• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
reivka a co tie dve deticky?? prisli hned ?? alebo ste cakali dlhsie ? a vtedy mal chut ? :confused:
21. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
reivka: :frowning2: :confounded:
a kde má manžel problém? :frowning2:
přece jsi jeho žena..měl by mít chut :unamused:
ä to prádélko by ho mělo potěšit a ne říct,že nemusíš. :frowning2:
a nechceš s ním o tom mluvit?
21. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo u nás to bylo taky tak, hlavně manžel vždy nějakým čidlem vycítil, že se snažím kvůli ovu a pak ho to tak streslo, že to bylo milování leckdy o ničem. Jinak souhlasím s tím, že náděj umírá poslední. Když jsme jeli do Chorvatska, tak už několik dní jsem měla vodnatý až vaječný hlen, nejvíc ten čas, co jsme trávili v autobuse, tak jsem si říkala, paráda, tak jsme ovu pěkně prošvihli, ale hodila jsem to za hlavu, užívala si dovču a díky blbému počasí jsme se každý den milovali :sweat_smile: (dovolené fakt dělají zázraky!!!) Teplotu jsem u moře neměřila, ale podle stáří plodu, musela přijít ovu až na konci dovči :wink:
21. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
on o tom nechce hovoriť, ale práddielko mi kúpil minulý týždeň a najhoršie je že ked sme napr. boli v nábytku tak hovoril, že napr. túto postel kúpime malinkej (lebo chceme dievčatko) no na slučku
21. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo..je možné reivka..jestli není seklý třeba kvuli tomu,jestli na něj netlačíš..jen kvuli ovulaci například.chápeš..jestli to nebere jako povinnost a už ho to štve ..nevím .chlapi jsou zvláštní tvorové.

tak jak píše rintintina.pak to manžela vystresovalo..že se očekává že něco splodí :sweat_smile:
21. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kdosi tu má zácpu, taky jsem na ni poslední týdny trpěla, už jsem úplně cítila, jak ty nevyprázdněné jedy se mi vstřebávají do těla a měla jsem díky tomu i náběhy na migrény, brrrrr :angry: Dala jsem si říct a vyzkoušela Psylium, které manžel užívá už delší dobu. Druhý den jsem byla dokonce 2x a pak pravidelně každý den dopo, takže můžu vřele doporučit. Je to čistá vláknina, která se smíchá s trochou nápoje a následně ještě zapije :wink:
21. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved hovorím že sa na to vykašlem a uvidím teda potom
21. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
reivka:hmm..tak možná by si přál.aby si se třeba pokusila to neřešit.víš jako jestli se na to moc neupínáš a tak.
chápeš...jsem četla jeden příběh..kde žena nedělala nic jiného než že jenom mluvila o miminku a o ovulaci a chlap byl z toho vystresovaný a už to nezvládl.

tak mě to jen napadlo...že bůh ví,co v tom vězí.ale měl by o tom chtít mluvit..je to tvůj manžel :wink: :wink:
no tak si přeje taky miminko..když říká že to koupíte holčičce :wink: tak se musí ale taky milovat :wink:
21. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
reivka:to bude možná dobré...ted to neřeš...užívej si dnů,dětí a manžela.zkus to nevzpomenout..a uvidíš že to možná nakonec vzpomene on :wink: :wink:
21. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo jestli sám koupil prádelko a sám hovoří o miminku, tak možná bude zakopaný pes někde jinde. Chlapi se někdy nezdají, ale i když o tom nemluví, tak dlouhodobé snažení prožívají víc než baby a jsou z toho kolikrát zdrblý, i když nedávají najevo. Práci asi omezit nemůže, ale co nejvíc bych to zaměřila na jeho pohodu a relax, Tvoji samo taky. Co nejvíc útěků od všedního dne a nesměřovat to povinně k plození, ale prostě pro znovu získání čisté radosti ze života
21. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano moc sa na to upínam :unamused: ale kto mi pomôžeeeee :grinning:
21. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to nejde se na to neupínat, ale jde na chvilku soustředit se na další věci, které Vám obou přinášejí radost a dást si chvilku příjemný oraz, teď plácnu, sedněte si třeba spolu a napiště seznam věci, zážitku, které by Vám zvedli náladu a postupně si je plňte, vytesněte smutek, ukažte mu co proto, pošlite ho do háje!!! Prostě snažte se být šťastni i v tomto stavu, kdy čekáte na dalšího potomka. Je možné, že za manželovým nezájmem jsou úplně jiné problémy, které by bylo potřeba vyventilovat, odbourat, ale vše vklidu a po dobrém :wink:
21. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
reivka alebo sa opite :dizzy_face:
21. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri :grinning: :grinning: :grinning: alebo :wink: nic jdu něco dělat pa a :astonished:
21. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
reivka:ono je těžké se neupínat...ale zkus to.je právě možné,že i tvuj manžel si to miminko moc přeje a trápí ho to vevnitř užírá ho to,a jelikož je to chlap nechce o tom mluvit.
jak píše rintintina.zkuste si udělat příjemný večer,hodte se spolu do pohody.třeba nějaké pěkné písničky pustit,jen se třeba pomazlit..udělat dobrou večeři...uvidíš..třeba to pomůže. :wink: :wink:
21. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
reivka alebo si pozite dobre P-cko :wink: na muzov by to malo zabrat, su od prirody "naugty" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka, mscat, toto oboje spájame dokopy a robíme to asi každý druhý víkend :grinning: :grinning:
21. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je malo reivka, treba vic :grinning:
21. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano reivka:je treba častějš :wink: :wink: :wink: :grinning:
tak by kurna přece neměl být nikde problém :wink:
21. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: dik dievčatká
21. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
reivka: :wink: :wink: :grinning: :grinning: tak pak musíš říct..či sa muž trošku uvolnil už :wink: :grinning:
musíš bár co vymyslet..on se chytí :wink: :wink:
21. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
radšej nie, čo keby som nemala čo napísať :sweat_smile:
21. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto aj vam musim ukazat :slight_smile: prave som zlozila poklonu kocke, to je pravna testomaniacka ;)
kuk sem http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3219758&vReferer=%2Fphotos%2Fstrouzek

no kde sa mi hrabeme dievcata. :grinning: musite sa polepsit a testovat !! sup sup.
21. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
som slepá, alebo vidím dobre že na všetkých sú // ??? :confused: to načo?
21. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano revika kuk do temy mimomaternicove, co ma malo prispevkov, teraz si piseme.
21. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ježiš...je jich tam aspon 75 :grinning: :confused: blázen :slight_smile:
21. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no divné je to :slight_smile:
21. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to adrenalin :dizzy_face:
21. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo stroužek :grinning: taky to neměla lehký. Už jsem zase tu :sweat_smile:
21. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek