• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
no tak to ano ale urcite to nieco do seba ma :wink:
19. lis 2009 v 11:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prinzesz tak na tie panny si sa trafila ja som panna a riadne zatata ked nieco chcem tak cez mrtvoly a moj mm je lev - panna je tak na rozhrani takze v urcitych veciach je tiez ako panna... a vtedy sa ideme doma pozabijat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak sa ako zije s levom? aky je?
19. lis 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky
tak jaká? :slight_smile:

já stále takto.:http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

jinak já jsem rak..a k sobě jsem 2x měla partnera raka..a můžu říct že hruza.to se nesnese :grinning: s obouma jsem byla pak ve stadiu facky a pomalu válka roseových :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted mám pro změnu lva a ok :grinning: hlavní kdo u nás velí jsem já.. :slight_smile: ale taky mám vždy pravdu..pak to tak dopadaá když si nedá říct :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chcem sa vas spytat, ake mate skusenosti s tehot.testom pepino.ja na 100% spolahlivy?
19. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic nie je 100% :slight_smile:
niekedy ukazuju duchov, alebo slabe ciarky,,, ale netreba skoro testovat,,,az ked bude meskat niekolko dni,,,
19. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
janu no u tebe to na ducha nevypadá je to krásná druhá čárka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkaajurko - tak ako so vsetkymi znameniami - aj lev ma nieco do seba a zase niekedy je na zabitie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
testik mam v albume a druha ciarocka vybehla po niekolkych sekundach, dnes by mala prist ms a su // :slight_smile:
spravim si dens este jeden, ale iny, ci aj tam budu kolajnicky.
19. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, ta druha je nazivo este krajsia,aaaach, len nech silnie :dizzy_face:
19. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
januliatko taka ciarocka uz nezmizne uz len bude silniet...duch vyzera uplne inac... :wink:
19. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som si spravila test modra sprava a tam tiez // :dizzy_face: , tak sa tesim.
19. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak blahozelam ..ako dlaho ste sa snazili? a kedy si mala poslednu mrsku?
19. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mich a dokaze ten lev aj prijat nazor druheho..nema problem s autoritami a tak? je rodinne zalozeny? citlivy?

januliatko gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: ja mam 2 blizkych kamaratov levov - obaja su trhnuti umelci :grinning: Citlivi su az privelmi, velki individualisti, ale ja som s nimi vzdy dobre vychadzala :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je velmi rodinne zalozeny az niekedy prilis... da si aj poradit...ale nema rad zmeny...strasne tazko ich prijma...
cize ja dovolenky kupujem bez neho a poviem mu tyzden pred odjazdom ze sa ide... 3 dni sa durdi a potom pohoda a aj byt som podpisala sama tyzden pred jeho navratom z Anglicka,lebo inac by som ho z toho dvojizboveho ,ktory zdedil po tete nedostala...tazden sa certil a potom nastupil v monerkach a bural priecky...
19. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak umelci mi vyhovuju - aj MM je :slight_smile: a ja mam k umeniu dobry vztah :slight_smile:

tak dobre vediet takuto taktiku - ok - tak ste ma presvedcili-mozeme sa s MM snazit aj tento mesiac :grinning:
19. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moj je v podstate na rozhrani lev panna lebo 23.august.... ja by som to podla znameni neriesila..tak ci tak to bude nase babetko ci to bude rak,skorpion alebo lev a budeme ho lubit rovnako...a tie povahove crty...no neviem neviem...kazde znamenie ma nieco dobre a nieco zle ...tazko vybrat... ja budem rada ked budem tehu a kaslat na to znamenie...prve som myslela ze sa budeme snazit o dievcatko , nemat sexik primo ked je ovulka ale o den dva skor...ale teraz cert to ber nech som len tehu...aspon nebudem musiet pri chlapcovi kupat novu vybavu... :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved ano :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev/panna aj tak by som ho nikdy nemenila... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
januliatko- blahoželám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
princesz, my sme tiez kombinacia ja vodnar a mm panna :slight_smile:...ja som skor vybusna, vsetko chcem hned a mm je kludaaaas, puntickar, neda sa s nim hadat, vzdy hovori, ze my sa nehadame, len ja sa vykricim :grinning:
januliatko, blahozelam :dizzy_face:
tuniska, tak dobre sa pozera u Teba na ten udaj "9tt", ale hned mi prebehne v hlave Vasa story....
19. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby jak to robite ?? :slight_smile: furt sa tu dakto objavi a zahlasi, ze je tehu :sweat_smile: zacinam mat z toho depky :grinning:
19. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby urobte kuk do mojho albumceku
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3549325&vReferer=%2Fphotos%2Fmichaela80

ja uz netestujem...isla som tie testy odniest do spalne aby ma nepokusali a jeden som len tak zo srandy urobila...je mozne zeby som ja urcitu hladinu HCG mala prirodzene bez tehu? :frowning2:
19. lis 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte snazilka, mozes sa k vam pridat?
my sa snazime zatial len par mesiacov...ale aj tak som netrpezliva... :frowning2:
mam otazocku, meria niekto BT aj pri praci na smeny, resp, v 24-ke sluzbe???dik za odpoved
19. lis 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
snazilky :wink: som chcela napisat
19. lis 2009 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaela to bude nejaka haluz, co je to za test ? neviem z coho by mohlo byt zvysene hcg, nic ma nenapada.
ale mozes mat zbytky mozno z minuleho mesiaca, nejaku uplne niyku hladinu ??

huhu da sa meriat aj na smeny ale bude to velmi dolezite merat presne v rovkanu hodinu ked si po smene.
na prvej strane je link o merni BT skus prstudovat a je to tam vic opisane.
19. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hu.hu. neviem ci sa da takto merat ked mas rozhadzany sluzbami cyklus.... :frowning2: ale treby skusit..ked nie tak aspon ovu testiky...
19. lis 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam este jednu otazku..ovplyvnuje duphaston bazalnu teplotu?
19. lis 2009 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja beriem duphaston 4 roky a sa mi zda ze nie...beriem ho od 16 do 25 dna..
19. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek