• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
blahoželám a držím palce mechaella a pridaj fotočky nech sa apon potešíme s tebou
24. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten z rana je v albume ale tento dam az rano...zeby mm nevidel ze uz sa tam nieco crta...bude mat prekvapko v topanocke na Mikulasa... :grinning:
24. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..tak som doma z prace...konecne...ja uz tam nechcem .... a este mesiac musim vydrzat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

micha...gratulujem...daj do albumu
24. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
michalla fíha ty mu to povieš až na mikuláša???
24. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
miška, gratulujem :dizzy_face:. Držím palčeky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Aj ja chcem // na Mikuláša. Môj drahý má na mikuláša narodky, to by bol super darček :grinning:
24. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha :wink: :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dufam ze vydrzim...vobec nevie ze som testovala..takze nemozem tu teraz behat s fotakom..
24. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
škodáááá no čo už aj nám treba vydržať :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha...posli ho nech sa ide vycikat a zatial to cvakni :grinning:
24. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha hod este grafik ;)
24. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta cosi jeho teraz z obyvaku nedostanem sk je futbal.... este ani maly nespi lebo pozera futbal.... a neviem ho dostat do postele lebo maroduje takze rano nemusi vstavat...
24. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby viete co som sa dnes dozvedela...len neviem ci je to pravda... ze aj kaz v zube ked je v tehotnenstve tak moze sposobit potrat...co si o tom myslite?? :fearful:
24. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to uz mam tyzden za sebou...hura hura...
lauri chces vidiet moju hadicu?
babuky ten women secret je 10 citlivost?
24. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus to som este nepocula :confused:
24. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska nie to je 25 ja si ich kupujem ......miska ty mas hadice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: huraaaaaaaaaaaaaaaaaa
24. lis 2009 ve 21:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaaaj miska to len na FF som ja ale poleta ja som ti uz predpovedala na tehu testiku :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 21:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta co to je lebo neviem to na nete najst...pise sa ze je to 8 dni od oplodnenia
24. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus o tom som naozaj nepocula a mam 3 deti a 3 tehu za sebou a pri poslednom mi tahali v 2 .mes 3 zuby takze na toto neverim aspon ja urcite nie :wink: :wink:
24. lis 2009 ve 21:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co si titu predpovedala akosi mi to pomalsie dochadza.... to z tych // :grinning:
24. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska teraz som kukla hore huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja sa tak strasne tesim ved s tych krasnych ovu testikov by som ani nic ine necakala ...huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a women secret je 25 urcite mam ich doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 21:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu... ja som tiez pozerala jak puk ze co to je.... a v tehotenstve sa musi ist k zubarovi povinne? lebo ja som nebola ani raz...ale asi som este nestihla..myslim tak ze keby sa ten kaz zanedba ze ci by to nemohloublizit babatku
24. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ja dnes asi nezaspim ja sa s teba miska tak tesim
24. lis 2009 ve 21:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha 25-ka na 9 dpo :slight_smile: ?? tak to sa ti muselo uhnieszdit pekne skoro :wink:
24. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaela": tak som si spravne tipla :grinning: :grinning: :grinning: Gratulujeeeeem! :wink: Tfuj tduj, nech to ide dalej presne ako ma :wink:
24. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus nemyslim zebvy to mohlo ublizit babatku len akurat ja som bola hrdina lebo som bola v 2.mes a dala som si ja koza tahat zub bez injekcie :unamused: :unamused: :unamused: ....bolest horsia ako samotny porod nikdy viac :angry:
24. lis 2009 ve 22:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joj musim do hajan, ale bude sa mi asi pekne spinkat.
Mame novu tehulku :grinning:
24. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze salutine proroctva sa vyplnaju huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...salut ty si vestica :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 22:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miška, a čože si sa rozhodla tak skoro testovať, že 9DPO? :grinning:
24. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kym to nepotvrdi doki alebo kym tam nebudu dialnice ktore budu vidiet aspon z 1km tak som este opatrna a okrem Vas nikomu ani muk nepoviem... asi uz v pondelok nabehnem k dokimu... zajtra skusim zohnat mamatest.... jeeej... :grinning:
24. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek