• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
noooooo lauri :angry: presne ..ale musime mysliet pozitivne a verit :wink:
24. lis 2009 v 16:34  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte baby,
tak co vy na to? kuk tu: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=75593/nummer=1
troska som sa naplasila toho poklesu :fearful: vlastne by som to uz mala zajtra dostat ale wunsch mi to vyznacil na neskor... :angry:
tak cakam
24. lis 2009 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
huhu to nie je pokles :slight_smile: ešte stále si "vysoko" nad kritickou čiarou :wink:
24. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hu.hu akú mávaš LF?13 dní? mohla by si testovať :wink:
24. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez dufiku 12-13dni,teraz mam dufik 1.cyklus
testovala som rano s 25mU ale negativny :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
24. lis 2009 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejake mam citlive podbrusko... :unamused: som trosku zmätena
24. lis 2009 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby musim ist nakupit, ale poponahlam sa
kuknite mi na to,
ja si vas potom docitam.
dik
cyklus mam 28-dnovy takze coskoro sa uvidi
24. lis 2009 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prisla som z prace, spravila 2 ovu test a ten asi taky isty ako vcera, slaba ciarocka, ale ja mam ovku az tak o tyzden, zajtra asi netestnem az pozajtra (to som si hovorila aj vcera :grinning: )
24. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky a čo poviete na toto http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
a čo je to VIP na FF
24. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ty mas taky zvlastny graf... :sweat_smile:
24. lis 2009 v 18:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka:já bych řekla že stále je to anovulační :confounded:
24. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa s tým len tak pohrala... :frowning2:
24. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stále sa na ten môj BT graf kukám a čím sa naň viac dívam tým mi je horšie :unamused: :frowning2:
24. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli baby majú pravdu, vyzerá to zatiaľ na anovulák :unamused:
24. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka: ale z rpveho grafu si nci nerob :wink: Uvidi sa az uplne na konci a kazdym dalsim grafom budes lepsie rozumiet vlastnemu telu. Mozno ovulka pride, a ked aj nie, to nevadi. Je normalne ak aj zdrava zena ma 1-2 anovulacne cykly do roka. Takze radsej to ber ako hru :wink:
24. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka:ale přesně tak...pokud je to tvuj první graf nic si z toho nedělej! :wink: :wink:
kdybych to uměla sem vložit..tak pro povzbuzení pro tebe sem dám své starší grafy...to bys viděla teprve taky katastrofu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neboj dá se to do pořádku!
24. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule ďakujem ďakujem ďakujem
ja som z toho dostala takú depku, keď si predstavím ďalších 40 dní čakania a mojej švagrinke začína rásť bruško som s ňou dnes bola a im sa to podarilo na prvý šup tak ma ide rozhodiť....... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka: aj mojej naj- kamaratke sa podarilo na prvy sup. A tiez som z toho na nervy, ze sa my trapime pol roka, a mnohe baby tu daleko viac. A mavam obcas depku z toho. Ale vacsinou si poviem, ze v spravny cas to pride :slight_smile: A budem mat to najuzasnejsie miminko :grinning: :grinning: :grinning: A presne tak to bude aj s tebou :wink:
24. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vieš ja som od prvej chvíle všetko študovala....merala, zapisovala a ona ani sa o to vôbec nezaujmala a už jej vykúka bruško ...je to dosť na nervy :cry:
24. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smoul a robila si si ovu test??
24. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka:věř mi...já začla měřit v květnu...a kdybys viděla mé anovulační grafy..kolikrát letěl po pokoji chudák teploměr a nepřežil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
první jsem teploty měla pořád vyšší..neměla jsme menstruaci,pak zase měla každých 14 dnů...teploty pak zase stále nízké,ovulace nikde.
a toto je můj ted první a zatím poslední nečekaně ovulační graf! :sweat_smile: :dizzy_face:
tak se podívej jak jsem dlouho čekala... :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
24. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka: no aj ja mam nastudovane :grinning: :grinning: Uz rok v tom lietam, a MM sa mi smeje, ze mozem ist prenasat o "Teorii oplodnovania" :grinning: :grinning: :grinning: Aj zdravy par si pocka v priemere pol roka :wink:
24. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pre pána mscat ja Ťa obdivujem.....
je to dosť ťažké som nemyslela,že až tak ťažké ma to pohltilo úplne celú.....
24. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia nerobila....som sa zatiaľ spoliehala na BT....je to náš prvý cyklus snaženia...no keď príde mrcha jedná hnusná krvavá :angry: tak potom budem asi nútená robiť aj ovu testíky, lebo z tej mojej BT sa nevysomárim ešte asi dosť dlho....
24. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, ja som tu tiez nova, BT si meriam 3 cyklus a vlastne teraz sa prvy krat ideme seriozne snazit :slight_smile:
24. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka: :slight_smile: děkuji...ale jde o to že já už na to prostě kašlala víš..smířila jsem se s tím že prostě ovulace někdy dorazit přece musí,i ta menstruace.. :sweat_smile: že to tak přece nebdue donekonečna...však ani jsem už pak neměřila.ale náhodou dojel přítel domů..tak jsem si řekla zkusím měřit...a najednou bum..ono to začlo stoupat...to bylo velmi nečekané a holky mi tu jen potvrdili ovulku..já skákala až ke stropu pomalu :grinning: :dizzy_face: nemohla jsem tomu uvěřit..

ale pokud měříš teprve první cyklus..není moc dobré že už ted se na to tak moc upínáš :sweat_smile:
možná tě čeká několik dlouhých cyklů než otěhotníš!! :wink: :wink:
24. lis 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veď ja viem, len som s tým akosi nepočítala, že to nebude hneť.....som myslela,že nebudem tá,ktorá bude mať s tým problém a bla bla bla......zisťujem,že som bola dosť naivná :confounded:
24. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
určite pri Vás všetkých sa nemám nárok ešte sťažovať....to viem na 100%,že vy ste si tu už vyskákali kade čo..... :pensive:
24. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli to chce klid a nohy v teple. :slight_smile:

vidim, ze si upravoval grafik.. noooo..je to tazke, bud mas velmi nizke teploty ,a lebo ovulacia nozaj nebola.
24. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka:to myslím je víc těch naivních ženských v tomto..

víš co? :slight_smile: mě v dubnu po dobrání prášků a navíc po působení antikoncepční injekce..nedorazila menstruace...a představ si..hned jsem si myslela že jsem těhotná. :sweat_smile: ted už vím že jsem byla uplně mimo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
navštívila jsem dr..on mě pečlivě vyšetřil vše objasnil..a už jsem stála při zemi a čekala že někdy dorazí ms a ovulka když ani prášky mi nepomohly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek