• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
chod na FF menu daj si cycles - start A new cycles tiez si to musim prejst lebo mne automaciky zaklada novy ked zapisem mrchu
9. pro 2009 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
salute no mne sa to zda ze ti ten duch trosilinku stmavol... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: drzim palce nech to tak dalej ide ku krasnym // :wink:
9. pro 2009 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
baby ten pupalkovy olej na to zlepsenie hlienu maju aj v DMke, dne som to tam objavila medzi vitaminni, je ich tam 50, su to take zlte kapsulky, a je to pisane , ze 100%ny pupalkovy olej. :wink: Stalo to 3 eura, tak som kupila do zasoby :sweat_smile:
9. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dami super mna by to tu na Slovensku ani nenapadlo hladat :angry:
9. pro 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
pupalkovy olej mi moja gynda odporucila aj proti PMS a zaberal-ale teraz ho nemam akurat

salute v tom grafiku sa veru nevyznam :sweat_smile: ale ten test bol ovu test,ci tehu test?? ak tehu tak to je riadna ciarocka
9. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ja ani neviem, co ma to napadlo ... ale ak mi padla do oka ta zvlastna krabicka, a na nej bula ta zlta kvetinka (pupalka) :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam to aj v albume .. :wink:
9. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
vyzeraju tak isto... :wink:
9. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
salute načisto nechápem...jak pozerám, tak pozerám... v tom tvojom grafe načisto neviem nájsť ovu... pritom tie neskutočne silné ovu testy... a o tehotenskom ani nehovorím... veď na tom poslednom mamateste je viditeľná druhá čiaročka :slight_smile: Asi by to chcelo iný test... nemusí byť desiatka, ale iná značka, lebo z tých tvojich mamatestov som už jeleň :grinning: Neskúšala si Pepino? :wink:
9. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte..ako sa tu máte<
salute..silno Ti držím palčeky..nech každým dňom tá // silnie..
ja som dnes bola už konečne u svojho Dr....tešil sa so mnou z tehotenstva a pozrel si nášho drobčeka..tak máme 22mm, vraj 9tt+1..videla som srdiečko ako nám krásne bilo..a vraj pán Dr. má podozrenie, že to bude chlapček..čosi tam videl ako pipika..vypýtala som si aj foto..pre manžela..
9. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
a salute :wink: hlavne hlavu hore... lebo ak máš v brušku nejaké bábänko :dizzy_face: tak ono cíti, že mu neveríš :sunglasses:
9. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
aspinka dakujem, uz som si opravila cely graf ale nejak nejde uz zobrazit :frowning2:

http://www.fertilityfriend.com/home/2b8326

co robim zle?
9. pro 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi chod do home page set up, tak kde si aj kopirovala tvoj link grafu a zaskrtni v polickach co chces aby sa zobrazovalo. publisch...atd
9. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky tak cekame Lukaska :slight_smile: nekterym z vas jsem slibila,ze se potom ozvu tak se ozyvam :slight_smile:
nejake novinky?
9. pro 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
bonsai pekne spravicky- fotku nepridas ? to uz je velke babo 22mm :sweat_smile:

hlavne, ze ste v poriadku.

flami no salutin grafik nie je typicky ovulacny, je to pravda.. aj ked nikdy nevies no.. :wink:
9. pro 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
adelka :slight_smile: tak chlapcek, to je super. :slight_smile:
9. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka..pridám..len trocha neskôr..idem totiž robiť také slané tyčinky pre manžela do práce..majú v piatok vianočný večierok..len roztápam lístkové cestíčko.. správa aj mňa úpotešila a ani si nevieš predstaviť ako..vždy idem k lekárovi s malou dušičkou..
adelka..blahoželám k chlapčekovi..krásne rastiete.. :wink:
9. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
dakujem lauritka :dizzy_face: :dizzy_face:

tak som sa potrapila a tu je: http://www.fertilityfriend.com/home/2b8326

vypoveda o niecom? :confused: :unamused:
9. pro 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi teoreticky mozes byt tehu, takze by som skusila testik :wink:
9. pro 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka, podla lady testera mavam ovu okolo 18dna, to by som bola len 10 DPO :unamused: neviem ci test ukaze tak skoro ..
9. pro 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
lady tester akoze tie sliny ? :slight_smile: ja vychadzam podla teplot. mala si dost velky pokles, ktory moze byt aj IP pokles, a ak to bol IP pokles a dnes ti este stupla teplota, tak test by uz mal nieco ukazat. :wink:
9. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ano zo slin :wink:
ty si super odbornicka, a keby mas aj pravdu bolo by to super :dizzy_face: :sunglasses: mam doma test, zeby som rano skusila? chcela som pockat do ms ..
9. pro 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte prisla som vas mrk

salute u teba to vyzera super,verim ze zajtra to stupne teplotka

mna bolia prsia,minuly mesiac ma skoro vobec neboleli,teraz mam z toho radost a niekedy ma boli brucho na mrchu,ale nie tak velmi ako minuly meisac,minuly meisac to bol jasny PMS a niekedy ma pichne :grinning: ,verim ze budeme mat darecek pod stromcekom :wink:

lauritka a ty co?boli ta brucho na ms?alebo ako?ty tusim mavas pokles aj 2 dni pred mrchou nie?
9. pro 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi ak ti neklesne, ja by som skusila :slight_smile: ja mam doma tiez dokonca dva mikroskopy na sliny, jeden so svetlom ale nepouzivam ich, lebo ja som tam mala problem vobec nieco vidiet.. liezlo mi to na nervy. :grinning: zaostrovat atd..

groka ahoj, dnes som ani nezmerala, lebo je to urcite zbytocne. krcok si ledva dociahnem a je makky :angry: to je neklamny znak, a uz sem tam citim mrcha tlak, zajtra dorazi. :angry:

urcite by bola dnes nizko. a tebe drzim palce nech mas dve //pod stromcekom :wink:
9. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka dik :wink:

tak ides dalej opat
9. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka, presvedcila si ma :grinning: podla rannej teploty sa rozhodnem ci testnem :slight_smile:
ked som si kupila ten tester na sliny tak som tiez nic nevidela a zrazu o par dni papriadie aj s vianocnymi gulami :grinning: to bol super pocit :sunglasses: moj dr. vsak tomu neveri :unamused:
9. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dekuju holky, tak nejak jsem to tusila od zacatku :slight_smile:
9. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi ja verim BT :slight_smile: :slight_smile: aj ked su pripady, napr salute ked ovulka nie je jednoznacna :sweat_smile: napriek testikom :wink:

tak zajtra cakame dve //g

groka co mi ine zostava.... :rolling_eyes: :wink: dnes som uz aj zacala s femi kvapkami.
9. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no uvidime kolko // bude pod vianocnym stromcekom, :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri ty budes brat aj femi kvapky aj ten pupal.olej??? ja ada hej, sak to su len prirodne produkty, nie?? nemalo by sa to byt...
9. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja tomu moc neverim, chcem mysliet realne a neprepadnut tomu ale potesilo by to - o to viacej :dizzy_face:

vsetkym vam zelam skore // :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek