• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
michaela a kde máš teda dnešný testík? :grinning: či je v albume? :confused:
26. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuniska: joooj, to je smutne :frowning2: Ale neboj, salute nam predpovedala, ze sa tu bude vo velkom tehulkovat. :slight_smile: :grinning:
26. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky. Teraz som prišla domov a nestíham čítať, čo ste tu popísali od rána :angry: :grinning:
26. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zo skusenosti ale ani krasne testy nezarucia, ze to dobre skonci, zial :unamused: mne to vsetko peke rastlo, ciarocky tmavli a potom o par tyzdnov studena sprcha. :rolling_eyes:
26. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, tak ako teplotka? Po ovulke?
26. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som to nastastie neprezila ale moja mamina v 5 mes. a doteraz na to so slzami v ociach spomina. Musi to byt strasny zaberak na psychiku. Bodaj by to uz ziadna z nas nemusela zazit....

V poslednej dobe akosi pribuda ci uz potratov alebo umrti pri porode.... To musi byt...joj ani nemysliet radsej

Boze baby zmenme temu..... co tie vianocne darcekyyyyyyyyyyyy
26. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
govi stupla, len zase na mna lezie asi nejaky zapal,, tie bolesti pri sexiku, ktore som myslela, ze su ovulacne uz nejak prerastli do staleho pobolievania v strede v maternici. :unamused: dal som si urologicky caj ibuprofen a zvonku canesten.

a ty co zajtra testikujes ? :wink:
26. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonic....my vsetky musime mysliet pozitivne :wink: ..vianocne darceky, prazdne penazenky :grinning: :grinning: ....no mna to coskoro caka ..a myslim ze kazdu z nas :grinning:
26. lis 2009 v 18:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri môžem sa opýtať :pensive: kedy to u teba skončilo? :pensive:
26. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, nemám odvahu testíkovať :frowning2:
26. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri neviem ako baby ale ja testujeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:
26. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: PRESNE toto som mala 2 mesiace dozadu. Mne pomohlo zabalit sa do deky a 1 den dovolenka s knizkou :grinning:
26. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu neviem aky ma byt krcok ja na svoj dotiahnem len tak tak prostrednikom...a neviem ho popisat aky je...
flam testik mam v albume ale je foteny za mokra.. :grinning: teraz uz je ciarocka tmavsia ako vcera i ked bol rozdiel medzi testami len 14 hodin a HCG sa dvojnasobi kazdy druhy den...zajtra rano o 7 mi drzte palceky idem na krv...
26. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky ja mam tak naafuknute brucho ako keby mi malo kazdu chvilku prasknut .... :angry: ....
26. lis 2009 v 18:21  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
michela budeme na teba mysliet a kedy budu vysledky?
26. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu ja o mam ako balon...a to pred mrchou nemavam.....nech sa len ku mne neopoavaze prist cakam ju tak o rok...
26. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaela hlavné je, že test je tmavší pri rovnakých pomeroch :grinning: teda suchý-suchý.... držím palce na zajtrajšiu krv :wink:
26. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
doobeda by mali byt...juj budem nervna kym to nebudem vediet ci je to o.k
kŕčok by mal byť dole... teda ľahko nahmatateľný a tvrdý :slight_smile:
miška, krčok by mal byť tvrdý? Nevyznám sa :wink:
titu, ja nafúknuté bruško nemám, ale cikám každú poldhodinu :angry:
26. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako mam hladat v stoji ci v sede...ja som to robila va sede...ci som ho vobec tam nasla.....co mam tam citit...
26. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
miška jasné že budeme myslieť :grinning: :dizzy_face:

vianoce šalala nepípa mobil som zúfalaaaa :grinning: :grinning: :grinning: , ja sa už tááák teším :grinning: darčeky pokupované ale ešte nezbalené,ja to balím večer pred vianocami , už sa tešikujem na atmošku :dizzy_face: :dizzy_face:

titu a čo si sa prejedla haa? :sweat_smile:
26. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
falm..wau ja ho mam uplne dole a tvrdy.....a to nema byt taky na mrchu .....juuuj babule zeby sa nieco risovalo...aj ten kremovy hlien mam habadej .....ked ja uz vsetko davam dokopy s duphikom :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 18:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenqa my sme sa k srdiecku ani nedostali, takze mne na to prisli cca v 8tt.

albi a pomohlo to ? nebrala si ziadne tabletky. no dnes nic nemozem robit tak ma to pobolieva sakra. :pensive:
26. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule vy tu toho riadne popíšete.... :sunglasses:
čo myslíte môžem skúsiť testnúť či mám ešte čakať, dosť ma boli bruško
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636 :grinning:
miška ja hladám krčok keď čupím :grinning: inak po sediačky som mala vždy problem ho nahmatať...
smoulinka ja by som čakala ale ja som taká čakačka :grinning: :grinning: :grinning: aspoň do10dpo..
26. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
govi neboj, ked bude teplota hore tak je to super :wink: :dizzy_face:

smouli este je skoro.

titulienk :wink:
26. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja skusam krcok v sprche v podrepe :slight_smile: v tehu by mal zostat lahko hmatatelny tvrdy a uzavrety :wink:
no ta ide sa na wc...potom zreferujem co som nasla.... :grinning: :grinning: smoulinka 7 je skoro mne ukazalo na 9 DPO
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek