• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
dia:ale ted už byla ne?podle testůů :slight_smile:

salute:ty podle testů si měla i 25.11 ne?ovulku..ale podle grafu nee ? :confused:
4. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz ovu klope na dvere :grinning: ale dnes este teplotka nevystrelila
4. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tak to tu otvaram. som na tom nejasne. :slight_smile: v noci som mala tiez ziimnicu, :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze dnesna teplota je ovplyvnena, dal som discard, rano som mala 37,1 telesnu. ovu test taky nijaky, a tehu test tiez, ledva chaby tien po vyschnuti, ale to sa nerata. tak musime cakat. kuk album. dala som ich tam.

http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka
5. pro 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dávno predávno som tu nepísala
lauritka zaujímavý graf, kedy budeš testovať?
5. pro 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimaa ja som testovala kuk album, ale nic zatial. :unamused:
5. pro 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, ja tam vidím tienik
ja som najprv mrkla graf a tam nebol test :sunglasses: - a hneď som písala, až potom som čítala text.
Držím palce :wink:
5. pro 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj aké ovu testy používaš? Nechce sa mi čítať históriu
5. pro 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ahojík no duchové vid ty tam jsou ty vidím..kurna no počkáme...já dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/1e6d76 :unamused: už se nejdu měřit počkám...jestli dneska pojedeme do města koupím testy ovulační i těhu....ale prostě já jsem v háji si myslím
5. pro 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mima objednavam cez internet. :slight_smile: vyjde to na par korun, posielam ak je zaujem :wink: , mam ich aj v albume.

salute ahojki. a skusala si ten ortutovz teplomer ???
5. pro 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ale duch po zaschnuti je o nicom, keby vyslo nieco ruzove do troch minut, to je ina kava :sweat_smile:
5. pro 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala ducha iba pár dní po pregnyle. A inak nič - ani ET ani KET
5. pro 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit nezkoušela ani nevím kde ho mám...no já si myslím ,že je konec...bohužel příde mrcha a zase nanovo.... :angry:
5. pro 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mima ani po zaschnuti ?

salute ais to bude anovulacny sakra

:unamused:
5. pro 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

lauri ja tam tiež vidím tú druhú čiarku v albume, ale chápem.... žiadne tiene, ale poriadne // by to už chcelo :angry: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ale vy pozerate ten zeleny test ?? tam nie je skor nic :grinning: ten modry je ovulacny, aby sme sa rozumeli. :dizzy_face:
5. pro 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru ani po zaschnutí. HCG bolo stále 0, takže tam nemala čo byť. Celkom dobre nerozumiem tým tienikom. Ako je to možné. GS mamatest je podľa mňa dobrý test a aj ten Ti to ukázal. Nepýtala si sa doktora?
lauri ne ne, ja vidím druhú čiarku na tom zelenom... tehotenskom :wink: :slight_smile:
nie mima, lebo vela divcat tu mava tieniky, a nemusi to nic znamenat. hold u niekoho to reaguje asi na vodu :slight_smile:
5. pro 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj ja som pozerala na ten zelený. Lauri a nenavrhol Vám Dr. H. tamoxifen? Možno práve to by pomohlo
5. pro 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha dobre flami, ale ako vravim, az po vyschnuti, takze ani prd a okrem toho uz vobec nic necitim :rolling_eyes:
ziadny aspon maly priznak. :angry:
5. pro 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie mima a to je co ? :confused:
5. pro 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
poviem Ti pravdu, že sa v tom až tak dobre neorientujem (keď si dáš ten názov do vyhľadávača a nájdeš ho, tak Ťa šokne na čo sa vlastne používa), ale fakt je že ho andrológovia predpisujú na úpravu spg. U mm to Dr. zvažoval, ale nakoniec nás poslal na UO
5. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mima nam hrivnak povedal, ze s takym spg sa otehotnieva beyne prirodzene, a boli tu babulky, ktore mali horsi a su tehulky :pensive: moj mm bral profertil, teraz mu davam CEM M vitaminy.
5. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, potrebujem radu na FF grafe mi po 6 dni zas naskocil novy cyklus /začal 28.11. a dnes mi zrazu skočil akože novy cyklus od 4.12/? Nieco som pokaslala? Ako sa to da upravit aby som pokracovala v tom minulom?
diky
http://www.fertilityfriend.com/home/jursoni
5. pro 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ako sa ti podarilo sonicka ? :confused: vymaz teploty a sksusa vratit naspat, to je haluz. :astonished:
5. pro 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samu ma to zaskocilo, co som vyviedla. :confounded: Skusala som aj mazat teploty, aj mrsku, nahodit odznova a nic. Budem este skusat poobede. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak ches napis mi do ip tvojemeno a heslo a skusim na to mrknut. :slight_smile:
5. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, poslala som. :sunglasses:
5. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja dnes takto,, co hovorite??
http://www.fertilityfriend.com/home/2a05cd
5. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dia, uvidime zajtra, vzostup sice mas, ale stale si nizko :slight_smile: :wink:
5. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek