• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
govinda rano cakam na foto pozitivneho mamatestu...ked bol ovulkovy takyto tak aj na tehu musia byt// :grinning:
28. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
laurit... tak ak je to tak tak nech nevaha a vezme to...ja som tiez robila casnicku..mam hotelovu skolu ale taky plat som nemala ani zdaleka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no len ja budem tu a on tam, to tiez nie je celkom ok, sice hovori, ze pridem za nim a nieco mi tam najde tiez :slight_smile:

len co s mojou ZOO? :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
flamenga, lauri, presne ako píšete - nie je ohodnotená práca. Teraz mám prácu celkom dobrú ale predtým som prešla takými zamestnaniami a za také platy, že na zaplakanie :unamused:

miška, neviem, či stihnem zajtra testovať, lebo vstávam už pred štvrtou, letím do práce a to väčšinou stíham len tak tak, lebo to je veľmi skoro. Ale som zvedavá aj na teplotku. Lebo ak klesne, tak testovať je zbytočné :unamused:
28. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
laurit.. treba to využiť... aspoň na nejaký čas :wink: ´
ja by som si nevedela predstaviť, že robím u nas .. to by bol rozdiel v stovkách eur :rolling_eyes: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
lebo je to bieda s tými platmi... :pensive: :unamused:
28. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no mi hovorte...a to ja este ani netusim co budem robit v Nitre :fearful:
28. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
aha : http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7614801.html

ovulacny je dokonca silnejsi ako tehotensky :grinning:
28. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
govinda a kde robis ze tak skoro stavas.... ja stavam o 6:45 dam manzela a maleho dokopy vyprevadim a 7:20 som naspat v posteli minimalne este do 9 si musim pospat...
28. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky nevím co bych dělala já kdybych začla chodit do práce.. :sweat_smile: a měla vstávat např o 5-6 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
já totiž mám doma spáče už od narození..mě malý nikdy nevstával v 6 ráno že by byl pk vzhuru max.na to kojení no..ale jinak my vstáváme normálka v 9hod.i v 10 se stane.jak kdy..umí i v 8..a já jsem tak shnilá už vstávat dřív :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: že až bude pak druhé mimi to bude pro mě teda strašné :grinning:
28. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
mscat...no my tiez tak stavame....o 9 alebo 10 ale nas maly je uz samostatna jednotka...vstane urobi si ranajky, prezlecie sa dokonca vyvenci aj psa.....
28. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
zavidim baby, ja musim vstavat o siestej ..a ked mam volno tak aj tak vstavam skoro, lebo zoo potrebuje ist vonku atd :sweat_smile:
28. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tromfla som vás, vstávam pred piatou :grinning: . A to si veľmi rada pospím :grinning:
28. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
nasa mala vie ze jednoducho nas nesmie budit takze poslusne caka na toho kto sa na nu prvy pozrie...potom ma ten dotycny smolu musi ist s nou von...ja ked som cakala Robina tak som bola na rizikovom a v pohode som zaspala okolo 5 vecer a vstala pred obedom...mm sa bal ze ako budem vstavat k malemu... dokonca ked ma zobudil na tabletky kazde 4 hodiny tak kym mi ich podal uz som bola tvrda.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
sonnic kde si ?

no a posledny priklad a uz dam pokoj :slight_smile: : http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7613480.html

kuknite ako jej tmavli, ako tehotenske :slight_smile:
28. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
moja zajačica nas budi niekedy aj v noci... teraz je to pomenej... ale tak pravidelne o 4:30 začne brutalne hrýsť do klietky (ona je naučená cikať na jednom mieste) , aj sme ju už nechavali pustenu celu noc.. ale schytala to moja posteľ :rolling_eyes: a furt sa ku mne tlačila a ja som ju nechtiac vysúvala s postele :grinning: :sweat_smile: :grinning:

michala :slight_smile: :grinning:

ja prepíííím aj celý deň v pohode :wink: len mojmu mužovi stači 7h v noci.. takže to väčinou končí ranajkami do postele :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: a ráno mám budíka ..voňavá káva :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
fiha.. to su iné ovu testy :grinning: :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
kočky, narýchlo som nahádzala teplotky do wk: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=42838/nummer=8
28. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
podla mna tie ovu testy v urcitom stadiu reaguju aj na hcg hormon.
28. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak vidis govi, wunsch vyznacil ovu tak ako sme hovorili ze bola :slight_smile:
28. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
govi tak to si 11 DPO....sup sup treba testnut mamatest...tam budu //
28. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri, že? :grinning: . Tak sa vytešujem :grinning: :grinning: :grinning: . Ozaj som asi skoro testovala :grinning:
Len neviem, kde sa tam značí test, či je pozitívny alebo negatívny. Nemecky veľmi neviem :grinning:
28. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
michaela ze ? ;) aj mne sa zda, govi teraz to na wunschi vyzera dokonca ako trojfazov krivka typicka pre tehu grafy :grinning:
28. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
myslim ze tm kde je persona ? nepamatam uz :unamused:
28. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
persona? mrknem :grinning:
28. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri, no asi nie, lebo mi to tam hodilo guličku. A neviem nikde nájsť tehu grafík na wunsch, aby som pozrela, kde je to zaznačené :grinning:
28. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no ved zelena gulicka je tehu a plusko je ovu test :grinning:
28. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ja vstavam 4.40 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri :grinning: :grinning: :grinning:
no vyznám sa :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
gooviii :dizzy_face: :dizzy_face: fakt pekný grafiik :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
cukruska, no tak to si môžme podať ruky :grinning:

maahuliena, ďakujem. Na FF mi to nevyznačilo ovu, tak som to skúsila nahádzať na wunsch.... :grinning: . Ale nemecky neviem, tak maturujem :grinning:
28. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek