• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
jerry ano mozu vydrzat. skuste sa snazit stale az kym ti nestupne teplota.
27. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry bol pripad ked prezili 8 dni... myslim ze ked su spermijky "zdravucke" tak preziju aj tri dni... :grinning:
27. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
miška: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak hlavně že se vám to podařilo :wink: :wink: a co manžel teda?je nadšený..že už bude mít pokoj..nebo samozřejmě rád že bude mimi :wink: :dizzy_face:

tak my ted máme tichou domácnost na dálku :grinning: naštěstí.. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale tak není to hlavně proto že bych ho nutila do plození :sweat_smile: ale proto že mu vypisuju jak vůl že po něm toužím že to prostě potřebuju a basta :grinning: a mě se dotklo to..že on na to vůbec nezareagoval... :frowning2: :unamused: :angry:
prdím na něj... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akurat som prisla z prace a obchodov, ocikala som ovu test, za chvilku odfotim
27. lis 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to skusim dnes poistit, ale aj tak si myslim, ze som ten najdolezitejsi den prepasla.
27. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia uz nemusis testovat ;) ved sa ti teplotka uz zvysila..
27. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry:když dnes pojistíte tak to bude super :wink: :wink:
27. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ja som si dnes este spravila 2 testy :grinning: , som testomaniacka
27. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre mscat. a tebe prajem, aby ste to s manzelom vyriesili. ale to je asi typicky muz. asi je fakt pravda, ze zena je z venuse a muz z marsu... :wink:
27. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia no uz to je slabise ako vcera nie ?

pozrite si komediu THE UGLY TRU :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je o zenach a muzoch . super :wink:
27. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz to mam v albume, ale je to dost rozmazane ale evidentne to slabne, takze test bol pozitivny asi 25
27. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Salute sa neozvala ci jej ta teplotka vyletela??
27. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano dia uz to slabne ;) take uz len cakat 9 dni a testovat :grinning:
27. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nic nove od salute :confused:
27. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem si napisat do fertility pozitivny na 25 den a negativny 26 a 27
27. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry:zatím jen přítel jestli si ho někdy vezmu to si ještě rozmyslím :grinning: :grinning:
a děkuji.. :wink: vyřešíme až se odprdnu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a já bych řekla že jsou ještě odkud si odjinud než jen z marsu :grinning:
áá..už mi píše něco kladnějšího..stejně ho nechám ještě vydusit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

lauritka:ok..to jsem ještě neviděla kuknu :slight_smile:
27. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som si predsavzala ze testovat budem az na 15-16 den, len neviem ako sa prinutim cakat :grinning: , ak dovtedy nepride.. minuly mesiac ma tie ciarocky zbytocne rozladili....
27. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
chcem sa spytat nieco ohladom ovu ... myslela som si, ze ovu je v ten den, ked naraz klesne teplota a FF mi ju vyznacil az ten nasledujuci, ked uz zacala stupat, to preco? ... ci ako to vlastne je?
http://www.fertilityfriend.com/home/25173d
27. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanockamt:ahoj..přesně to stejné jsem si myslela i já..že ovu je v den poklesu..
ale ovulka je v den poslední nízké teploty...a to je vlastně u tebe v těch 36,6 :wink:
a pak už to stouplo vlastně nad všechny ty nízké teplotky..a rozdělilo se to na teploty před ovu a po ovu :wink:
snad jsem to vysvětlila dobře :slight_smile: ale myslím že ano.
a tuším že ten pokles bývá před ovu a ani ne v den ovu.
27. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia ja som mala take iste predsavzatie...a ha testovala som uz aj na 4DPO.. :grinning: ale // boliaz na 9DPO :rolling_eyes:
27. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
miška:ale 4 dpo... :grinning: ty si pořádný úchyl :grinning: :grinning: škoda testu ne :grinning: :wink:
27. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat ... dakujem :slight_smile: ... tak uz som zase mudrejsia, co sa grafov tyka ... ved to je hotova veda okolo toho :grinning:
27. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kto to tu mal testik na 4 dpo slabo pozitivny?? sme to tu rozoberali nedavno :confused:
27. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michi, ty si tiez testomaniacka, ze 4 DPO :grinning:
Ja naozaj najskor az za 2 tyzdne, musite ma drzat,,, :grinning:
27. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz slabuckym ciarkam neverim, bud to budu poriadne dve bakule alebo nic..
27. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala ducha na 4 dpo...
27. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia ked to sa neda vydrzat...jedine ze ziadny test nebude doma a lekarnam a drogerkam sa vyhnes oblukom... :grinning:
27. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha takze to ty si mala :wink: sme mysleli, ze je to haluz. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potvrdilo sa to .
27. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som este s tym neskoncila kym nebude testovacia tmavsia ako kontorlna tak neprestanem...a ked konecne bude tak sa pekne odlozi do albumiku pre babetko... xixixix
zuzanocka: :wink: to je teda velká věda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dia:jen vydrž netestit :wink: já až jednou někdy bude to snaženíčko :sweat_smile: a proběhne ovu taks e taky pokusím netestit aspon až na 14 dpo..protože mě to ty čárky ukazuje pořád..teda spíš ty stínečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak by to nemělo cenu zase hádat či sem nebo nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

držím vám holky pěstičky!! :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek