• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
Dobre ranko ja zase takto :angry:, uz si to mozem hodit, telo si so mnou robi co chce,,
teplota isla raketovo dole, boli ma brucho, krcok je urcite otvoreny,,, zeby len teraz mala prist,????

http://www.fertilityfriend.com/home/2a05cd

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1&vImageID=3591913#navigator

Co myslite??
3. pro 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko...

Dia, no podla ovu testu, by som fakt povedala, ze este len pride :wink:
3. pro 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia prečo máš 25.11 vyznačený pozitívny ovu test? toho 3.12 je silnejšie nie?
3. pro 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
skús to zrušiť :wink:
3. pro 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
damiana pekne :slight_smile: kedy bola asi ovu?
3. pro 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz som to pisala, kedze som len zaciatocnik, v pozorovani, tak neviem to na 100% ale myslim, ze 24.11. :sweat_smile:
3. pro 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tento test dnes rano je najsilnejsi zo vsetkych a to som ho robila z ranneho moca, zrusila som v FF vsetky udaje o ovu testoch a som na tom istom

http://www.fertilityfriend.com/home/2a05cd
3. pro 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a 24.11 bol naozaj kremovy?
dia a čo hlien?
3. pro 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bol ale aj ten mozem zrusit,,,lebo ja uz fakt neviem, od vcera mam totiz to ta riadne ´kusy´ prisvitneho, ale este stale si myslim ze je dost hustyy,,, ale podla mna sa z toho spravi egg, najviac ma sokol ten krcok, on je fakt otvoreny a to som ho kuk pred 3 dnami a bol zavrety, poloha asi ta ista,,,
3. pro 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia ze by dvojita ovulka? a krcok bol hore alebo dole?
3. pro 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia vyzerá to fakt, že ovu ešte len bude. ak máš teraz priesvitný tak ho skús označiť. dnes ešte skús test.
3. pro 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
krcok si nahmatam, takze myslim ze je skor dole, ale s tym sledovanim krcka len zacinam, takze fakt polohu este neviem posudit, ale otvoreny urcite je,,,
To existuje aj dvojita ovulka??? :confused: lebo tie teploty naznacovali ze fakt ovulka bola, aj ma brusko bolelo presne ako teraz,,,
3. pro 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslim,ze veeelmi zriedka sa moze stat ze ovuluje najprv jeden vajecnik a potom druhy... si myslim :sweat_smile:

ale pri ovulke ja mam krcok tak vysoko-ze mi prst "nestaci"...nedociahnem...teda ledva ledva...
3. pro 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja ho dociahnem,, asi mam dlhe prsty :slight_smile: ale fakt to nemam s cim porovnat,, ale to ze je otvoreny to citim preklate,,, :slight_smile: , takze neviem este definovat ci je hore alebo dole,, a muzik sa v tom tiez nevyzna :grinning:

Nely mam ho dat ako egg??

Skusim testnut dnes ked pridem z prace,,, lebo ten z dnesneho rana je naozaj najsilnejsi a skoro uz sa podoba na tu kontrolnu ciaru,,,
Minuly cyklus ovulka prisla na 21 den a predminuly na 25 den, dnes som 22, ale tu ´vlhkost´ som citila uz dost skoro, tak som si myslela ze mozno prisla skorej,,,,
3. pro 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj ja mozem potvrdit, ze toho 24.ho som ked si myslim, ze prebehla ovu, som mala krcok , maky , otvoreny a horeeee, skoro som ho ani nenahmatala...
3. pro 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia keď je už priehladný tak áno. ovulačné testy by sa nemali robiť ráno, skôr poobede ale predtým aspoň 2 hodinky nepi. uvidíš že poobede bude ešte silnejšia :wink:
3. pro 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nela, idem si to zaznacit ako egg, skusim testnut okolo 16 tej ako ten vcera,,,
a dnes rano som robila naschval,,,
3. pro 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dala som do FF egg a otovreny krcok,, dalo mi prerusovanu ciaru ovulky, takze uz ani FF si neni isty, len nechapem preco mi vyskakovali tak teploty, 36,7 su moje poovlkove, a nebolo to 1-2x ale viac,,
Takze uvidime dnes poobede ten test a zajtra rano teplotku,,,
3. pro 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno! Tak já se dnes plížím s teplotou při zemi, doufám, že ovu bude o víkendu :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/28bfde
3. pro 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi možno je skoro, nie každej vyjdú na 10dpo // :wink:
3. pro 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrabček gratulácia :dizzy_face: ukáž test
3. pro 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrabcek, ak mas skus ocikat ovu test,, :slight_smile: robime tu studie :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

vrabcek a ty odkial si ?? :grinning: zrazu sa tu objavis a das tehu grafik.. no toto. :stuck_out_tongue_closed_eyes: css csss.tak gratulujem :sweat_smile:

dia nechapem tie tvoje ovu testy, to je ako o salute , dvakrat peeky.. hmmmm :confused:

a ja skoncim v nebi :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/lauritka a to som dala nizsiu teplotu, lebo prvykrat ukazalo 37,16, tak sa mi to nezdalo a zmerala som este raz. a potom este islo meranie telesnej teploty, ci to nie je ovplyvnene. ale telesna 36,9.. tak fajn. :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, čo si myslíte o tomto mojom grafe? zatiaľ je jeden z najustálenejších čo som kedy mala http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=74797/nummer=2
3. pro 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
deej ja si myslim jedno: testuj :grinning:
3. pro 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Lauri :slight_smile:
ty sa preboha kam splhas?? inac to vyzera velmi velmi pekne,,
Ja som uplne zmagorena z tych ovu testov, ale nielen ovu testy ale aj teploty k tomu vsetkemu nejako nesedia..ako som pisala ja mavam od 36,7 poovolacne,, sa drzali skoro 7 dni a dnes rano toto,,,
uz nech mi dojde ten novy teplomer a od noveho cyklu idem s nim,,

Lauri skusis dnes ovu testik, ci silnie???
dobre rano :wink:

ejha lauri ty kam az stupas :grinning: vyzera to velmi nadejne :slight_smile:

ja som rano testla ovu testom,ale nechce sa mi ho uz davat do albumu... je asi taky ako vcera mozno o trosinku silnejsi :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek