• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
lauritko nezlob :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už chápu krásně jsi mi to vysvětlila děkuji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri, z ovu testov bol najsilnejší test 20.11, ale mám pocit, že to bolo už po píku. Takže rátam, že ovu bola okolo toho 20.11. No a to by som teraz bola len 8DPO? Či mi už z tých výpočtov totálne hrabe? :grinning: . No a teraz bol ten druhý prúžok o trošku slabší ako toho 20.11, ale silnejší ako všetky predtým :grinning: . Pochopila si to z toho alebo som poplietla už aj teba? :grinning:

salute, kočky tu písali, že sa stáva, že ovu test ti vie tiež potvrdiť tehu a niekedy skôr ako tehu testík. Lauritka tu nahádzala fotečky s pozitívnymi ovu testami cca 10DPO a žienky boli tehule. Aj michaela testovala teraz keď je tehula a má pozitívny ovu testík, mrkni jej albumik :wink: . Tak som aj ja ocikávala :grinning:
ovu testy reaguju na hcg hormon? a ja som sa cudovala co som mala tak dlho ,,ovulaciu" :grinning:
salute som ta musela podpichnut, lebo tu absentujes dva dni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
cafte kočky :slight_smile: Ja vydrichmaná do sýta :slight_smile: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/maahuliena tak sa zda, že ta moja ovu už bola :slight_smile: hura :dizzy_face:
28. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
cukruska a nebodaj si aj ty testovala ovu testami ked si bola tehu....
28. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritko i ty jedna šibalko..dobrá dobráááááááááá!!Já jsem byla v Kaplici-Český Krumlov u kámošky a spala jsem tam měly jsme dámskou jízdu ..odpoledne pro mě manža dojel...ale ještě jsem to nikdy nezkoušela ty ovu testíky po ovulce tak musím vyzkoušet hurááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: tak damska jizda hmmmm :wink: asi si skusim jeden aj ja :grinning:
28. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
govi děkuji.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
govi chapem :slight_smile: zajtra skus ten mamatest.

cukruska na fertility je cela galeria ovulacnych testov, ktore si robili tehulky :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
uděláme si ho testík to je jasný no tam jsou bud dva nebo tři v krabce ,tak to já je vycintám!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..koupím je hned v pondělíííííííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
mahulka sme rovnako 3 dpo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby to v Blave maju casnici take platy, ze 900 EUR??, :confused:
28. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri, ale ak ovu bola 20.11 , tak to budem zajtra len 9DPO a to je skoro :unamused: . DOfrasa, keby som vedela, kedy bola ovula :angry: :angry: :angry:

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
lauri, vdaka.

majte sa kocky, pekny vecer. a nam vsetkym prajem //. zasluzime si to. :wink:
laurit... ja som nevedela kedy bola ovulacia a ci bola tak som testovala a bolo mi divne ze furt mam // tak som to nechala par dni tak a potom som urobila tehotensky a tam boli tiez...tak ale nedavala som si to s tym nejako do suvisu
28. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
govinda a prečo by mala byť až 20.11.? :confused: Ja si podľa teplôt myslím, že bola 17.11. :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
laurit..a to ti kto prosim ta nataral????? :grinning:
28. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
flamenga, lebo som už z toho mimo :grinning: . Ja len tak strieľam, že kedy bola :grinning:. Natiahnem tam červené čiary a bude vyznačená :grinning:
govi podla mna bola 18 DC.

jerry aj tebe, som zevdava zajtra na tvoju teplotu :slight_smile:

cukruska ahaa :grinning:
juj baby, ja som mala raz furt pozitnívy testik (ovu) asi týždeň.. a potom aj tieň na tehu... ale nič s toho :unamused: :rolling_eyes: ale nieoč na tom isto budeee :wink:

laurit.. podla toho ak je v dobrej reštike tak ano :wink: a podlaktorý aj viacej...moja kolegyna ma muža.. teraz už podniká síce, ale predtým robil v BA na hlavnom námestí v tych "lacnejších" reštauráciach.. a vraj boli mesiace ked doniesol domov aj 60.000-skk a viac :wink: :zipper_mouth:
28. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
co cukruska tie ovu testy?? :sweat_smile: ?
28. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
nie...ten plat casnikov v BA :sweat_smile:
28. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se loučím jsem mrtvolka ...jdu na telku páč jsem na dnešek nespinkala...papapa a zítra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
mahuliena drahy dostal totiz ponuku...ist do Blavy..tak to zvazuje, tu tolko ako casnik nezarobi...
ale asi cez ovu budem musiet letiet za nim :slight_smile: . 900 EUR ciste a plus tringelty.
28. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
laurit :wink: treba dobre zvažiť...je to dobra ponuka.., ale je to dosť daleko od KE :sweat_smile: :wink: ..
ale tak aj ja dochádzam cez 120km do práce do BA.. našťastie nie každý deň :wink: robím na služby.. :wink: ale kde inde si privilepšiť, a hlavne ked je ta poondena kriza
:frowning2: :unamused:
28. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
govi no je to kvazi moja rodina, tak by mu ais neklamali, len ma zarazil ten plat. tu maju ledva 400 :pensive:
laurit...a v ktorom hoteli? alebo kde?
lauri ja mám v Ke s vysokou školou 11.000 čisté :wink: :angry:
28. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no ved prave mahhul tu sa neviem vyhrabat zo sekov.

cukrus neviem nazov, ma mi volat mamka. to je cez moju krstnu v Blave :slight_smile:

flami :cry: tu su cloveka nevedia ohodnit vobec.
28. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek