• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
michaela takze je vsetko ok :wink:

budem kukat noviny
1. pro 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
minewka hmm... :pensive: chapem a neskusali ste este profertil ??,
1. pro 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nechcela to ma len upozornil lebo som mu vravela ze mi strajkoval pocas ovulky ...to len tak aby som sa mu pre istotu nepomstila za to... :grinning: :grinning:

ked uvidite v spravach takeho fuskateho dokiho ako riaditela nemocnice tak to je moj pan gynekolog s velkym G...ktory mi zachranil maleho..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teraz sa bude starat aj o toto druheho drobceka...
1. pro 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
miška v našej nemocke včera zomrela žena na prasaciu chrípku,bolo to v správach ... :pensive:
no tak maličká pomsta by u mňa bola,ale asi taká že by som ho 5minut naťahovala že nič a potom by som ho znásilnila od radosti že je fazulôčka :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, ani nie..som si zisťovala, že čo všetko je v tom profertile a nakúpila vitamíny zvlášť...Ten profertil je strašne drahý...a doky v CARe nám povedal, že nám to aj tak nepomôže...no veľmi milý teda nebol :angry:

Baby, a vy sa nebojíte, že sexikom fazuĺke ublížite??Ja asi budem mať furt strach, aby sa niečo nestalo..
1. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj baby ja som sa tak rozrevala... maly kresli list jeziskovi a ma prosil ci by som mu sestricku nakreslila lebo ze on by ju chcel pod stromcek ale nevie nakreslit a este kolobezku :grinning: :cry:
1. pro 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
minewka ano, je to drahe ako fras :rolling_eyes: jasne, ze oni take veci budu tvrdit, ved im ide o business :rolling_eyes:

sonicc... :frowning2: zlatyyy...
1. pro 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
minewka nie nebojím sa, ale mám rešpekt..a ja som počas tehu moc na sex chuť nemala, chúďa mm :sweat_smile: a keď je človek opatrný a neprevádza žiadny divoký sex tak je to bezpečné :slight_smile:

sonic to bolo milunké od neho,zlatučký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami ty si mala egg hlien?? nepamatas kedy sa objavil :slight_smile: som sa cudovala co to ma byt teraz hihih :sweat_smile:
1. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ze dalsia tehulka, no super , gratulejeeeeeem :dizzy_face:

baby a to som si len ja myslela, ze som taka maniacka na testovanie :grinning: :grinning: , bohuzial, ja som zatial len mala tu moznost testovat s ovu testami, bud ma predbehla mrcha,alebo sme museli prestat so snazilkovanim :confounded:

Ozaj, baby ktore robite OVU testy, uz ste ste niekedy mali iba cisto jednu ciarku na OVU teste?? Proste bola iba jedna, ziadna druha, ani duch, nic?????
1. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Damiana, ja som mala... :slight_smile:
1. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri?? :sweat_smile: :grinning:
1. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja este nie, lebo po zvyseni teploty som uz netestovala, a led som zacala uz tam nieco bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase si robim nadeje vies, jak furt :grinning:
1. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri to bolo fakt mne? :confused:
1. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebo ja ked som testovala, tak vzdy tam bola aj ked len slaba druha / ... preto sa pytam, ci mala niktora len cisto / na ovu teste ... :wink:
1. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby :grinning: ja som si musela tiez lauritkin prispevok dva krat precitat kym som pochopila co chce :grinning:
1. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala asi 5 dni pred ovu len /
1. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
damiana: ja mam prave teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi som zacala skoro testovat, ale minule ma prekvapila ovulka na 11DC, tak som to chcela podchytit.
no normalne nemavam egg, a teraz sa mi zdalo ze som nejaka mokra a som si to natiahla trochu medzi prstami :sweat_smile:
nie je to kremove haaa. sorry za nechutnost :grinning:
hej flami tebe :slight_smile:
1. pro 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze, ani ovu testik mi nedopraje ducha! :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mne sa taký "ovu" mokrý výtok objavil cca 4-5 dní po ovu a trvá s prestávkami dodnes :grinning:
1. pro 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami , takze ty si kremovy ani nemala co ? :wink:
1. pro 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi neboj dopraje :slight_smile:
1. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, čo nového? :grinning:
1. pro 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak babule femi kvapky kúpené, aj ženský čaj a hrá do vianočného kola, dúfam, že to hnusné cystisko tam už nebude iba bublinka
myslíte,že aj keď ešte mrcha nedošla môžem už nasadiť femi kapky
1. pro 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri on bol taký všelijaký, premenlivý :sweat_smile: raz mokrý, raz úplne vodnatý, raz krémový... ale základ bol, že ho bolo aj je veľa... viac ako za normálnych okolností
1. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ako pozerám, dala som zlý odkaz ráno. Opravujem:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=42838/nummer=8
1. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: no dufam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak dam bocianovi do cizmicky na Mikulasa certa :grinning: :grinning: :grinning: Okolo Mikulasa by som mohla mat ovulku, uz viem co si vypytam od mm namiesto sladkosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

smoulinka: kludne :wink: SUps na to, nech ta cim skor "zharmonizuju" :wink:
1. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek