• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
albi no presne presne tak ja este musim pockat asi tak 6 dni do kelu :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 08:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli podla mna urcite nie.

tu su zhrnute mozne vplyvy

možné vlivy na BT mohou být:
- horečka (naprosto logické - zvyšuje teplotu - pokud jednoho dne naměříte 39, nejspíš to nebude bouřlivým zvýšením hladiny progesteronu :wink:)
- nemoci a infekce (i ty, které na první pohled teplotu nezvyšují)
- nachlazení, bolest v krku (i když běžně nezaznamenáte zvýšenou teplotu, ráno na BT se to projevit může)
- léky (viz výše)
- alkohol (obzvlášť větší množství, i když já poznám na BT i dvě deci vína)
- emocionální stres (může zvyšovat teplotu)
- fyzické vypětí (po náročném fyzickém výkonu může být druhý den BT zvýšená)
- vzrušení (těšíte se na něco tolik, že se probudíte dvě hodiny před měřením a potom už se jen neklidně převalujete v posteli? Fajn, ale počítejte s tím, že BT nemusí být zvýsena těhotenstvím, ale tím, jak moc se těšíte, až hned po probuzení zkusíte test a najdete // :wink:)
- nepokojný spánek (nespavost, náměsíčnost, časté chození na záchod... to vše může BT zvýšit)
- změna v čase vstávání (na BT se může projevit i změna letního/ zimního času, po několika dnech se ale vše ustálí)
- cestování (taková dovolená pod stanem, každou noc jinde, nebo jen časový posun, dovedou BT pěkně rozházet)
- změna klimatu (pokud jedete v prosinci na dovolenou do tropické země, na BT to určitě můžete poznat)
- změna teploty v pokoji (pokud jednu noc spíte s otevřeným oknem nebo si vytápění nastavíte o pár stupňů méně, na BT se to může projevit)
24. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaela tehu test????jujujuuuuuj drzim palce nech tmavne ostosest!!
24. lis 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao:tak doufám že i tedkom bude ovulka... :slight_smile: :wink: jsem ale zvědavá na který dc a jak dlouhý budu mít cyklus :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu ked ja idem do banskej bystrice o 10 min...uz teraz su krajsie :grinning:
24. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mna zacalo pobolievat v pravo dole, zeby sa ta ovulka chystala??
24. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli vyzera to skor na neovu ale obdivujem vas vykon v keksikovani :wink:
miška tak rychle vyfot ještě ted ty krásnější :wink: :wink: supeeer :wink:
jo smoulinka...můj názor teda je taky že máš anovulační graf. :unamused: :frowning2: mám s tím veeeelkou skušenost :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ted už to poznám.
24. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska tak toto bude mat krasny zaver :wink: II II II II II II II II II II II II II II :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne ten moj uz tiez pripada ako anovulak co myslite :sweat_smile: :sweat_smile: ...ale ja verim mojej ovulke tak nech ma nesklame :wink:
24. lis 2009 v 09:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu:noo..ten tvuj je ted velmi zajímavý..doufejme že bude teplota stále vyšší a vyšší :wink: :wink:
24. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat no dufam ..o chvilu budem mavat ovulky ako ty :grinning: :grinning: nekonecne ale to nieje podstatne ze hlavne je ze je ovu :wink: ..vsak
24. lis 2009 v 09:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky ja som si tie nezmyselne teploty zmazala velmi to plietlo a viem ze v tom case som bola chora tak nema vyznam tam nieco davat do grafu ....tak teraz vyzera o cosi lepsie :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teraz je krajsi ze ....
24. lis 2009 v 09:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: podla mna to vypusti z hlavy, zatial tam ovulka je, uvidime ako sa teploty pohybu neskor, ale myslim, ze ostanu nad ciarou :wink:
24. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: a wunsch?
24. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéj, Michaela, tak nech čiarka silnie :dizzy_face:

A s tou hadicou to ťaháme spolu :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/bihan len u mňa test dnes čistý ako ľalia
24. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki! :slight_smile:

Babule uz mam TESTY, tak kto chce piste IP :dizzy_face: jeden ovulacny som aj teraz rano vyskusala :slight_smile: KUK ALBUM.
24. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ten ovulacny treba pockat tak do 10 min. vtedy je to pekne odcitatelne.
24. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri a budes si robit tento cyklus ovu testiky? teraz je este slabunky,ze?
24. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri,
taku ciarku v ovu teste mam aj ja, kedy to zopakujes, dnes??
A ovulka tak zajtra, ci pozajtra??
Moze sa ta slaba ciarka vytvorit aj 6-8 dni pred ovu??
24. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka no lebo som to robila teraz rano, preto je slabe :slight_smile: poobede by to bolo uz urcite silnejsie :wink:

dia hmmm.. tak to neviem, ja som tolko dni pred ovu netestovala, lenze ja mam pravidlene cykly takze ani nemusim.
24. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechcem aby ma nieco prevkvapilo, alebo premrhala sancu, 3. cyklus mi ovulka prisla o 4 dni skorej ako ta predchadzajuca, tak aby sa to nahodou nezopakovalo :wink:
No pre istotu ho ocik aj dnes vecer a kludne to mozme poistit ...

Aku ma citlivost ten tehu test??
24. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehu test nie je velmi citlivy, az 25 ml. a uz ho treba minut tento rok. :wink: uz konci exp. tak ak niekto chce opacne 10 tehu a 2 ovu mozem poslat aj tak. ale s tym sa oplati testovat az od 12-13 dpo. skor podla mna neukaze.
24. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
popravde mne ide hlavne o tehu testy, lebo som maniak a takto to aspon nejde do penazi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked budem testovat. hoci ja zacnem uz od 10 DPO :grinning: citlivost- necitlivost :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurika Ty si ešte väčší maniak ako ja...... :grinning:
24. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri no tak to ano :wink: :wink:
vsetky sme to ovu maniacky a zaroven testo maniacky :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 10:21  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz grafujem na obidvoch strankach tak pomaly ale isto sa zacinam rozbiehat :grinning:
24. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri aj 25 je dobra,,
Ak je zena naozaj tehu tak sa na teste objavia hrube ciary, ak nie hned tak v priebehu niekolkych dni...
Mozno ten predvianocny testik bude ten pravy :grinning:
24. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia :D no kazdy test skor ci neskor ukaze tehu ak to tehu je :wink: tesime sa na vianocne dialnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nic nechcem od santu , len dve // :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek