• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
sonic ja tam vidím slabučkú čiaročku -na woman secret :wink: a ovu je jasný :grinning:
29. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ale ja som napr. pri prvom tehotenstve mala na Pepine, čo je 25 pekné čiarky a na rapiclear 10 ani ťukes.... takže ja tým rapi akosi neverím... najmä nie v začiatkoch, ked je hcg nízke.... mamatest nezvykne klamať... a zachytáva hcg dosť skoro, aj ked je dvadsiatka :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja osobne som na 10dpo mala na mamateste oooveľa silnejšiu čiarku ako na teste s citlivosťou 10 :grinning:
29. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa rano tak kolena triasli... :sweat_smile: rano testnem testom od lauritky :grinning:
musim bezat

pekny vecer :wink:
29. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam vaaaaaaaazne ...mamatest nezvikne klamat ..juuuuuuuuuj neviem sa dockat rana :wink:
29. lis 2009 v 19:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zatial s rapidom mám pozitívnu skúsenosť , prvé tehu som ním objavila na 14dpo-v deň mrchy- kolajnice riadne a druhý som bola už asi 30dpo a to ani nevravím :grinning: :grinning: :grinning: ale skúsenosť so skorším testovaním s ním nemááám :sweat_smile:
29. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
janusa keď si pozrieš môj album, tak tie testy, kde mám "biochemické tehotenstvo" boli Pepina... v čase, keď mi na Pepine vychádzali také celkom viditeľné čiarky, tak na rapiclear s citlivosťou 10 som mala jednu.. zvyšok bol snehobiely :rolling_eyes: :angry: preto som naňho zanevrela :grinning: a odvtedy som sa mu vyhýbala... v lekárni som hneď vravela: tehotenský test... ale rapiclear nie :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni totiž rapiclear v lekárni najradšej núkajú, lebo je najdrahší :wink:
ale robíte chute s mamatestom :grinning: :grinning: , musím nabehnúť ešte do nejakej inej lekárne..zatial čo som bola v troch ho nemaliiii :angry:
lauri dobre ze si to napisla, tie specifikacie, dokonca test reaguje aj na hormon stitnej zlazy TSH, ale tu mam v norme,,
29. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne flam, aj mne ho zakaždým tisnú ale sa mi nechce už toľko platiť :angry: hlavne ked čítam že kolké pekne kúpili 2v1 mamatesty za menej ako stojí jeden rapid.. no som zgrloš už na toto :sweat_smile:
29. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz mám doma len také z dm-ka v bielom-modrej škatulke už ani neviem ako sa volajú za 1,70 :grinning:
29. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čo už idem ho skúsiť ocikať, keď som zaň už zaplatila hihi a zajtra ráno ocikám mamates :grinning:
29. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
janusa ja som stále kupovala Pepiná za 50 Sk :grinning:
29. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli tfuj tfuj tfuj :grinning:
29. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože baby teraz neviem, ktorý mám ocikať či ten nešťastný rapiclear či Woman secret??????? :angry: :angry: :angry:
29. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ideeeeeš :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titu pozerala som tvoje Ovu testiky,, :grinning: uplna sranda,
mozes to trosku opisat,, v 25DC si mala asi pozit ovu test, cize ovulka na blizku a uz od 31DC sa ti robila ciarka na ovu teste, nakoniec si bola tehu??
Dobre som to pochopila??
29. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia z toho mi logicky vyplyva, ze ked je tehu tak na to reaguje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No podla popisu je to presne tak, reaguje to aj na tehotensky hormon, idem vyhrabat z kosa moj navod na ovu a tehotensky test :grinning: . smetiar,, :grinning:
29. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli?? :confused: :confused:
29. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia :grinning:

nooo smouliii akooo??? :grinning:
29. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli aj ja cakam
29. lis 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este som nasla v jednom clanku toto :
..V tele je hCG prítomný
počas tehotenstva, kedy pomáha udržať žlté teliesko a tým aj tehotenstvo. Pri liečbe neplodnosti sa
hCG používa preto, lebo je podobný luteinizačnému hormónu (LH), čo je hormón, ktorý spúšťa
ovuláciu počas menštruačného cyklu....
29. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vyhrabala som, ale na tych navodoch nie je ani ciarka o tom co vplyva na testovanie, ktore dalsie hormony,,,
to by napriklad pre mna co mam problemy so stitnou zlazou bolo super spravim si ovu test mimo ovulky a vidim ci mam liecbu spravnu,, :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia tak vidis, mozno to neuvadzaju zamerne :sweat_smile:
29. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri zaujímavé :slight_smile: tak baby keď nebudú tehu testy náhodou po ruke, tak použiť ovu testy :grinning:
29. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, videla si Tituskyne ovu testiky v albume?? v albume podrastli sme,,, co si o tom myslis,,??
29. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule tak zatiaľ nič,nechám ho vyschnúť a uvidíme, mužík mi povedal,že náznak tam je ale asi len taký ako na tom mamateste...
som teraz pozerala ten ranný mamatest a je tam duch, vidím ho ale len pod lampou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi budem testovat tento mesiac aj ovulacnymi aj tehotenskymi. :grinning:
29. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek