• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
katka dufam ze to tak aj ostane
24. lis 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam do konca roka len jednu sancu, dalsiu je zaciatkom noveho roka.
Tak uvidime, nebolo by to zle, mat mrnouska pod vianocny stromcek :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, hlásím se do vánočního cyklu :sunglasses: , nějak se mi teplotka snižuje: http://www.fertilityfriend.com/home/28bfde
24. lis 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahote baby...

tak SOVA asi fakt predvcerom doletela a po dlhej dobe sme saaj trafili sexikom do toho spravneho dna,aj ked sme kexikovali rano a vecer uz nie.. tak hadam sa nam to konecne podari.. drahy mi vecer pisal sms-ku ze by bolk strasne rad, keby som bola tehotna.. no.. tak to nie je sam. ze? :wink:
Katka tak super ze aj u teba uz je ovu :slight_smile:sup na to!
tu je grafik :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/27174d
24. lis 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin-ja som uz tri dni po ovu :slight_smile: ale som mala nizke teploty tak sa mi to potvrdilo az dnes :wink:
24. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zase hadicujem...merala som dvakrat...ako stale a o 20 min neskor aj tak bolo 37,1
http://www.fertilityfriend.com/home/michaela80
24. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska ale to je dobreeeeeee nie :wink:
24. lis 2009 v 08:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: no zatial je to dobre, uvidi sa az po zahniezdovani, co mas este casu. :wink: Zatial si to moze kludne poskakovat. Ja verim v Y :grinning:

katka: jeeeej! Tak to sa tesim s tebou :wink:

michaela: jej, to vyzera nadherne a nadejne! :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
som sa chcela spýtať, že či BT neovplyvňuje aj to, že niekedy sa zobudím pod perinou a niekedy na perine..... :sweat_smile:
24. lis 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko....dievcata viete aky krasny sen sa mi snival....ze sa mi narodilo dievcatko a kojila som ju....bola krasna baculata...a teraz mam depku ze to bol len sen :frowning2:
24. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao takze to mam chapat tak ze do toho takpovediac od 7-10moze skakat len nech neskoci pod ciaru , a potom by sa to uz malo udrzat hore ze..chapem dobre ...
a mam este otazocku...aky ma byt krcok ..ja viem ze uz mam 3 detuchy ale tym som sa vobec nezaoberala akymsi krckom :grinning: :grinning: ...ja ho mam dole a mam dost bieleho hlienu ...no fkt som zvedava lebo ja hlien pred mrskou nezviknem mavat ....nemoze to byt ovplyvnene duphikom ????
24. lis 2009 v 08:34  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo ale moje airbagy ma bolia... toto pred mrcou nemavam.....
24. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska ...co ak to bolo niejake predvidanie ze coskoro hmm :wink:
24. lis 2009 v 08:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka: ano, to ovplyvnuje :wink: Dokonca aj ked si zmenis pyzamo - z lahuckeho na teple alebo tak :wink: Ale u kazdej baby to pohybe trochu inak, moze sa stat, ze u niektorej to vobec nema vplyv. Ale u mna ma
24. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska ja neviem ale mne sa ten tvoj graf paaaaaaaaaaaaci a velmi :wink:
24. lis 2009 v 08:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: dokonca moze na jeden den skocit aj pod ciaru :wink: Ono sa tazko da z grafiku tehu potvrdit, ale su naznaky, ktore to napovedaju (no mozu byt aj z ineho dovodu ako tehu). Napriklad to je ten IP pokles, alebo po zahniezdeni znovu poskoci teplotka o trosku vyssie. Ale existuje milion vynimiek :wink: Takze do mrchy nei je nic iste, so je pekne ale zase sa clovek dlhsie trapi a zamysla nad tym :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a salut nam predpovedala roztehulkovanie uz coskoro zeby si zacala :wink:
24. lis 2009 v 08:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaela: drzim palce aby to nebol plany poplach :slight_smile: Otvoris nam previanocne tehulkovanie, ktore salute predpovedala :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: myslis na to, co ja :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao no presne..do kelu...takze len cas-cas-cas-cas...vsak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 08:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi.....heh...bars by si mala pravdu..inak asi by som odpadla keby sa to podari na prvykrat :grinning:
24. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: a kopec nervov ktore zvyknu prave vtedy chybat :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao, tak potom možno na mňa vplýva aj toto a preto mi ta BT tak skáče....lebo niekedy sa zobudím úplne spotená a niekedy mi je zima....tak tak :wink:
24. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi ani by si neverila ako si ja tymto vsetkym precvicujem svoje nervy :grinning: :grinning: :grinning: a svoju trpezlivost...prve mesiace som plakala a bola normalne nazlostena ze ako je to mozneee...a po 3 mes. to ide akosi lahsie..a fakt sa niekedy tesim ak tu vidim dlhsiu snazilku ako si najde na testiku vytuzene II a ja mam potom taku chut do vsetkeho ale ..ja urcite pojdem do vianocneho kola s tebou sestra :grinning: ..len s rozdielom ze ty budes testovat pod stromcekom a ja pri mojich cykloch na novy rok :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 08:43  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka: no to je potom tazko s tym meranim, jedine, ze by si si perinu priviazala k rukam a noham :grinning: :grinning:

titu: aj ja som mala fazu hnevu. Tentokrat som si trochu posmutila na jeden den a bolo dobre :slight_smile: Zacinam byt voci tomu odolna :slight_smile: A mam pocit, ze ked ja stracam silu, tak mm mi ju mm dodava, takze sa to tak vyvazuje :slight_smile:

No ked to takto pocitam, tak mozem mat ovulku okolo 7. decembra, takze 16+7=23 decembra by som uz mala mat cervenu alebo // :grinning: Alebo mozno presne na 24? :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky

miška:pěkný grafík :wink:

já zatím pokračuji.. :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
ale těch 36,7 mám nějak vyšší ne?předtím jsem měla stále 36,4-36,6...málo výkyv na 36,7...
a ted..hmm to jsem teda zvědavá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej fakt to by bolo nieco krasne :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam ciarocky // je aj v albume ale uz ju zase vidno viac ako schne vecer hodim po zaschnuti...tak sa tesim i ked viem ze to moze byt este blud a ciarocka moze zmiznut.... ale je tu nadej ze bude tmavnut..
24. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska vydrz este a skus sfotit este raz ked zaschnu ale nie vecer lebo ja do vecera nevydrzim ...ale s takych krasnych ovu testov sa urcite nieco podarilo :wink: :wink: ..miska ja sa tesim s tebou aj ked sice este nevieme ci je to naozaj ale tesim sa ....
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat: no este jeden dva cykly moze cyklus byt trosku rozhadzany, ale myslim, ze uz budes fungovat :wink:

michaela: trpezlivost rozhodne nie je tvoja silna stranka :grinning: :grinning: Ale myslim, ze to dopadne s // Vsak uvidis, zajtra si 10 DPO, tak to uz by nemusel byt len duch :wink:
24. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek