Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lauritka
21. lis 2009

ja idem obedit;)

govinda
21. lis 2009

lauri, mne Matyi hovoril to isté, že Pregnyl len špecializované pracoviská. Mne predpísal Duphaston od 11DC, ale nasadila som ho tiež až po ovulke, ako titulienka.

michaela80
21. lis 2009

reivka ja mam s mm ten isty problem...vzdy v case ovu sme mali tichu domacnost lebo nemal chut... a teraz z neho vyslo ze on sa chce milovat preto ze ma chut a nie preto lebo test ci teplota hovoria ze teraz ...on chce sexovat a nie plodit...a ze ja posledne 2 mesiace nevidim nic ine iba plodenie... 🙂 tak som to uzavrela ze ideme na nahodu...i ked merat budem stale.. sexik 2-3 do tyzdna a sak sa raz musime trafit...

reivka
21. lis 2009

2-3 krát do týždňa, tak načo sa chceš sledovať ved to bude čoskoro

diapozitiv01
21. lis 2009

no my sme uz napakani, svokruska robila zeleninovu polievocku a ja lazane,,
teraz vylehnujeme a kuk tv..

🙂

govinda
21. lis 2009

michaela, to poznám. Mne minule drahý povedal, že ho mám len na to, aby som mala dieťa. Chlapi sú ješitní. Nechápu, že keď má žena nejaký problém, napríklad, že musím stimulovať clostilom na ovulku, že keď sa pchám tými hormónmi, tak si tie plodné nechcem nechať ujsť. Na druhej strane ho tiež chápem, ale proste mi v tomto prídu ješitní 😖

mscat
21. lis 2009

jej..2x-3x do týdne..to je super...my tak 4x do měsíce 😅 😝 být přítel doma a nejezdit pracovně pryč tak je mi to aj fuk a nic nezjištuju..hlavně bych sexíkovala 😀 ale takto..si ho asi na ovulaci budu muset přivolat 😝 🙂

my už jsme taky napapkaní.. 🙂 já dělala jen špagety s omáčkou...jsem dala mojemu vybrat ..budto pečená stehna s rýží nebo špagety,tak řekl že až zítra maso 🙂 a ted is hrají s malým v pokojíku a já konečně chvíli relax u tv.i když tu mám zase plno práce tak ted nejdu dělat nic 😝 😝 😅

titulienka
21. lis 2009

govinda ....suhlasim s tebou 😉

govinda
21. lis 2009

titu, no a nie je to o držku? 😀

titulienka
21. lis 2009

mscat...jeeeeeej aj my sme robili spagetky so syrom a omackou 😀 ..a o chvilku sa ideme obliekat a ideme na oslavu k svagrine, mala jej ma dnes 1.rok 😉 ...tak pockam kym moje babtka vstanu a ideme ...tak dnes si dam asi pohar vina aby som nikoho neurazila...lebo vela nemozem ..musim teraz sledovat moju uzastnu teplotku 😀 😀 a nechcem aby ju nic neovplyvnilo ... 😉

mscat
21. lis 2009

govinda:i já souhlasím...většinou vždy se snaží ve všem žena...
taky jsem ted drahému říkala že s takovou nesplodíme nikdy nic,když je stále v čudu 😝 tak jsem mu řekla že si ho prostě na plodné dny přivolám na den a noc a bude 🙂 že co jako..já chodím k dr.měřím teplotu zjištuji či je ovulace..a když je tak on je fuč.tak na co chodím kdr.na co měřím,když v plodné dny je pryč.no ne?
.a on řekl že prostě dojet nemůže..že někdy možná.a že se někdy zadaří. 😝 a taky byl ochotný jít na spermiogram až já budu v pořádku..a já už zřejmě sem a ted když jsem mu řekla že ho čeká návštěva ohledně sperma 🙂 tak se vykrucoval že ještě jsem ted nebyla na kontrole u dr.a bla bla 🙂 😝 ale stejně pujde.. 🙂

govinda
21. lis 2009

mscat, tak môj drahý bol na spermiograme už párkrát, v tomto sa zachoval pekne a dokonca pekne papá vitamíny, ale stále mi to ohundre ... no ako keby to robil kvôli mne 😠

reivka
21. lis 2009

mscat 😀 takže takto to je baby, aj ja ho tým už otravujem

titulienka
21. lis 2009

to su proste muzi 😀 😀

mscat
21. lis 2009

titu: 😀 supeer.žádná práce aspon moc že? 😉 za 20 minutek hotovo 😉 můj se přecpal malý opět nechtěl zase objedvat 😠 ..
tak máte oslavu aspon bude veselo 😉 ale jen si klidně dej 😉

jak ti ta nejmenší papá 🙂 už si jako vymýšlí třeba že nechce jest..no můj malý..ten by ted tak akorát jen jedl mandarinky,a jogurty no a blbosti-žížalky,medvídky a podobně 😝 😠

titulienka
21. lis 2009

no moj mm mi stale hovori ak som chcela pauzu pred plodnymi dnami...kedze chceme ist na toho Y ze aj tak naco to robim ked on ma pipik samicu....3 pokusy 3 baby 😀 😀 😀 ale inac je vo vsetkom zlatulinky 😉

mscat
21. lis 2009

holky:prostě jsou to chlapi! 😀 😀 co s nima zmůžem že? 😝 😅

govinda: 🙂 jj on pujde..ale byl víc hrdina když jsem ještě neměla ovulaci a řešilo se to u mě víš 😀 ted jak už mu to hoří za zadkem tak už má bobky 😀 😀
chichi 😎 ..ale máš pravdu..musí vždycky něco obrblat 🙄 🙂

reivka:jasné 😉 všude stejné 😀

xena1
21. lis 2009

mscat,tak tu si...... 😀
ahoj kocky.....

mscat
21. lis 2009

xena..he 😀 byla jsem objevena 😕 😵

titu: 😀 je jak pan karel Gott 😀

titulienka
21. lis 2009

mscat ...moja najmensia papa uuuuuuuplne vsetko ...okrem vajicka myslim bud prazenica, alebo varene alebo pecene ale napr. s vajickovou polievkou nema problem...inac spapa vsetko ..je taky mlyncek a ani sa nezda ...ma len 10 kil 😀 😀 no a jogurty by jedla kazdu nehlidanu chvilu 😀 😀

xena1
21. lis 2009

tak tu si...ok...mscat
som vas tu trocha citala....jaaj tazko to stymi chlopmi,aj ked ich troska chapem...som nachvilu rada ze sa teraz nebudeme snazit...lebo aj s nami to zamavalo ked sme sa museli nacasovat...

mscat
21. lis 2009

titu:malý se mi cpal taky vším 🙂 ale došli jsme do období kdy už má svou hlavu a to neslyšíš nic jiného než že nechci to nebudu to nechi..jaj...mě někdy míní klepnout.a pořád jen mandarinky jogurt jo a nebo párek 😝 😅 ale mandarinky taky furt nemůže...jako narvu to do něj to jídlo..ale musím dělat pomalu stojky na hlavě 😀 😝 ted je nimra..ale jako jinak mu chutná všechno jen si vymýšlí potvora 😀

to je dobře..jen at papká..tak je to rozumná ženská narozdíl od chlapa 😀
můj malý měl taky tak...ve dvou letech tuším tak 11kg.
ted už má 14 😅 se nějak vytahl najednou a je už chlapák 🙂 to co oblél před létem nebo v létě..ted absolutně neobleče.takže obměnuji šatník 🙂

titulienka
21. lis 2009

tak to ano...ona je este tak akurat take male kurcatko ale za to s velkou pusov ....sestry je naucia 😀 😀

mscat
21. lis 2009

no..tak to právě můj Adrian už není vůbec malý a už vubec ne roztomilý 😀 když někde jdem..tak mi přijde už strašně veliký.on se tak vytahl..ale za 4 měsíce vyrostl o 5 cm..nechápu 😝 😅 😕

no..a u nás nemusí učit nikdo..on všechno velice pochytí 😀
ten má hlášky radši ani neříkat 😅 😕
jasné...je to baba,musí mít takovou pusu 😀

michaela80
21. lis 2009

mscat...kym sme sa nesnazili tak mi sex stacil tak 3-4 do mesiaca.... ale teraz... ale fakt zase musim uznat ze 4-5 den po sebe uz nemam chut ani ja a nieto este mm... fakt asi za toze este nie som tehu moze psychika.....ze si mam vraj uzivat na plno sex ale ked ja to babo chcem hned a teraz... ☹

krish
21. lis 2009

ahojte bosorky, co tu nove? daka nova tehulka? 😉

flamenga
21. lis 2009

😉 🙂

krish
21. lis 2009

jeej flam ty mas termin mesiac predomnou 😉 ako sa citis?

govinda
21. lis 2009

michaela, no všade sa rieši ako často. MM by rád aj zopárkrát za deň, no na to ja nie som 😒 . A keď je ovu, tak vtedy samozrejme chcem a vtedy vytiahne to, že ja len vtedy chcem ... no stále dookola 😠

lauritka
21. lis 2009

😅 govi ... to poznam 😝 ze sa niekedy citi ako spermobanka 😅