono je to vazne pravda.
19. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan to vam zavidim-ze vam vysla vaha :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To tak strasne rychlo uleti :wink:

bihan: ejha, tomu sa hovori planovane rodicovstvo :grinning:
19. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam vychadzalo ze Maximko bude panna, termin nam vychadzal na 18.9. a nakoniec sa vypytal na tento svet o 6 tyzdnov skorej 4.8. aj ked len na chvilocku
19. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki.

moj mm je skorpion :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri a ty?
19. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moj nazor po tom vsetkom je, planovat si dieta podla znamenia je blbost,,
hlavne je ze pride a ze bude zdravucke,,,,
Kolke zeny co by dali zato aby mali dieta v akomkolvek znameni,,,
19. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko dievcata :slight_smile: Ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/2740a2

Co je inak nove? :wink:
19. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ano dia to mas pravdu...dietatko je dar...a je na nas aj zle znamenie dobre vychovat :slight_smile: ze? len je to pri niektorych tazke :grinning:
19. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som BYK :grinning:
19. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alba.. aj druhé bolo plánované na vodnára.. a akosi sa to pretiahlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Diapozitiv, to si praje predsa každá mamina, aby bolo dieťa zdravé, ale to neznamená, že sa budem tváriť, že nemám žiadne preferencie :wink:
19. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, znamenia...ja som rak :slight_smile: veeeeelmi dobre znamenie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zlu skusenost mam s pannou - baba a skorpion chalan ....aaaaaa :grinning:
19. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibi mala si tiez skorpiona partnera ?
19. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aano lauri uz si spominam :slight_smile: byk je dobry

bihan jaj keby to ale takto islo..ale u nas co sa mesiace snazime to uz moc naplanovat nejde :unamused: aj ked - toho skorpika vynechavam aj ja... :pensive: :sweat_smile:
19. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibi - ja mam s muzmi rakmi komunikacny problem... keby sa mi to nezopakovalo tak neverim ale je to tak... a to nie len co sa partnerstva tyka...nejako je tam urcita bariera a ani silne city ju nevedia prelomit..neviem cim to je - a je mi to aj luto... je to zvlastne

ale kamaratku mam racika a ta je fajn...

ja zase mam hlavne skorpionov zeny okolo seba a brrrrrrrrrr
19. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobra debata...no ja znamenie neplanujem...my sme mali mat byka 28.4 a mame nakoniec rybku 21.2. a mm je tiez raz lev a raz panna 23.8 ...... :slight_smile: a ja panna ... az do smrti :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka oni vedia poriadne pichat ti skorpioni ze ? :wink:
19. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, ano, mala som skorpiona :slight_smile: A bol v pohode, kym mu nepreplo :grinning:

Kati, ano raci su vseobecne malo komunikativni, poznam par rakov chlapov a su to dobri ludia, ale kecaju len ked si vypiju, alebo maju vynimocne dobru naladu :slight_smile: Inak, podla mna su raci dost osobite znamenia, neviem ludi rozoznat podla znamenia, ale raka vzdy odhadnem.

A co sa tyka babatka, to neplanujem, lebo naco? Osud (alebo panbozko) to aj tak zariadi po svojom a nie ako ja chcem :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano pichat presne a presne-ked im "prepne" tak je to koniec a co som si vsimla-ked nie je po "nich" tak je zle..alebo ak sa nieco stane a musia sa zmierit v zivote s novymi skutocnostami - tak im to bud vobec nejde alebo len velmi tazko... neradi proste menia plany - ktore suvisia s nimi-ak sa to tyka aj niekoho ineho...

no a raci chlapi... komunikacia uplne zla a este aj z mojej skusenosti dost velky sebci :pensive: a suknickari
19. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne :slight_smile:
Já dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/28bfde
Ovu se mi přešoupla z 12. na 14. DC

Holky, já jsem štír-skorpion a mm je skopec. Hrůzná kombinace, všude jsem se dočetla, že spolu ani nemůžeme být, že se zničíme, tak nevím :slight_smile: Ale klape nám to úplně skvěle, nejsem typickej štír :wink:
19. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, ja som vodnar a moj panna, ja som v pohode, ale on obcas vie byt pekne zataty a to je peklo potom.. panna je naozaj velmi tazke znamenie, dieta by som chcela vodnara ale zenu, lebo muzi vodnarikovia nie su moc dobry, aspon moja skusenost je taka... ale v podstate mi je to jedno v akom znameni budem mat dieta.. len nech nejake je :slight_smile:

holky, neviete ci uz danka24 porodila??? furt to tu sledujem a cakama a cakam a nic.. v pase ma ze je v 41tt tak ja vazne neviem... neviete niekto?
19. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sranda s tymi znameniami
19. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek