• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
AHOJTE BABY mozete mi poradit ms som mala 27.11 a dnes mi teplota stupla na 37,5 .znamena o ze ovulk bola alebo bude .ale asi to nema zmysel ked som nemerala od zaciatku a nameranateplota balo teraz lebo sa citimnejak divne
7. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat podla mna je to zbytocne drahe, za spermio das ovela menej na vlastne poziadanie a mas to presnejsie. :slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu a vcera bola aka teplota ?
7. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera som nemerala
7. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:taky si myslím :slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu no to je tazke potom posudzovat podla jednej teploty vies. teraz budes merat dalej ? alebo ako ?
7. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma to zmysel teraz keby som zacala merat ?akto ma zmysel tak zacnem je jedno kedy ?
7. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu tak si to zacni zapisovat a meraj dalej, v podstate je to dost vysoka teplota, takze vyzera na poovulacnu, cize ak sa to takto bude drzat aj nadalej, tak ovulka asi naozaj prebehla. len nemame z coho vychadzat tento cyklus, kedze nevieme kedy sa ti vlastne zvysila, ci aj vcera bola vysoka... ber to ako skusobny a nabuduce zacni merat tyzden po mrche :slight_smile: a merj poctivo, lebo inac to nem vyznam.
7. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
BT ma svoje presne pravidla, aby sa z toho dalo nieco vycitat, to sa neda merat hore dole. Iba ak uz poznas svoj cyklus, potom uz nemusis kazdy den.
7. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za radu a kedy mam merat mozem aj vecer alebo keby je najlepsie
7. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu povinne prestuduj http://merenibt.xf.cz/index2.html :wink:

meria sa len rano hned po prebudeni a v rovnaku hodinu :wink: . plus minus polhodina. cize ani nevstavat a merat :sweat_smile:
cez den nie, ni vecer.
7. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem idem prestudovat
7. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
hlasim sa zatial bez mrchy...
uz mi zacina z toho hrabat
7. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc to chce tehu test:slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj nemam :wink:
7. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekecaj :grinning:
7. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jak to vidíte dnes v superstar?
já strašně fandím Dominice...mě se prostě líbí nejvíc jak zpívá.ale myslím že vypadne..jelikož je ženská..má smůlu..hlasují tam hlavně pubertální pipiny pro kluky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
sonicc:jj to chce těhu test! :wink:
7. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mscat :slight_smile: ja si taky bohuzel myslim, ze vypadne dominika,ale byla bych pro to aby vypadl ten mlady bendig
7. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tipujem, ze vypadne Bendig :slight_smile: ale kedze bude mat milion fanusiciek, asi Domca... :astonished:
7. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, co krcok?? dnes vecer,
mne sa nejako stahuje smerom hore, ale stale je dost otvoreny
7. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia uz som ani nekukala, uz som zmierana... ide mrcha:slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych byla pro aby vypadl Chodur :slight_smile: já vím že je to favorit..zpívá hezky ale mě nějak nezaujal,nesedí mi..neumí to rozjet moc je takový nijaký..no a nebo Bendig...sice umí hezky zpívat taky ale tak myslím že ale ta Domča :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby prosim vas,ja budem naklbizsie vstavat o hodinu skor ako meriam,cize budem merat o hodinu skor,mam si zadavat uz len prazdne kruzky alebo si automaticky dam o stupen vysiu teplotu ako a budem zapisovat ze som merala v povodnom stave alebo ako?
7. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka nechaj tak, jeden den daj pruzok a potom prejdes na normalne meranie, ta hodinka to az tak velmi nezmeni.

ako zmena casu ,
7. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
groki aka teoria :wink:
7. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka utorok,stredu a nedelu budem meriat o hodinu skor nie len zajtra
7. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vlastne buduci tyzden cely skor a to budem pred mrchou
7. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som raz skusala merat po hodine ked som bola v postely a teplota bola ta ista,,
ale skusam merat aj ked idem spat a skoro vzdy rano klesne aj o 0,4-0,5 stupna, skusali ste aj vy??
7. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pohode groka, tak vyskusaj, ci ti hodina zmeni teplotu nejak zavazne alebo nie. v podstate vysoko to bude, ovulku uz si mala, tam to nebude take dolezite. hlavne aby sa to drzalo, tie jednotlive dni to nie je podstatne.
7. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia ja som zvykla meriat pred mrchou aj vecer a vzdy som mala o 4 stupne nizsiu rano ako ked som namerala vecer,v oktobri ked som bola tehu par dni,tak som vzdy vecer namerala aj 37,8 to bola jedna z najvyssich vedela som ze mrchu nedostanem,ale tento meisac som mala 36,8 vecer a uz som vedela ze pride pad a bol na 36,4
7. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek