• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
dia, no hej tie testy su nevyspitatelne :angry: :angry: :angry: skusim testnut piatok tehu test, ze co povie ten .... a hovorite ze mamatesty su najpresnejsie???
1. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to máš riadne silný ovu test...miška ho mala "až" na 12dpo :wink:
1. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dami jasneeeeeee ale len kym nerobia duchov ..kuk moj album :angry: :angry: :angry:
1. pro 2009 v 08:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dami ja som si vcera robila ovu testik na 11DPO aj tehu a duch...ale co s toho ked o hodinku prisla ta hnusnaaaaa mrcha :angry: :angry: :angry:
1. pro 2009 v 08:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu hlavku hore !!! vsetko bude OK, ved mas doma 3 krasne princezne, to je toho dokazom...co by jaa dala za taku okanu s copikmi :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
nechápem to už.....
dnes idem k Dr. o 14,00 som zvedavá čo mi na to povie, len neviem čo mu ja poviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dami ale jasneeeeeeeee :grinning: :grinning: ..uz je to ok...len vies niekedy pride sklamanie ..a hlavne ak si myslis ze snad aj nieco , potom pride duch a ty si myslis ze uz je to konecne po 5 mes. na dobrej ceste..a baaaac ..mrcha protivna :grinning: :grinning: ..viesm, ze su tu babulky , ktore cakaju na svoje prve aj roky, ale kazdy sme individualny a kazdy to berie inac...to len aby ste nemysleli ze som sebec :grinning: :grinning: ...chapem kazdu babulku aj tu co uz deticky ma a hlavne tie co ich nemaju..... :wink:
ideme do Novorocneho kola..tak dufam...inac som si pocitala priblizny den ovulacie v tomto cykly a vychadza mi na 31.12 :grinning: :grinning: :grinning: zeby silvestrovskeeeee...aj ked pri mojom cykle to najpresnejsie zistime asi len ultrazvukom .. :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:43  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu ja mam tiez ten ovu test podobny ako ty ten ovu test 11DPO , no vidis, tak ani u mna to nemusi znamenat nic... :confounded:
1. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli neviem sice sa este v grafoch nevyznam ale vyzera to ako anovulak....ja som si uz grafiky vytlacila a pojdem za nim aj s nimi..tak skus ich vytlacit aj ty a ist za nim aj s nimi a porozpravat sa ...co si o tom mysli :wink:
1. pro 2009 v 08:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, jasne ze niesi sebec, intenzita chcenia dietatka, je podla mna stale rovnaka, a je jedno, ci chces prve, druhe, tretie, piate... stale je ta tuzba rovnaka, aspon ja to tak vnimam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu no veď ja ho už mám vytlačený nachystaný.....
je len zvláštne, že mrchy nikde, keby aspoň prišla sviňa jedna.... :angry:
1. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - snehobiely ako lalia :cry: vecer ma chytala zimnica -aj ked mi nic nie je - snad sa o mna nepokusa nejaka chripka :confounded:

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
1. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu keby aspoň tie testy tak nedávali nádej .. :angry: neboj, ono sa isto zadarí, vianočná atmoška tomu pomôôôže :grinning:
1. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
janus no jasneeeeeee a vsetky budeme spominat na pecenie kolacikou, a uzaston a uspesnom plodeni a potom ked vyrastie a spyta sa kedy ste ma pocali ..tak povieme na caro vianoc....caro vianoc :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ale teplotky mas pekne tak urcite sa // este ukazu.....inac aj o mna sa pokusa nejaka choroba
1. pro 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu.. synáčik pri pečení koláčikov :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
janusha ja som robila ovu test az na 13 DPO nie na 12 DPO....12 DPO ten biely je tehu test...
1. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dami kde mas ten testik...chcem urobit kuk na neho
1. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi ja ich mam pekne vzdy a nic z toho - nedavam tomu ani 0,00001% u mna babo byt nechce :pensive:
1. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
janus no jasneeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: ..mm ma fakt ukludnuje takymito recickami... :grinning: :grinning: ..tak ak fakt vyjde ovu na 31,12 to bude uplne uzastne..niekam sa vyparime aaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: ..snad si to ani nikto nevsimne kedze bude silvester :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj bože ja koza to je že z ovu stránky, tak ništ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: no ked sa budu deti pytat, preco ste s tatinom zatvoreni v spalni, poviete, ze miesite :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu :grinning: :grinning: :grinning: aj ja mám také plány, keby to teraz nevyšlo tak ďalšia ovu je okolo vianoc-silvestra :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooooooooo ....len my mame v plane na silvestra chatu :grinning: :grinning: ..takze to bude o to romantickejsie a srandovnejsie ..bude tam kopa ludi..tak my si len niekde zbehne do lesika pustit niejake Y Y Y Y petardy a potom sa vratime s usmevom :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: y y y petardy :grinning:
1. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a hned mam lepsiu naladu ...co by som baby bez vas robila ..fakt :sunglasses: :sunglasses:
1. pro 2009 v 09:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jaj nech už je aspoň o týždeň, toto čakanie je dlllhéééé
1. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
odfotila som dnesny ovu test... kuk do albumu :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek